PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fotoğraflarla Tedavi Sonuçlarım

anl
09.08.2014, 14:50
Öncelikle şunu soyleyeyim, 2 sene once başladım bir seyler yapmaya ama tam anlamiyla oturtamadim hiç bi tedaviyi.2 yıl once 3 ay boyunca tek başına dermaroller kullandim ve saçlarım acayip canlandı, fakat tabi işin aslı hormona dayandığı için hem hevesim kacti bırakma sebebim oldu bu,hem de yorulmustum haftanin her günü dermarollerdan. Seyrelme artinca 1 sene sonra minoxile başladım, tek başına minoxil forte kullandım 2 ay sonra ondan da sıkıldım, tabi bu iki ayda da hic bir fayda göremedim.(Ürünün orijinal olduguna eminim) Neyse gel zaman git zaman 1 sene de boyle gecti ve baktim kii resmen kel kalmışım saçlar bitmiş boyle cılız,sac derim ortada,on taraf iyice açılmış ve 2 ay boyunca takip ettim miracle ı diger forumda. Ve geçen ay baslamaya karar verdim. Ilk kutuyu elseve ile yaptim ama elseve in saçlarımı dolgun gostermesine aldanmisim, garnierla devam edince anladim saçlarımın haala cok seyrek oldugunu. Bi de cok kısa tabi şu anda, onun da ekstra bir etkisi var seyrek gorunmesinde. Her neyse dostlar 1 aydir imzamdaki şekilde kullanıyorum herhangi bir etki var mi yok mu ilk basladgmda fotografim olmadigi için ben de cozemedim artik bu 1 aydan sonraki sureci degerlendirecegim cunku bu 1 ayda bir sey olup olmadigini ben de anlayamadim :) işte tuylenme canlanma vesaireyi kastediyorum. Ama gelecek ay daha iyi bir degerlendirme yapabilirim tabi. Bu fotograflar 1 aydir miracle losyonu kullanan birinin sonuçları yani,asıl degerlendirme 2. ve 3.ayda yapilir diye düşünüyorum. InsaAllah hepiniz iyi sonuç alır ve tedavinizde başarılı olursunuz..Allah yardimcimiz olsun

Arkadaslar her açıdan her ışıkta fotograf cektim, gunes isiginda cektim, flaşla cektim dedim aboo aşırı seyrelmiş ya benim saçlar ışık vurunca boyle mi oluyormuş diye cok uzuldum bir yandan. InsaAllah iyi olur bu ugraslarimizin sonucu

Dipnot: İlk 2 fotograf agustos ayında , Sonraki 5 fotograf, 5 ay sonra alınan sonuçtur arkadaşlar.

2 NİSAN 2015 YENİ FOTOGRAFLAR EKLENDİ : Şimdi editledim konuyu ve başlıgı da degistirdim. Yeni fotograflarda da gördüğünüz üzere, Dedigim gibi stabil durum da kaldı saçlar, 5 aydan sonra , ilk 5 aydaki gibi olmasa da, korumaya devam ettim en azından.
Bunlar Yeni fotograflar:
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim (http://hizliresim.com/LpL5d1)
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim (http://hizliresim.com/pRLJvL)
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim (http://hizliresim.com/P5gJEQ)

Yeni tedavim ise, çok farklı olmayacak. Yine imzamdaki miracle losyona ek olarak toz azelaik asit içeren minox-dutas'ın eklenmesi olacak. Ayrıca Bemiks+Bepanthen ampul kullanacagım. Sonuçları tekrar bu başlıkta paylaşacağım. Çok daha fazla ilerleme kaydedecigini düşünüyorum.Saygılar.

24 NİSAN 2015 YENİ FOTOGRAFLAR EKLENDİ http://hizliresim.com/4gDRQp SON HALİ, TEDAVİM İMZAMDAKİ GİBİDİR. MİNOX DUTASA AZELAİK KATMAKTAN VAZGEÇTİM

AŞAGIDAKİ EKLENTİ ŞEKLİNDEKİ FOTOGRAFLAR ARALIK AYI SONUÇLARIMDIR. YUKARIDA LİNK ŞEKLİNDE VERİLENLER İSE EN SON SONUÇLARDIR

çağlar
09.08.2014, 15:03
Öncelikle şunu soyleyeyim, 2 sene once başladım bir seyler yapmaya ama tam anlamiyla oturtamadim hiç bi tedaviyi.2 yıl once 3 ay boyunca tek başına dermaroller kullandim ve saçlarım acayip canlandı, fakat tabi işin aslı hormona dayandığı için hem hevesim kacti bırakma sebebim oldu bu,hem de yorulmustum haftanin her günü dermarollerdan. Seyrelme artinca 1 sene sonra minoxile başladım, tek başına minoxil forte kullandım 2 ay sonra ondan da sıkıldım, tabi bu iki ayda da hic bir fayda göremedim.(Ürünün orijinal olduguna eminim) Neyse gel zaman git zaman 1 sene de boyle gecti ve baktim kii resmen kel kalmışım saçlar bitmiş boyle cılız,sac derim ortada,on taraf iyice açılmış ve 2 ay boyunca takip ettim miracle ı diger forumda. Ve geçen ay baslamaya karar verdim. Ilk kutuyu elseve ile yaptim ama elseve in saçlarımı dolgun gostermesine aldanmisim, garnierla devam edince anladim saçlarımın haala cok seyrek oldugunu. Bi de cok kısa tabi şu anda, onun da ekstra bir etkisi var seyrek gorunmesinde. Her neyse dostlar 1 aydir imzamdaki şekilde kullanıyorum herhangi bir etki var mi yok mu ilk basladgmda fotografim olmadigi için ben de cozemedim artik bu 1 aydan sonraki sureci degerlendirecegim cunku bu 1 ayda bir sey olup olmadigini ben de anlayamadim :) işte tuylenme canlanma vesaireyi kastediyorum. Ama gelecek ay daha iyi bir degerlendirme yapabilirim tabi. Bu fotograflar 1 aydir miracle losyonu kullanan birinin sonuçları yani,asıl degerlendirme 2. ve 3.ayda yapilir diye düşünüyorum. InsaAllah hepiniz iyi sonuç alır ve tedavinizde başarılı olursunuz..Allah yardimcimiz olsun

Arkadaslar her açıdan her ışıkta fotograf cektim, gunes isiginda cektim, flaşla cektim dedim aboo aşırı seyrelmiş ya benim saçlar ışık vurunca boyle mi oluyormuş diye cok uzuldum bir yandan. InsaAllah iyi olur bu ugraslarimizin sonucu

ketoral-azaderm nasıl kullanıyorsunuz yeni üye oldum foruma bilmiyorum yardımcı olur musunuz

Miracle
09.08.2014, 15:11

Başarılar dilerim saç cizgin ve rezervin tedavinin olası başarısı açısından oldukça vaatkar. Bir kaç ayda sonuçlar cok daha iyi gozlem yapilabilir olacaktir.

anl
09.08.2014, 15:15
ketoral-azaderm nasıl kullanıyorsunuz yeni üye oldum foruma bilmiyorum yardımcı olur musunuz

Kardeşim saçlı deride biraz zor oluyor ama iyice yediriyorum masajla kafamin her yerine,yani sadece önlerde ve sakaklarda kullanmiyorum ben keto azeldermi her yere dolduruyorum valla :) tretinde onu yapamiyordum çok soyuluyordu kafam, azeldermde oyle bi sıkıntı yok çok şükür

çağlar
09.08.2014, 15:27
kusura bakma bilmediğimden soruyorum şimdi eczaneye gidip ketoralin şampuanını mı kreminini mi alacam ve bunları nasıl ne oranlarda karıştıracağım

anl
09.08.2014, 16:35
kusura bakma bilmediğimden soruyorum şimdi eczaneye gidip ketoralin şampuanını mı kreminini mi alacam ve bunları nasıl ne oranlarda karıştıracağım

Estağfirullah gardaşim ne kusuru , ketoralin kremini al, bi de azelderm al yoksa. Ikisini ister bi kapta karıştır tahta bi çubukla, istersen sırayla sür kafana hiç farketmez, ama boyle biraz masajvari uygula,yedir yani kafana parmaklarinla

çağlar
09.08.2014, 17:13
Çok sağol kardeşim benimde tepe bölgemde ciddi açıklık var eski fotolarıma bakım iç geçiriyorum

Invincible
09.08.2014, 18:19
Sana bir tavsiye, attığın fotoğraflardan gelişimini takip edebilmek için aynı koşullarda fotoğraf çek.Bir gün güneşli, bir gün bulutlu, diğer gün beyaz ışık altında...vs. anladın demek istediğimi.Böyle olunca ne oldu, ne gitti, ışık vurdu, foto karanlık bir sürü şey öne sürülebilir.

