PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : seyrek saçımı nasıl sıklaştırırım?

chris murphy
18.04.2015, 23:07
Herkese merhaba,ben seboreik hastasıyım ve saçlarım çok döküldü ve saçlarım seyrek ve bu siteyi bulduğum için çok mutluyum siteyle ilgilenen herkese teşekkür ediyorum.Sorunuma gelince bir seboreik hastası saçlarını geri kazanabilir mi? yaşım 23 ve kel kalmak istemiyorum.Saç ekimi için koray erdoğana gideceğim ama tedaviler işe yararsa gerek kalmazmı bilmiyorum.5 aydır proscar kullanıyorum koray erdoğana saç ektirmek için ama galiba ekim tam olarak çözüm değil.Saç ektirsem bile bu saçı korumak istiyorum miracle losyon ve minoxil tedavisini tam olarak nasıl yapabileceğimi söyleyebilecek arkadaşlar varsa çok dua ederim.Açıkcası saç ekimi hakkında bilgim var fakat tedaviler ve ilaçlar hakkında net bir bilgim yok birde bu miracle losyon olsun minoxil veya başka tedaviler olsun ne kadar zaman kullanmamız gerekiyor süreklimi 1 yıl 3yıl ne kadar zaman?kullanacağız.bana uygun tedavi önerecek olan arkadaşlara yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

anl
19.04.2015, 01:10
Herkese merhaba,ben seboreik hastasıyım ve saçlarım çok döküldü ve saçlarım seyrek ve bu siteyi bulduğum için çok mutluyum siteyle ilgilenen herkese teşekkür ediyorum.Sorunuma gelince bir seboreik hastası saçlarını geri kazanabilir mi? yaşım 23 ve kel kalmak istemiyorum.Saç ekimi için koray erdoğana gideceğim ama tedaviler işe yararsa gerek kalmazmı bilmiyorum.5 aydır proscar kullanıyorum koray erdoğana saç ektirmek için ama galiba ekim tam olarak çözüm değil.Saç ektirsem bile bu saçı korumak istiyorum miracle losyon ve minoxil tedavisini tam olarak nasıl yapabileceğimi söyleyebilecek arkadaşlar varsa çok dua ederim.Açıkcası saç ekimi hakkında bilgim var fakat tedaviler ve ilaçlar hakkında net bir bilgim yok birde bu miracle losyon olsun minoxil veya başka tedaviler olsun ne kadar zaman kullanmamız gerekiyor süreklimi 1 yıl 3yıl ne kadar zaman?kullanacağız.bana uygun tedavi önerecek olan arkadaşlara yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

bende seboreiği diane bitirdi

chris murphy
19.04.2015, 10:36
Miracle losyonuylami kullandiniz saçiniza yoksa tek mi kullandiniz dianeyi yorum yaptiginiz için teşekkürler.

chris murphy
19.04.2015, 20:42
Miracle hocam, yada tecrübeli arkadaşlar yardimlarinizi bekliyorum tedaviyi nasil yapmaliyim birde ne kadar sure sonra bu tedavileri birakiyoruz?

Ozgur85
19.04.2015, 21:14
Sebore için soğuk pres %100 çörek otu yağı + %3 çay ağacı yağı karışımını saç derinize her gün 1 ml kadar uygulamanızı tavsiye ederim.

Hatta bu karışıma anti dht özellik de eklenebilir. Mesela 40 ml yağ karışımına 6 adet dutasterid eklemeyi düşünebilirsiniz. İlaveten emu yağı+hint yağı+nane yağı.

Yani sonuç olarak şöyle bir karışım hem seborenize hem de genetik saç dökülmenize faydalı olması umulur:
Çörek otu yağı + Emu yağı (%15 olabilir) + Hint yağı (%15 olabilir) + Çay ağacı yağı (%1) + Nane yağı (%2) + 6 adet dutasterid.

chris murphy
19.04.2015, 23:05
Teşekkür ederim peki ne kadar zaman kullanıyoruz bunları bu karışımdan sonuç alanlar varmı? bunları sormam sizi baskı altına almasın seboreik tedavisinde bilirim ki olumsuz sonuçlanması olası geçsede geçmesede vakit ayırıp yazdığın teşekkür ederim..

Ozgur85
20.04.2015, 06:16
İçindeki bileşenleri kullanıp olumlu sonuç almış kullanıcı yorumları ve bilimsel yazı/çalışmalara bağlı olarak yeni oluşturduğum bir karışım. Kullanıp denemekte büyük fayda var. Oranlara sadık kalınırsa yan etki riski çok azdır.

Dökülme genetikse ömür boyu, sadece seboreye bağlıyla sebore geçene kadar her gün, tercihen akşamları. Sabahleyin saçlar yıkanır. İyi sonuç aldıktan sonra haftada 3 kullanım iyi etkinin devam etmesini sağlayabilir.

Ozgur85
20.04.2015, 06:21
Karışımda kullanacağınız emu yağı da çok faydalı bir yağdır. Enflamasyonu da giderir. Bırakın saç kökünü, kaslara kadar inebilen bir yağdır. Yalnız bunu alırken "Australian Made" sertifikalı olan, krem kıvamında olandan almanızda büyük önem var. Burda marka vermeyeyim. Google'dan aratın, uygun ürünü bulursunuz.

chris murphy
20.04.2015, 16:26
İlginiz için çok tesekkur ederim sagolun.

Ozgur85
20.04.2015, 18:47
Siz de sağolun. 1-2 hafta kullanıp burda tecrübenizi paylaşırsanız hoş olur.

chris murphy
20.04.2015, 19:12
Siz de sağolun. 1-2 hafta kullanıp burda tecrübenizi paylaşırsanız hoş olur.

şuan tedavim sonuçlanmadı olumsuz sonuçlanınca sizin kürüde sıraya koydum mutlaka haber ederim tabiki çok teşekkürler :)