PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Prozinc Yeşil Kutu ( Biotin Takviyeli)

Hemşir_E
09.08.2014, 21:00
S.a Arkadaslar. Sebamed kullananlari bu baslik altında toplayıp,yeni kullanmaya başlayacak arkadaşlarimizin sorularina çözüm bulmak için acmis bulunmaktayım.

İste bu şampuan benim vazgeçilmezlerimden bir tanesi. Günlük kullanma uygun değil. Gün asiri yani haftada 3 kere kullanmaktayim. Kafa derisini güzel bir ssekilde temizlemesi saçlara canlilik vermesi ve küçük capli seboreik dermatit tedavisine ve/veya oluşabilecek seboraik dermatite engel olması nedeniyle benim vazgeçilmezlerim arasindadir..

Tıbbiyeli
09.08.2014, 22:58
Ben yaglanma probleminden dolayi mor olanini kullaniyorum miracle losyonla birlikte yağlanma olayi iyice sifirlandi haliyle acaba yeşil mi denesem bi de biotin takviyesi morda yok cunku.ya da gncdeki biotinli şampuanlar da denenebilir şayet topikal biotin fark yaratacak biseyse.Vucut killarindan cok sikayetci oldugum icin oral biotin almaya cesaret edemiyorum

Hemşir_E
10.08.2014, 00:32
Mor olanini denemediğim için ikisinin arasında karsilasyirma yapmam doğru olmaz. Ama miracle losyon yaglanmani keser bundan emin olabilirsiniz..