Hep aynı yerde fotoğraflarını çek.

anl
09.08.2014, 18:30
Sana bir tavsiye, attığın fotoğraflardan gelişimini takip edebilmek için aynı koşullarda fotoğraf çek.Bir gün güneşli, bir gün bulutlu, diğer gün beyaz ışık altında...vs. anladın demek istediğimi.Böyle olunca ne oldu, ne gitti, ışık vurdu, foto karanlık bir sürü şey öne sürülebilir.

Hep aynı yerde fotoğraflarını çek.

Oyle yapiyorum.En ustteki 2 foto güneşte çekildi,1 ay sonra yine güneşin altinda ayni sekilde ayni yakinlikta 2 foto daha cekecegim ve onceki 2siyle karsilastiracagiz insallah. Yine son 3 foto da flaş altında;aynı sekilde 1 ay sonra 3 tane de flaş altında çekeceğim, tamı tamına bir karsilastirma olması için, her fotoyu aynı şekilde çekeceğim kisacasi

KillThat
09.08.2014, 18:40
Beyler fotoğraf yerine bence ışığı doğru ayarlanmış bir ortamda ayda bir Video çekin. Bence daha aydınlatıcı olur

anl
09.08.2014, 19:16
o da mantıklı aslında

punishe
09.08.2014, 19:27
Tedavin umut verici inşallah açıklıklar kısa zamanda kapanır takipteyim

anl
09.08.2014, 20:43
ama şu kesin bi gerçek, elseve ile kullandiginizda saçlariniz dolgun gözüküyor, garnierda ise saciniz seyrek gözüküyor, ben ilk başlarda elsevin dolgunluguna fena aldanmistim :)

LahmacuN
09.08.2014, 21:42
ama şu kesin bi gerçek, elseve ile kullandiginizda saçlariniz dolgun gözüküyor, garnierda ise saciniz seyrek gözüküyor, ben ilk başlarda elsevin dolgunluguna fena aldanmistim :)

ben de ilk başta elsevele yapmıştım. 2. kutuyu garnierla yaptım. elseve'de hemen kuruduğu için 15-20 fıs gerekiyordu. garnier'la çok az miktarla tüm saça yedirebiliyorum. dediğiniz gibi dolgunluk açısından elseve ve garnier arasında baya fark var.

1dost
11.08.2014, 22:53
ben de ilk başta elsevele yapmıştım. 2. kutuyu garnierla yaptım. elseve'de hemen kuruduğu için 15-20 fıs gerekiyordu. garnier'la çok az miktarla tüm saça yedirebiliyorum. dediğiniz gibi dolgunluk açısından elseve ve garnier arasında baya fark var.

Ben tedaviye henüz başlamadım. 6 kutu elseve siparişi verdim. Biraz acelece karar verdim anlaşılan.

KillThat
11.08.2014, 23:47
Hocam ben elseve sürüp dışarı çıkamıyorum şahsen resmen sarımsak kokuyor evdekiler çıldırdı. Elseve'in çabuk kurumasına ufaktan çözümler bulmaya çalıştı @miracle mesela kuruduktan sonra hafif su serpip tekrar yedirmek gibi :) aklınızda bulunsun beyler ama garnier losyon tavsiyedir içinde salisilisik asit var pgd2 inhibitörüdür kendisi fakat losyondaki güçsüzmüş yine @miracle'ın tecrübelerine dayanarak konuşuyorum

anl
12.08.2014, 02:50
Ben tedaviye henüz başlamadım. 6 kutu elseve siparişi verdim. Biraz acelece karar verdim anlaşılan.

yok kardeşim sıkıntı olmaz.Sadece cabuk kurudugu icin arada bir hafif ıslat kafani(yıkama şeklinde değil tabi su damlat sadece) yeterli olacaktır yani

anl
12.08.2014, 02:51
Hocam ben elseve sürüp dışarı çıkamıyorum şahsen resmen sarımsak kokuyor evdekiler çıldırdı. Elseve'in çabuk kurumasına ufaktan çözümler bulmaya çalıştı @miracle mesela kuruduktan sonra hafif su serpip tekrar yedirmek gibi :) aklınızda bulunsun beyler ama garnier losyon tavsiyedir içinde salisilisik asit var pgd2 inhibitörüdür kendisi fakat losyondaki güçsüzmüş yine @miracle'ın tecrübelerine dayanarak konuşuyorum

aynen oyle kardeşim elsevin kendi kokusu da çok özgün ve yogun bi koku oldugu için bir de aldactone ile birlesince baya ağır oluyor. Dediğin gibi garnierda salisilik asit var ama bence pgdyi baskilayacak yeterlilikte hiç hiç değil..

bunalıyorum_aristo
05.09.2014, 17:55
aynen oyle kardeşim elsevin kendi kokusu da çok özgün ve yogun bi koku oldugu için bir de aldactone ile birlesince baya ağır oluyor. Dediğin gibi garnierda salisilik asit var ama bence pgdyi baskilayacak yeterlilikte hiç hiç değil..
Arkadaşlar şimdi garnier ile losyona hazırlayanlarda çok ağır koku var diyorlar haberiniz olsun

Tıbbiyeli
05.09.2014, 18:21
Bence yan etki görmediysen dianeyi 2 kutuya cıkarabilirsin

blkgl
05.09.2014, 19:32
kardeş tedaviye başlayalı 2.5 ay olmuş. son gelişmeler nasıl. yeni resimler ne zaman ekleyeceksin.

blkgl
06.09.2014, 20:07
@anl tedavindeki son gelişmeleri paylaşırmısın.

Ozgur85
07.09.2014, 23:49
Bu anl'nin seyrekliği aynı benimki gibi. Bu tarz seyreklikler çok inatçı oluyor bence..

anl
08.09.2014, 00:37
kardeş tedaviye başlayalı 2.5 ay olmuş. son gelişmeler nasıl. yeni resimler ne zaman ekleyeceksin.

Özgürün de soyledigi gibi agresif bir dokulme sonrasinda boyle bir seyreklik oluştu.Hem de cok agresif bir dokulme yaşadım ve zaten losyonu da bu seyrelme sonrasinda kafaya koydum. Basladim ilk 2 ay tam anlamiyla bir türlü düzenli kullanamadim,bu biraz gecikmeye sebep oldu. Şu anda dokulme devam ediyor,ama cok agresif degil, miracleın da dedigi gibi önemli olan dokulme degil, genel bi güçlenme olmasi lazim ilk aşamada. Ama ben insallah yanilmiyorsam, ön kisimda nerdeyse seneler önce dökülmüş ilk alın cizgimin oralarda siyahlaşmış saclar oluştu. Eminim onceden yoktu cunku bu, dikkatimi coktan çekerdi. Boyle 4-5 tel bagimsizligini ilan etmiş gibi sağ ön tarafta kökü güçlenmis bir sekilde mevcut. Eğer ki bu durum tüm genele yayilirsa insallah sonuc iyi olacak gibi duruyor. Bu paylastigim Fotograflarda saclarim son derece kisaydi, yani bu kisaligin da etkisi var seyrek gorunmesinde. 3hafta sonra yeni fotograflar koyacagim nasipse.
Ama benim en çok canimi sıkan nokta şu oldu. Tam 1 bucuk ay once saçlarımı iki numara kestim makineyle ve haala uzamasi gerektiginin yarısı kadar anca uzadi. Yani saçın geç uzamasi cok büyük bir gösterge agresiflikte. Eger bu losyonu kullanmiyor olsaydim bu kadar bile uzamazdi şu 1bucuk ayda. Bu sebeple minox dutas eklemeyi dusunuyorum ilerleyen zamanlarda. Cunku dokulme bu kadar agresif ve de saçın uzama sureci boylesine can sıkıcı bir sekilde artmisken, tedaviyi de ona göre yogunlastirmak lazim.

