PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Çıkan Saçları Kalınlaştırmak

saddosa
16.04.2015, 01:37
İyi geceler arkadaşlar 4 aydır 2 haftada bir saçımı usturaya bazende sıfır numaraya vuruyorum. Yaklaşık 4 aydırda miraçle losyonu ve yaşlı birinin hazırladığı bir ilacı kullanıyorum, 1-1,5 aydırda 3 güne bir dermoller kullanmaya başladım. İlk usturaya vurdurduğumda saçlarım daha kalın ve canlı çıkmıştı kafamda yeni saçlar çıkmaya başladı bu cevremdekilerin şaşkınlıkla söylemlerinden ve aynadan rahat şekilde belli oluyor.benim öğrenmek istediğim bu cansız saçları kalınlaştırmak için ne yapabiliriz şimdiden cevablarınız için teşekkür ederim. Bu arada Miracleye losyonundan dolayı çok teşekkür ederim.

pipsqueak
16.04.2015, 10:24
Biotin ya da Medobiotin gibi bir gıda takviyesi olabilir herhalde, kılları sağlamlaştırıyorlar, kalınlaştırıyorlar.

saddosa
16.04.2015, 17:13
Biotin ya da Medobiotin gibi bir gıda takviyesi olabilir herhalde, kılları sağlamlaştırıyorlar, kalınlaştırıyorlar.

Bunların haricinde Saç derimize sürerek saç tellerini kalınlaştırabileceğimiz bitkisel yağ türü gibi şeyler varmı önereceğiniz ?

Kral
16.04.2015, 17:22
Sacı kalınlastıran spiro dopink etkisi yapıyor spiro tozunu yukselt

saddosa
16.04.2015, 17:31
Sacı kalınlastıran spiro dopink etkisi yapıyor spiro tozunu yukselt

Spiro derken aldactondan mı bahsediyorsunuz hocam. Etken maddelere henüz yabancıyım kusura bakmayın

Kral
16.04.2015, 17:50
Evet aldacton bunun tozunu nekadar yùksek olsa okadar etkili ama sıkıntı tam cozunmuyor tortu oluyor

Mehmet
16.04.2015, 21:35
Medobiotini bir ara kullandım. Triceps denen bölgede acayip kıllar çıktı, saç kılı gibi kalın ve uzun bende bıraktım kullanmayı...

DoktorCan
17.04.2015, 11:42
İyi geceler arkadaşlar 4 aydır 2 haftada bir saçımı usturaya bazende sıfır numaraya vuruyorum. Yaklaşık 4 aydırda miraçle losyonu ve yaşlı birinin hazırladığı bir ilacı kullanıyorum, 1-1,5 aydırda 3 güne bir dermoller kullanmaya başladım. İlk usturaya vurdurduğumda saçlarım daha kalın ve canlı çıkmıştı kafamda yeni saçlar çıkmaya başladı bu cevremdekilerin şaşkınlıkla söylemlerinden ve aynadan rahat şekilde belli oluyor.benim öğrenmek istediğim bu cansız saçları kalınlaştırmak için ne yapabiliriz şimdiden cevablarınız için teşekkür ederim. Bu arada Miracleye losyonundan dolayı çok teşekkür ederim.

Yaşlı birinin hazırladığı ilaç ??

saddosa
18.04.2015, 02:03
Yaşlı birinin hazırladığı ilaç ??
Bir karışım yapıyor ama içeriğini bilmiyorum içerisinde alkol var yanıcımı diye denedim yanıyor :)başka neler var bilmiyorum