Velhasil dokulme devam ediyor orta derecede.Yenilerin ölmeyip gelmesini ve canlanmasıni sağlamak tek amacim.

blkgl
08.09.2014, 03:15
umarım istediğin sonuçları en kısa sürede alırsın.

anl
08.09.2014, 15:12
umarım istediğin sonuçları en kısa sürede alırsın.

Eyvallah blkgl insallah hepimiz için..

Ozgur85
08.09.2014, 17:11
Benimde tepedeki ve öndeki saçlarım arkadaki ve yandakilere göre çok daha yavaş uzuyor.. Makinayla keserken arkaların çok iyi uzadığını görüyorum ama üsttekiler az uzuyor. 6 aydır dutasterid kullanıyor olmama rağmen..

anl
25.09.2014, 19:43
Benimde tepedeki ve öndeki saçlarım arkadaki ve yandakilere göre çok daha yavaş uzuyor.. Makinayla keserken arkaların çok iyi uzadığını görüyorum ama üsttekiler az uzuyor. 6 aydır dutasterid kullanıyor olmama rağmen..

Dutasi oral mı kullaniyosun kardeşim?

Ozgur85
25.09.2014, 19:47
Evet.. Ama 3-4 aya yaşarsak gelişme olabilir artık, bazı tüyler renk aldı:) Umarım saç da olurlar..

anl
25.09.2014, 20:48
Evet.. Ama 3-4 aya yaşarsak gelişme olabilir artık, bazı tüyler renk aldı:) Umarım saç da olurlar..

insallah..Ama bence var ya madem oral kullanımı goze aliyosun,o halde mesela minoxa 10tane degil de 20 tane kat,Ki bence bunu hayli hayli göze alirsin.Ne gerek var ki o riske kardeşim,seni dusundugumden soyluyorum : )
Ya da minoxsuz dutas losyon yap mesela

anl
25.09.2014, 20:49

insallah..Ama bence var ya madem oral kullanımı goze aliyosun,o halde mesela minoxa 10tane degil de 20 tane kat,Ki bence bunu hayli hayli göze alirsin.Ne gerek var ki o riske kardeşim,seni dusundugumden soyluyorum : )
Ya da minoxsuz dutas losyon yap mesela

Ozgur85
25.09.2014, 21:53
Valla ben artık yeter noktasına geldim losyon mosyon kullana kullana. Yıllarca uğraştım hiç saç kazanamadım. O yüzden finasa başladım o da yetmedi. Artık dutas kullanıcam veya dutas kullanıcam yani:)

Bu eski saçlarıma kavuşmanın başka çaresi yok..

anl
26.09.2014, 16:49
Bu arada yurtdışında akne için diane 35 kullanan bazı kadınlar ilacı bırakınca korkunç bir saç dökülmesi yaşamışlar. Birinin aradan bir yıl geçmesine rağmen saçları bir türlü çıkmamış, intihar edicem filan demiş.

Bizimki losyon biliyorum ama yine de buna benzer bir şey bizde de olmasın da.. Biz erkeğiz ama bu diane 35i bırakınca kadınların hormon düzeni bozulabiliyormuş..

tövbee Allah muhafaza :)

Miracle
26.09.2014, 22:32
Bu arada yurtdışında akne için diane 35 kullanan bazı kadınlar ilacı bırakınca korkunç bir saç dökülmesi yaşamışlar. Birinin aradan bir yıl geçmesine rağmen saçları bir türlü çıkmamış, intihar edicem filan demiş.

Bizimki losyon biliyorum ama yine de buna benzer bir şey bizde de olmasın da.. Biz erkeğiz ama bu diane 35i bırakınca kadınların hormon düzeni bozulabiliyormuş.. Oral diane kullanmış milyonlarca kadından birinin böyle bir şey yaşamasının bizimle be ilgisi car arkadaşım. Zaten kadında az olan östrojen dışardan alması nedeniyle iyice üretim düşmüş bırakınca daha beter dökülmüş biz östrojenik varlıklar değiliz kadınlar gibi lokal kullanıyoruz genel sistemimizi etkilemiyor sürdüğümüz doz ve kan değerleri ni araştırsana burada kullanacak arkadaşlara korku filmi çekiyorsunuz yani. Minoxu bırakan finası bırakan herkesin saçı daha bwter dökülür. Dışarıdan bir erkeğe sürekli testo verin testis ler küçülür üretim azalır ve kesin dışardan testo verme yi kasları vücudu çöker şimdi bunu kadınlara uyarlayın.

Ozgur85
26.09.2014, 22:34
Oral diane kullanmış milyonlarca kadından birinin böyle bir şey yaşamasının bizimle be ilgisi car arkadaşım. Zaten kadında az olan östrojen dışardan alması nedeniyle iyice üretim düşmüş bırakınca daha beter dökülmüş biz östrojenik varlıklar değiliz kadınlar gibi lokal kullanıyoruz genel sistemimizi etkilemiyor sürdüğümüz doz ve kan değerleri ni araştırsana burada lullanacak arkadaşlara korku filmi çekiyorsunuz yani

Yok yok, haklısın, şimdi daha iyi biliyorum:) O mesajı silim, kusura bakma

Miracle
26.09.2014, 22:37
Yok yok, haklısın, şimdi daha iyi biliyorum:) O mesajı silim, kusura bakma yok kalabilir özgürcüm sorun yok bari yol gösterir okuyana.

payitaht
26.09.2014, 22:41
Yok yok, haklısın, şimdi daha iyi biliyorum:) O mesajı silim, kusura bakman bizi
Özgür arkadaşım yeminle depresyona soktun bizi...Üstelik bunu oral avodart kullanarak yapmanda ayrı bir olay..Biz topikal kullanıyoruz oral değil...Sendeki riskin çok azı bizim için geçerli olabilir ancak...Eğer bir risk varsa bence bizde tahmin ettiğin riskin onlarca katı sende olmalı diye
düşünüyorum...

Ozgur85
26.09.2014, 23:02
Yok, dutasterid o kadar riskli değil. En son 5 yıllık bir çalışmayı paylaştım bu forumda. O kadar korkulacak bir ilaç değil.

Bugün topikal östrojenin aynı ağızla yutulmuş östrojen kadar kana karıştığı paylaştım. Bu önemli bilgi, bunu öğrendiğimiz iyi oldu. Ama losyonla az alıyoruz ve "yarılanma ömrü kısa" olduğunu yeni öğrendim. O yüzden problem yok..

Sen değil de :), bunu oral kullanan kadın hakkaten depresyondaydı.. Bu diane 35 nasıl bir şeyse, bir süre kullanıp sonra bırakan kadınlarda çok ciddi saç dökülmesi yapabiliyor. İnternette sadece bir kişinin değil, daha fazla kadının aynı şeyi yaşadığını okudum..

uzman
27.09.2014, 02:54
@anl kardeşim sizde olumlu bir gelişme var mı acaba.güncelleme yapacak mısın?

anl
27.09.2014, 14:21
@anl kardeşim sizde olumlu bir gelişme var mı acaba.güncelleme yapacak mısın?

Kardesim inanir mısın şu an tek amacim o aslinda.Gelişme budur diyip görüp,sonra da hemen buraya koymak istiyorum yeni fotolari ama nedense içime sinmiyor, minox dutas destegiyle bir süre daha devam edip öyle koyacağım insaallah..

bunalıyorum_aristo
27.09.2014, 15:40
Kardesim inanir mısın şu an tek amacim o aslinda.Gelişme budur diyip görüp,sonra da hemen buraya koymak istiyorum yeni fotolari ama nedense içime sinmiyor, minox dutas destegiyle bir süre daha devam edip öyle koyacağım insaallah..
Şef saçların çıksında üç ay sonra çıksın, ama çıksın yani, çıkacağınada inanıyorum. Bak sitedeki gelişmelere bence güzel gidiyor yani :)

okansa
27.09.2014, 17:47

Evet hocam katılıyorum Elseve Saçları daha dolgun gosterıyor..Zaten losyonun uzerınde dolgunluk kazandırdıgı yazıyordu..Saçları daha canlı gösteriyor

mimecer
10.12.2014, 15:14
Sizin süreç nasıl gidiyor?

baldhead
10.12.2014, 17:19
Dökülme tipin hemen hemen benimle aynı. Forumda konum var oradan bakabilirsin. Sabir ve itina ile kullan. Hiç sıkılma. Ben büyük vurgunu bu ay alacağım diye düşünüyorum. 5. Aya girdim yeni. Dediğim gibi sabır en önceliğin olsun. Başarılar

anl
10.12.2014, 18:19
Dökülme tipin hemen hemen benimle aynı. Forumda konum var oradan bakabilirsin. Sabir ve itina ile kullan. Hiç sıkılma. Ben büyük vurgunu bu ay alacağım diye düşünüyorum. 5. Aya girdim yeni. Dediğim gibi sabır en önceliğin olsun. Başarılar
inşaAllah biz de bu ümitle devam ediyoruz zaten

anl
10.12.2014, 18:20
Sizin süreç nasıl gidiyor?

fotograf paylaşmak için zaman kolluyorum. Aynı anda hazırlandıgım 3 sınav var, ales olsun kpss olsun yds olsun. çok yogunum, dolayısıyla aksattıgım günler de oluyor. Ama eninde sonunda yeni fotografları paylasacagım bu başlık altında. Şu an orta düzeyde dökülmeyle devam ediyorum. Dermarollerı yeniden ekleyecegim büyük ihtimal

mimecer
10.12.2014, 20:03
fotograf paylaşmak için zaman kolluyorum. Aynı anda hazırlandıgım 3 sınav var, ales olsun kpss olsun yds olsun. çok yogunum, dolayısıyla aksattıgım günler de oluyor. Ama eninde sonunda yeni fotografları paylasacagım bu başlık altında. Şu an orta düzeyde dökülmeyle devam ediyorum. Dermarollerı yeniden ekleyecegim büyük ihtimalSınavlarında başarılar dilerim.

Kazakcemil
12.12.2014, 22:09
fotograf paylaşmak için zaman kolluyorum. Aynı anda hazırlandıgım 3 sınav var, ales olsun kpss olsun yds olsun. çok yogunum, dolayısıyla aksattıgım günler de oluyor. Ama eninde sonunda yeni fotografları paylasacagım bu başlık altında. Şu an orta düzeyde dökülmeyle devam ediyorum. Dermarollerı yeniden ekleyecegim büyük ihtimal

Üstad bu kadar sınav, stresin arasında vakit bulamıyorsundur muhtemelen,sana mobing yapmış olmayalım ama yeni fotoları bekliyoruz ia.

anl
13.12.2014, 16:20
Üstad bu kadar sınav, stresin arasında vakit bulamıyorsundur muhtemelen,sana mobing yapmış olmayalım ama yeni fotoları bekliyoruz ia.

Estafirullah abi ne olur mu öyle şey : ) Koyacagım inşaAllah en yakın zamanda. Genel bi canlılaşma, bi renk kazanımı var saçlarımda. Umutluyum..

anl
18.12.2014, 21:24
Arkadaşlar yaklaşık 5 ay sonra, paylaştığım ilk 2 fotografı çektiğim ortamda çektiğim fotograflar bunlar. Hafif de uzamanın etkisiyle ben tam ayırt edemedim, ama sanki bir canlanma , güçlenme var gibi tabi yadsınamaz. Dökülmeyi soracak olursanız, ilk zamanlarki gibi değil, ama asla durmadı onu söyleyeyim kardeşler.

mhmtclk
18.12.2014, 22:17
5 ay boyunca sadece miracle losyon mu kullandın anl arkadaşım. Bence seyrek yerler kapanmış fark var

anl
18.12.2014, 22:18
aynen kardeşim, sadece onu kullandım. Tabi ben içine dutas da koyuyorum, imzamda görüldüğü üzre

mhmtclk
18.12.2014, 22:23
Bence seyrek yerlerin kapanması saç uzamasıyla değil saçlarının kuvvetlenmesiyle alakalı. Güçlenmeyen saçlar ne kadar uzarlarsa uzasın seyreklik kapanmaz. Peki hiç yan etki olarak birşey gördünüz mü anl arkadaşım sonuçta dutasta atmışsın içine ve 5 ay ?

anl
18.12.2014, 22:27
Bence seyrek yerlerin kapanması saç uzamasıyla değil saçlarının kuvvetlenmesiyle alakalı. Güçlenmeyen saçlar ne kadar uzarlarsa uzasın seyreklik kapanmaz. Peki hiç yan etki olarak birşey gördünüz mü anl arkadaşım sonuçta dutasta atmışsın içine ve 5 ay ?

Doğru söylüyosun, fazla polyanna olmak istemedigimden temkinli yaklaşıyorum ama sonuç alıyorum gibi gözüküyor. Hem de aksatarak kullandıgım zamanlar çok oldu şu 5 ay içinde.

Yanetkiye gelecek olursam dutası yaklaşık son 2 ay ekledim, aldactonu çıkardıktan sonra. Ama şunu söyleyebilirim, maaşaAllah de kardeşim yanetki hiç görmedim. Ya da gördüm de farketmedim diyecegim ama sanmıyorum, herhangi bir sorunla karşılaşmadım yanetki manasında çok şükür

anl
19.12.2014, 00:39
1318131913201321132213231324

arkadaşlar bu sonuçlar %50 verim alınmış halidir. Verimin %50 olmasının sebebi ise tabiki de losyon değil. Benim kullanırken aksattığım zamanların olması, ve dermarollerı da sürekli kullanmamış olmam. Yani ben her gün , günde 2 defa kullansaydım, ve de dermarollerı haftada sağlam 3 kere kullansaydım sonucun çok daha iyi olacagını düşünüyorum. 1 hafta gibi uzun aralıklarla kullanamadıgım zamanların olması ise cabası. Ayrıca çoğu zaman günde 1 defa sıktım,düşünün yani 5 aylık sürecin %90'ında ben günde 1 kere kullandım bu losyonu . Ama bu aydan itibaren günde 2 defa ve cok düzenli kullanmaya çalışacagım inşaAllah. Herkese şifa dilerim Allah'tan

payitaht
19.12.2014, 00:51
son fotoğraf eski hali,, diğerleri yeni hali mi kardeşim

anl
19.12.2014, 01:07
yok kardeşim bunların hepsi aralık ayı. ilk sayfadaki ilk 2 tanesi agustos ayı

payitaht
19.12.2014, 01:13
yok kardeşim bunların hepsi aralık ayı. ilk sayfadaki ilk 2 tanesi agustos ayı
Oo kardeş maşaallah,,bariz fark var,,eski fotoğraflarını yeni gördüm,,eğer ağustostan bu yana bu tedavileri kullanmamış olsaydın şu anki durumun ciddi bir kellikle karşı karşıya kalacaktın,,eski fotolar onu gösteriyor,,
Bir 5 ay sonra eminim bir tık daha ileriye gidecek,,,,sonra bir 5 ay daha bir tık daha ileri,,,sürekli ileri giden bir süreç,,yani losyonlarla tanışmadan önceki yaşadığımız sürecin tam tersini yaşayarak devam edeceğiz inşaallah...

Kazakcemil
19.12.2014, 02:22
1318131913201321132213231324

arkadaşlar bu sonuçlar %50 verim alınmış halidir. Verimin %50 olmasının sebebi ise tabiki de losyon değil. Benim kullanırken aksattığım zamanların olması, ve dermarollerı da sürekli kullanmamış olmam. Yani ben her gün , günde 2 defa kullansaydım, ve de dermarollerı haftada sağlam 3 kere kullansaydım sonucun çok daha iyi olacagını düşünüyorum. 1 hafta gibi uzun aralıklarla kullanamadıgım zamanların olması ise cabası. Ayrıca çoğu zaman günde 1 defa sıktım,düşünün yani 5 aylık sürecin %90'ında ben günde 1 kere kullandım bu losyonu . Ama bu aydan itibaren günde 2 defa ve cok düzenli kullanmaya çalışacagım inşaAllah. Herkese şifa dilerim Allah'tan

Ooo anl kardeşim tedavin jenerik olmaya aday vallahi,son derece mütevazi bir sunum yapmaya dikkat ediyorsun ama resimler gerçekleri haykırıyor,ilk sayfadaki resimlerle bunlar arasında uçurum var resmen,ve bu durum saçın uzamasıyla ilgili falan da değil kafayı doldurmuşsun resmen,ne mutlu forum ahalisinden olumlu yönde sonuç almayanımız kalmadı gibi,Allah daha da güzel günler görmemizi nasip etsin ia.

anl
19.12.2014, 02:45
Ooo anl kardeşim tedavin jenerik olmaya aday vallahi,son derece mütevazi bir sunum yapmaya dikkat ediyorsun ama resimler gerçekleri haykırıyor,ilk sayfadaki resimlerle bunlar arasında uçurum var resmen,ve bu durum saçın uzamasıyla ilgili falan da değil kafayı doldurmuşsun resmen,ne mutlu forum ahalisinden olumlu yönde sonuç almayanımız kalmadı gibi,Allah daha da güzel günler görmemizi nasip etsin ia.

eyvallah abi ya inşaAllah. Bi de bu aydan itibaren , günde 1 kere değil de 2 kere kullanmayı becerebilirsem var ya, çok daha iyi olacagına inanıyorum. Yanında dermarollerı da çok daha sık kullanmam lazım. Ben zamanında tek başına dermarollerla bile kafayı canlandırmayı başarmıştım, kanlanma sayesinde. Tabi antiandrojen eninde sonunda şart, o ayrı bi konu. Hepimize şifa nasib olur inşaAllah dediğin gibi

anl
19.12.2014, 02:53
Oo kardeş maşaallah,,bariz fark var,,eski fotoğraflarını yeni gördüm,,eğer ağustostan bu yana bu tedavileri kullanmamış olsaydın şu anki durumun ciddi bir kellikle karşı karşıya kalacaktın,,eski fotolar onu gösteriyor,,
Bir 5 ay sonra eminim bir tık daha ileriye gidecek,,,,sonra bir 5 ay daha bir tık daha ileri,,,sürekli ileri giden bir süreç,,yani losyonlarla tanışmadan önceki yaşadığımız sürecin tam tersini yaşayarak devam edeceğiz inşaallah...

Hep kendimi motive ediyorum bu dediğinle zaten payitaht. Ben agustostan beri bu losyonu kullanmıyor olsaydım, büyük ihtimalle şu an iptaldim : ) Tabi Allah bilir yine de ama , gidişat onu gösteriyordu yani bariz..
Biraz daha ilerletip ,sonra korumak yeter fazla bi istegimiz yok, kanaatkarız yani. Bakalım böylece topikal antiandrojenlerin uzun vadede yanetki oranını da ölçmüş olacagız Ki Allah muhafaza, herhangi en ufak bi yanetki bile olmaz inşaAllah. Kafamdaki düşünce, scalpten alınan az bi miktar antiandrojenden zarar gelmez , gelirse eyvallah saglık olsun der, biraz üzülür bırakırız. Gelmezse ne âlâ.. Ayrıca şunu söyleyeyim; bi yanetki görülecekse , şu ana kadar en azından bir yanetki başlangıcı, bazı belirtiler, en azından 5 senelik bi yanetkinin %5'ini görürdüm. Hiç yanetki görmediysem , demek ki bu scalpten alınan etken madde, asla oral gibi olmadan, rahat absorbe ediliyor vüzut tarafından. Ümidim böyle devam etmesi.

Invincible
19.12.2014, 17:50
Açıklık hiç gözükmüyor daha ne olsun, 1 yılın sonunda muhtemelen hiç dökülmemiş gibi olur.

anl
19.12.2014, 18:52
Umudumuz o yönde inşaAllah kardeşim

_SPARTACUS_
19.12.2014, 22:21
Dostum sonuclarin güzel üstelik aksatarak kullanmana rağmen umarim sahada iyi olur.

Miracle
19.12.2014, 22:33
Anl çok temiz sonuç maşallah. Aksatma vs hepimizin sorunu haklısın hele dermarolleri ayda bir kullanamadım çoğu kez. Şu durumda korusan yeterki zaten günde tek doz yeter.

BnymN
19.12.2014, 23:17
Maşallah seyreklikten eser kalmamış.

anl
20.12.2014, 00:21
Dostum sonuclarin güzel üstelik aksatarak kullanmana rağmen umarim sahada iyi olur.

Spartacus aksatmadan kullanmayı becerebilmem lazım , sonuçlar çok daha farklı olacak bence aksatmadan kullanırsam inşaAllah kardeşm

Anl çok temiz sonuç maşallah. Aksatma vs hepimizin sorunu haklısın hele dermarolleri ayda bir kullanamadım çoğu kez. Şu durumda korusan yeterki zaten günde tek doz yeter.

Aynen üstad, bazen endolü eklemedim, aldactonu tortusundan dolayı çıkardım, dermarollerım iyice köreldi (2senelik çünkü), yenisini almya fırsat olmadı, ohooo neler neler. Bu sorunları hallettiğim an, önümüzdeki 5 ay çok daha farklı olması tek temennim

Maşallah seyreklikten eser kalmamış.
Eyvallah kardeşm, daha da şevkle devam

efe08
23.12.2014, 12:05
anl ilk 5 ayda bu sonuçları alırken sürekli artırdın mı dozu yoksa belli bir sabit dozlarda mı yaptın losyonu hep.

teto1907
23.12.2014, 15:48
kardeşim sonuçlar muazzam Allah 1 teli bile ekisiltmez inşallah bundan sonra .. :)

n3xt
23.12.2014, 16:50
bu garnier 100ml hangi ürün acaba tam adı nedir?

Miracle
23.12.2014, 16:52
bu garnier 100ml hangi ürün acaba tam adı nedir? Garnierin çeşitli bitkilerle zenginleştirilmiş bir çok toniği var hepsi olur siz bulursanız yeşil çaylı olanı alın üstünde yazar.

anl
23.12.2014, 22:31
anl ilk 5 ayda bu sonuçları alırken sürekli artırdın mı dozu yoksa belli bir sabit dozlarda mı yaptın losyonu hep.

ilk 2 ay 200ml'ye 2kutu aldactone 1kutu diane yaptim.Sonra taşıyıcıyi tresan tonik yaptim,20 gun sonra tekrar elseve geçtim. Tortusundan nefret ettim aldactonun. 100ml elsev'e 6 adet dutas sıktım, 1kutu da diane koydum. Yani doz artirmaktan ziyade,sürekli ekleme çıkarma yaptim ben 5 ay boyunca kardeşim. Ama son hali soruyorsan, Elsevin içinde Diane+Dutas+Endol kullaniyorum , Elseveden önce de kafayi nemlendirmek için tresanın içinde eritilmiş aldactone sıkıyorum : )

NoMore
23.12.2014, 22:33
ilk 2 ay 200ml'ye 2kutu aldactone 1kutu diane yaptim.Sonra taşıyıcıyi tresan tonik yaptim,20 gun sonra tekrar elseve geçtim. Tortusundan nefret ettim aldactonun. 100ml elsev'e 6 adet dutas sıktım, 1kutu da diane koydum. Yani doz artirmaktan ziyade,sürekli ekleme çıkarma yaptim ben 5 ay boyunca kardeşim. Ama son hali soruyorsan, Diane+Dutas+Endol kullaniyorum , elsevin icinde. Elseveden önce kafayi nemlendirmek içinde tresan içinde eritilmiş aldactone sıkıyorum : )
hocam aldactonu nasıl eritiyorsun ? detaylıca anlatır mısın ?

anl
23.12.2014, 22:37
hocam aldactonu nasıl eritiyorsun ? detaylıca anlatır mısın ?

Şimdi şöyle anlatayım: Ben baktım ki bu aldactonun tortusu, diane ve dutası ziyan edecek, dedim elde kalan tresanin icine atayım aldactonları. Normal attim calkalaya calkaya erittim. Ozel bi yontem yok yani dostum

NoMore
23.12.2014, 22:43
Şimdi şöyle anlatayım: Ben baktım ki bu aldactonun tortusu, diane ve dutası ziyan edecek, dedim elde kalan tresanin icine atayım aldactonları. Normal attim calkalaya calkaya erittim. Ozel bi yontem yok yani dostum
aslında çok iyi yöntem niye 20 gün sonra tresanı bırakıp elseve dönüş yaptın bıraktın onu acaba ? eğer taşıyıcı olarak iyi bulmadıysan aslında bir miktar tresanın içine aldactone atıp eritip sonra elseve eklenebilir

anl
23.12.2014, 22:53
aslında çok iyi yöntem niye 20 gün sonra tresanı bırakıp elseve dönüş yaptın bıraktın onu acaba ? eğer taşıyıcı olarak iyi bulmadıysan aslında bir miktar tresanın içine aldactone atıp eritip sonra elseve eklenebilir

Hayır yani bıraktığım tresanın içeriği şuydu: Tresan+Dutas+Aldactone+Diane. Ama dedigm gibi aldactonun tortusu diğerlerini ziyan etmeye baslayinca, dutas ile dianeyi elsevde erittim. Aldactone tresanin içinde tek kaldı, daha tortusuz oldu iki losyon da

uzman
27.12.2014, 20:00
Son durum nasıl kardeşim. Bende kendime endol+Diane ve dutas karisimli losyon yaptım. 2 gün oldu kullanmaya başlayalı.

1dost
27.12.2014, 21:36
Hayır yani bıraktığım tresanın içeriği şuydu: Tresan+Dutas+Aldactone+Diane. Ama dedigm gibi aldactonun tortusu diğerlerini ziyan etmeye baslayinca, dutas ile dianeyi elsevde erittim. Aldactone tresanin içinde tek kaldı, daha tortusuz oldu iki losyon da

Dostum minox+dut bıraktıktan sonra herhangi bir gerileme veya ani dökülme oldu mu? Bende bırakmayı düşünüyorum da.

baldhead
27.12.2014, 22:05
Tebrik ederim kardeşim. İnşallah daha iyileri olur

anl
27.12.2014, 23:22
Dostum minox+dut bıraktıktan sonra herhangi bir gerileme veya ani dökülme oldu mu? Bende bırakmayı düşünüyorum da.

ne desem yalan olur kardeşim. Yani minox dutasi biraktiktan sonra oyle aşırı bi dökülme falan olmadı. Ama şunu da soyliyim,benim dökülme hep aynı düzeyde. Losyona baslamadan once cok fazlaydi, ve seyrelme hat safhadaydi. Ama losyona basladiktan sonra dökülme azaldı, ama asla sıfırlanmadı. Seyrek yerler ise dökülme devam ettiği halde kapanıyor gibi bakalım , karma karışık bi durumdayim yani : )

NoMore
27.12.2014, 23:36
ne desem yalan olur kardeşim. Yani minox dutasi biraktiktan sonra oyle aşırı bi dökülme falan olmadı. Ama şunu da soyliyim,benim dökülme hep aynı düzeyde. Losyona baslamadan once cok fazlaydi, ve seyrelme hat safhadaydi. Ama losyona basladiktan sonra dökülme azaldı, ama asla sıfırlanmadı. Seyrek yerler ise dökülme devam ettiği halde kapanıyor gibi bakalım , karma karışık bi durumdayim yani : )
bende onu merak ediyorum tedavim imzamdaki gibi bendede dökülme hiç sıfırlanmadı ama çıkışlarda var görüyorum mesela şakaklarda çok sorun yoktu oralarda bile baya tüyler var saçın aralarındada bir çok 1 2 cm arası saçlar var onlar zaten uzayıp saç olsa beni tatmin edecek bir sonuç almış olurum henüz 3 aya girmek üzereyim bundan önce hiç bir tedavi uygulamadım

anl
03.04.2015, 00:14

Dipnot: İlk 2 fotograf agustos ayında , Sonraki 5 fotograf, 5 ay sonra alınan sonuçtur arkadaşlar.

2 NİSAN 2015 EDİT : Şimdi editledim konuyu ve başlıgı da degistirdim. Yeni fotograflarda da gördüğünüz üzere, Dedigim gibi stabil durum da kaldı saçlar, 5 aydan sonra , ilk 5 aydaki gibi olmasa da, korumaya devam ettim en azından.
Bunlar Yeni fotograflar:
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim (http://hizliresim.com/LpL5d1)
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim (http://hizliresim.com/pRLJvL)
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim (http://hizliresim.com/P5gJEQ)

Yeni tedavim ise, çok farklı olmayacak. Yine imzamdaki miracle losyona ek olarak toz azelaik asit içeren minox-dutas'ın eklenmesi olacak. Ayrıca Bemiks+Bepanthen ampul kullanacagım. Sonuçları tekrar bu başlıkta paylaşacağım. Çok daha fazla ilerleme kaydedecigin düşünüyorum.Saygılar.

Yeni fotografları paylaştım arkadaşlar. Ve tedavimde yaptıgım değişiklikleri de. Yenilenmiş tedavimin sonuclarını fotograflarla paylaşmaya bu başlıktan devam edeceğim

anl
03.04.2015, 15:13
ilk sayfadaki açılış mesaji editlenmiş hali zaten neyse olsun

Miracle
03.04.2015, 15:25
ilk sayfadaki açılış mesaji editlenmiş hali zaten neyse olsunanl retinoik asiti eksik etme dermarolleride.

Kazakcemil
03.04.2015, 16:30
İlk iki foto ya göre inanılmaz mesafe almışsın hocam,ama senin de belirttiğin gibi yeni fotoların mesafe almış olduğun sonraki fotolarla aynı,stabil durumda saçlar,benim de 3 aydır stabil bakalım ne olacak,saçlar alışıyor mu?tedaviye ne oluyor anlamıyorum,herhangi bir şikayetim yok saçları korumak da büyük bir başarı,mesela senin saçlar tedavi uygulamamış olsaydın muhtemelen iki şakak ortada birleşip saçın ön kısmı komple giderdi görüntü öyle duruyor,totalde 8 ay oldu senin tedaviye yanılmıyorsam,değil mi?

anl
03.04.2015, 19:35
aynen oyle abi, ama cok aksattigim bi iki ay oldu mesela, bi de 2 güne bir kullandigim da oldu çalıştığım icin. Yani o 8 ay , aslında 4 ay falan. Komple gitmişti abi eminim ben kullanmasaydim. Ama ağırlığı artirip minox dutasi eklemem lazim. Toz azelaigi de minoxa katacagim artik. Yoksa stabilden de geriye gidecek. Minoxun büyümeyi teşvik özelliğinden yararlanmak lazım

Kazakcemil
03.04.2015, 20:52
aynen oyle abi, ama cok aksattigim bi iki ay oldu mesela, bi de 2 güne bir kullandigim da oldu çalıştığım icin. Yani o 8 ay , aslında 4 ay falan. Komple gitmişti abi eminim ben kullanmasaydim. Ama ağırlığı artirip minox dutasi eklemem lazim. Toz azelaigi de minoxa katacagim artik. Yoksa stabilden de geriye gidecek. Minoxun büyümeyi teşvik özelliğinden yararlanmak lazım

Benim sabah min-ru akşam min-dut ve gün boyu da temiz saça miracle nin krem versiyonu,saçı toparladı gibi bakalım biraz daha devam edince ortaya çıkar gerçek etkisi bu tedavi şeklinin.Bu arada saf spiroyu hangi zaman aralığında uygulayacağıma karar veremedim.

uzman
03.04.2015, 20:59

Kardesim bu bemiks bepanthen evigen ampullerden fayda gördün mu.bunlardan bir tanesinin kokusu berbat.zannedersem b vitamini iceren ampul o kokuyu yapıyor. Ben zamanında bir kez kullandım 3 gün gitmedi kokusu. Sende de varmı aynı durum.

anl
03.04.2015, 21:34
Kardesim bu bemiks bepanthen evigen ampullerden fayda gördün mu.bunlardan bir tanesinin kokusu berbat.zannedersem b vitamini iceren ampul o kokuyu yapıyor. Ben zamanında bir kez kullandım 3 gün gitmedi kokusu. Sende de varmı aynı durum.

Ben sadece bepanthen amoul kullandım kardeşim. Diğerlerini bilmiyorum o yüzden. Belki bi ihtimal bemiks eklerim bepanthenin yanına. Bepanthen ampul ile bemiksin çok işe yarayacagını düşünüyorum. Sonuçları paylasacagım burada, kullandıktan sonra

uzman
03.04.2015, 21:41
Ben bu ampulleri kullandigimda sac derimde karıncalanma oluyordu..badem yagi hint yagi ve bu ampulleri karıştırmıştım.ama bu b vitaminini içeren ampulden kaynaklanan koku cok fenaydi.

anl
03.04.2015, 21:43
evigen yapıyordur o kötü kokuyu kanımca

Tıbbiyeli
04.04.2015, 00:32
üstünde turuncu varkenki mi son hali yoksa mavi kazaklı olanlar mı? ikisi de ilk fotolara göre iyi allah bereket versin ama mavilide şakaklar bi tık daha iyi gibi geldi bana ama uzunlukla da alakalı olabilir

anl
04.04.2015, 14:51
üstünde turuncu varkenki mi son hali yoksa mavi kazaklı olanlar mı? ikisi de ilk fotolara göre iyi allah bereket versin ama mavilide şakaklar bi tık daha iyi gibi geldi bana ama uzunlukla da alakalı olabilir

link olarak verdiklerim bu ay cektigim yani en sonuncular kardeşim, evet turunculu olanlar :)

pipsqueak
05.04.2015, 19:07
evigen yapıyordur o kötü kokuyu kanımca

anl, bence bemiks yapıyor. ampulü kırar kırmaz koku geliyor. :D

Bu arada tepedeki seyrelmeyi iyi yönetmiş, kapatmışsın. Bravo vallahi. İlk fotoğraflarla "renk" "canlılık" "kalınlık" farkı da var tellerin. Tıbbiyelinin dediğine katılıyorum mavi bir tık. Sanki şakaklarda daha iyi, sen hocam başla min+dut şakaklara, sonuç alırsın kısa sürede. Hatta gözüne kestirirsen dermaroller üzerine yedir :)

Invincible
05.04.2015, 21:15
Biraz gerileme var hacı

sacsiz
05.04.2015, 23:10
Biraz gerileme var hacı
pazarda kara ortak olduğunu unutmuşum

anl
06.04.2015, 00:30
pazarda kara ortak olduğunu unutmuşum

başlığıma alakasız yorum yapma filozof affetmem silerim direkt. Katkı sunacaksan sun, daha fazla bi ilerleme kaydetmen için şunu da yapman gerekiyor de bana filozof! Bak anıl de, ilk 5 aydan sonra gelişme hızının azalma sebebi şu de, şunu şunu yapmalısın de! Katkı sunacaksan sun, sunmayacaksan git kişisel problemlerini ve gizemli adam, açıklayamam hiçbir şeyi havalarını özel mesajla başkalarına at, başkalarına anlat. Gram faydalı bir sunumu olmayıp, mistik tiplere bürünüp çakma fenomen olmaya çalışanlara ayar oluyorum çünkü haberin olsun.

anl
06.04.2015, 00:32
Biraz gerileme var hacı

Var dayı var olmaz mı, ben de farkettim, Sebebi ise : Bazı zamanlar çok aksattım, dermastampe başlamakta geç kaldım ve senin deneyimlerinden faydalanarak kullandıgımız minox dutas'ı bıraktım. Onu eklemem lazım, üçüncü sac ayağı o çünkü

anl
06.04.2015, 00:35
anl, bence bemiks yapıyor. ampulü kırar kırmaz koku geliyor. :D

Bu arada tepedeki seyrelmeyi iyi yönetmiş, kapatmışsın. Bravo vallahi. İlk fotoğraflarla "renk" "canlılık" "kalınlık" farkı da var tellerin. Tıbbiyelinin dediğine katılıyorum mavi bir tık. Sanki şakaklarda daha iyi, sen hocam başla min+dut şakaklara, sonuç alırsın kısa sürede. Hatta gözüne kestirirsen dermaroller üzerine yedir :)

Aynen öyle dostum. Seninle saçma sapan adını anmak istemediğim bi ruh hastası çakma ibrahim gökçek tipli birinin konusunda kötü kapışmıştık ama olsun, Paylaştıkça buzlar erirmiş :)
İkinci dönem, ilk 5 ay gibi olsaydı coşmuştu şu an ama bi tökezleme oldu maalesef invincibla da açıkladım , hem aksatma olsun , derma'ya geç kalışım, ve min dutas olsun. Fena yüklenecegim şu 3 ay bakalım inşaAllah ilk 5 ay gibi etki alırım, o mavi kazaklıda ki gibi..

Tıbbiyeli
06.04.2015, 00:40
bi de sen sürekli tedavi değiştirdin anl,belki aradaki uyguladığın bazı tedaviler efektif olmadı o süre zarfında biraz kayıp yaşattı.

pipsqueak
06.04.2015, 00:48
Aynen öyle dostum. Seninle saçma sapan adını anmak istemediğim bi ruh hastası çakma ibrahim gökçek tipli birinin konusunda kötü kapışmıştık ama olsun, Paylaştıkça buzlar erirmiş :)
İkinci dönem, ilk 5 ay gibi olsaydı coşmuştu şu an ama bi tökezleme oldu maalesef invincibla da açıkladım , hem aksatma olsun , derma'ya geç kalışım, ve min dutas olsun. Fena yüklenecegim şu 3 ay bakalım inşaAllah ilk 5 ay gibi etki alırım, o mavi kazaklıda ki gibi..

Tartışmak başka şey, yeri gelecek fikirlerimiz elbette uyuşmayacak, mesele kin tutmamak. Sağ ol sende kindar değilsin, bende değilimdir. Kapandı gitti. :)

Dermastamp işi önemli, bugün Tıbbiyelinin dediği gibi yaptım, dermarollerdan sonra bepantenbemiksevin. Haftada en az iki dermastamp, birine minox+dut diğerine de bu şekilde yapıp toparlanmasını sağlayabilirsin. Bizim çünkü çıkan saçların ilk hali cansız oluyor genelde, zayıf.. Onları çabuk kalınlaştırmak gerek. Biotin de bu sürede destek olabilir aslında. Hani yükleneceğim dedin diye söylüyorum. :) Bakalım, takipteyiz.

anl
06.04.2015, 00:51
bi de sen sürekli tedavi değiştirdin anl,belki aradaki uyguladığın bazı tedaviler efektif olmadı o süre zarfında biraz kayıp yaşattı.

hafızan on numara tıbbiyeli :) Ah o ekleyip çıkardıgım tedavilerden hangi cuk oturmuştu da kafayı doldurmuştum bir bilsem. Ama bence var ya miracle losyon ve minox dutas'tı. Çünkü ben bu ikisini hiç aksatmadan tam 3 ay kullandım ve üçüncü ayda alnımdan siyah siyah kıllar çıkmıştı, yogunluk artmıştı ve saçlar resmen kendine gelmişti

Tıbbiyeli
06.04.2015, 00:54
ben de ilk iki ay o 2sini hatta minoxu dutsuz kullanmıtım fark etmesem de güzel sonuç almışım bi ara bi bıraktım saçlar korkunç bi hal alıverdi.Sonrasında dedim tedaviyi bırakmamak lazım hatta sütten ağzı yanan hesabı finasterid bilen ekledim :) ama tedavileri bırakmadan önce de biçok kişide olduğu gibi ben de yavaşlama sezmiştim losyonların grafiği herkeste hep aynı ivmede devam etmiyor diye düşünüyorum maalesef ama hiç uygulamamaktan daha iyi her halukarda bunu göz önünde bulundurmak lazım.

anl
06.04.2015, 00:57
Tartışmak başka şey, yeri gelecek fikirlerimiz elbette uyuşmayacak, mesele kin tutmamak. Sağ ol sende kindar değilsin, bende değilimdir. Kapandı gitti. :)

Dermastamp işi önemli, bugün Tıbbiyelinin dediği gibi yaptım, dermarollerdan sonra bepantenbemiksevin. Haftada en az iki dermastamp, birine minox+dut diğerine de bu şekilde yapıp toparlanmasını sağlayabilirsin. Bizim çünkü çıkan saçların ilk hali cansız oluyor genelde, zayıf.. Onları çabuk kalınlaştırmak gerek. Biotin de bu sürede destek olabilir aslında. Hani yükleneceğim dedin diye söylüyorum. :) Bakalım, takipteyiz.

1999

has ev yapımı zeytinyagının içine bepanthen ampul kırdım,bu şekilde bulanık bi hal aldı. Artık nasıl dagılıyorsa bu zeytinyagının içine bepathen.

Kafa derisi deksphantenol ve E vitamini ile biraz daha beslensin diye yaptım bunu. Malum anti androjen ve minox falan ne kullanırsak kullanalım, kafa sürekli alkole maruz kalıyor bu kullandıklarımız dolayısıyla. Belki nefes aldırır bu karışım.

pipsqueak
06.04.2015, 01:05
1999

has ev yapımı zeytinyagının içine bepanthen ampul kırdım,bu şekilde bulanık bi hal aldı. Artık nasıl dagılıyorsa bu zeytinyagının içine bepathen.

Kafa derisi deksphantenol ve E vitamini ile biraz daha beslensin diye yaptım bunu. Malum anti androjen ve minox falan ne kullanırsak kullanalım, kafa sürekli alkole maruz kalıyor bu kullandıklarımız dolayısıyla. Belki nefes aldırır bu karışım.

Alkolün ne kadar zarar vereceğini saçımın aldığı şekil(alkol düzlüğünü bozuyor) ve renginden (rengi açılıyor) takip etmeye çalışıyorum. Dediğin gibi ne yazık ki nefes almasına izin vermiyoruz. İyi de anl biz izin versek nefes almasına o da iki dakika durmayacak dökecek birde bu var. :D

Karışım güzel, bugün gördüm forumda acaba kafein ampullerinden de atsan mı anl?

anl
06.04.2015, 01:14
Kafein ampulu zeytinyagına uyum saglar mı sence? Ben var ya kanlanma manyagıyım aslında biliyo musun dostum? Taaa forumun ilk acıldıgı zamanlarda, neredeyse tüm sayfayı kaplayan bir yazım vardı , dermarollerla alakalı. Ben bu işe ilk dermarollerla girdim biliyo musun. Bak en bilmeyeni bile proscarla ya da muadili olan finasla, ve minoxla başlar işe dimi. Benim saçlar aşırı derecede seyreldi bi anda, tam 2013 başlarında. Ve 5 ay boyunca, kısa saça hergün dermaroller uyguladım ve 5 ay boyunca da hep kısa kestirdim. 2013'ün haziranında dedim ki: '' Ya dermaroller uygulayacagım diye 5 aydır 3 numara saçla geziyorum sıkıldım '' dedim. Ve uzattım, Temmuz ayında saçlarım resmen o eski hallerine dönmüştü, sapsağlamdı. Aslında bu çok değerli bi bilgi biliyo musun, o kadar uzun süre, ısrarla o şekilde günde 2 kere dermaroller kullanan kimse görmedim ben hiç. Ya tabi tek başına androjenle savaşamaz dermaroller bu ayrı konu, ama saçın kökünü kanlandırıp, o saçı beslemek bence işin %50'si. Hep vermişimdir bu oranı, takip edenler de bilir hatta.

İşin özü , kafein de bu tarz çalışan bi etken, Hadi bepanten falan artık meşhur olmuş, yaglarla kullanılıyor(gerçi çözünmediği söyleniyor ama o da ayrı bi muamma)
Kafein zeytinyagıyla uyum saglarsa direkt katarım bu fotografını koydugum şişenin içine ?

pipsqueak
06.04.2015, 01:26
Kafein ampulu zeytinyagına uyum saglar mı sence? Ben var ya kanlanma manyagıyım aslında biliyo musun dostum? Taaa forumun ilk acıldıgı zamanlarda, neredeyse tüm sayfayı kaplayan bir yazım vardı , dermarollerla alakalı. Ben bu işe ilk dermarollerla girdim biliyo musun. Bak en bilmeyeni bile proscarla ya da muadili olan finasla, ve minoxla başlar işe dimi. Benim saçlar aşırı derecede seyreldi bi anda, tam 2013 başlarında. Ve 5 ay boyunca, kısa saça hergün dermaroller uyguladım ve 5 ay boyunca da hep kısa kestirdim. 2013'ün haziranında dedim ki: '' Ya dermaroller uygulayacagım diye 5 aydır 3 numara saçla geziyorum sıkıldım '' dedim. Ve uzattım, Temmuz ayında saçlarım resmen o eski hallerine dönmüştü, sapsağlamdı. Aslında bu çok değerli bi bilgi biliyo musun, o kadar uzun süre, ısrarla o şekilde günde 2 kere dermaroller kullanan kimse görmedim ben hiç. Ya tabi tek başına androjenle savaşamaz dermaroller bu ayrı konu, ama saçın kökünü kanlandırıp, o saçı beslemek bence işin %50'si. Hep vermişimdir bu oranı, takip edenler de bilir hatta.

İşin özü , kafein de bu tarz çalışan bi etken, Hadi bepanten falan artık meşhur olmuş, yaglarla kullanılıyor(gerçi çözünmediği söyleniyor ama o da ayrı bi muamma)
Kafein zeytinyagıyla uyum saglarsa direkt katarım bu fotografını koydugum şişenin içine ?

anl bir bilgim yok kafein zeytinyağına uyum sağlar mı diye bak. Ben bepenten evin bemikse karıştırırım diye düşündüm o yüzden dedim sanada. Eczacıya soracağım önce tabii.

Dermaroller'ın çok etkili olduğunu düşünüyorum bende, yalnız sen günde 2 kere uyguluyordum dedin.. Vay be.. Saç derini ama biraz zorlamış olabilirsin, belki gün aşırı bir kere yeterlidir. Yoksa bende dermaroller etkisi konusunda sana kesinlikle katılıyorum. Kısa olan bir saçın dermarollerla muhafaza edilebileceğini bile düşünüyorum, birkaç küçük ilaçsız desteklerle.

Bu arada şöyle bir yazı var mesela;
Selülite Kahve Ve Zeytinyağlı Çözüm | Dr. Ece Hattat | Aşk - Cinsellik | YAZARLAR | Mynet Kadın (http://kadin.mynet.com/yazarlar/ask-cinsellik/ece-hattat/8741-selulite-kahve-ve-zeytinyagli-cozum.html)

kahve'de kafein yok mu? Zeytinyağıyla kahveyi yedirin diyorsa herhalde uyum sağlıyor? Düz mantık tabi benimkisi araştırmak lazım :D

anl
06.04.2015, 01:41
anl bir bilgim yok kafein zeytinyağına uyum sağlar mı diye bak. Ben bepenten evin bemikse karıştırırım diye düşündüm o yüzden dedim sanada. Eczacıya soracağım önce tabii.

Dermaroller'ın çok etkili olduğunu düşünüyorum bende, yalnız sen günde 2 kere uyguluyordum dedin.. Vay be.. Saç derini ama biraz zorlamış olabilirsin, belki gün aşırı bir kere yeterlidir. Yoksa bende dermaroller etkisi konusunda sana kesinlikle katılıyorum. Kısa olan bir saçın dermarollerla muhafaza edilebileceğini bile düşünüyorum, birkaç küçük ilaçsız desteklerle.

Bu arada şöyle bir yazı var mesela;
Selülite Kahve Ve Zeytinyağlı Çözüm | Dr. Ece Hattat | Aşk - Cinsellik | YAZARLAR | Mynet Kadın (http://kadin.mynet.com/yazarlar/ask-cinsellik/ece-hattat/8741-selulite-kahve-ve-zeytinyagli-cozum.html)

kahve'de kafein yok mu? Zeytinyağıyla kahveyi yedirin diyorsa herhalde uyum sağlıyor? Düz mantık tabi benimkisi araştırmak lazım :D

bepanten evi ve bemiksi birbiriyle mi karştırıyorsun sadece peki? Yani bunları badem yagının ya da herhangi bir taşıyıcı içine koymuyor musun? Ama tahminimce aşırı matlaştırıyordur saçı o şekilde, ben sadece kafaya bepanthen ampul sıktıgım zamanlarda , kuruyunca parmagım girmiyordu saçımın arasına, kötü de bir his veriyordu ayrıca

Kafein ampulunü bi araştırayım bakalım : )

pipsqueak
06.04.2015, 01:46
bepanten evi ve bemiksi birbiriyle mi karştırıyorsun sadece peki? Yani bunları badem yagının ya da herhangi bir taşıyıcı içine koymuyor musun? Ama tahminimce aşırı matlaştırıyordur saçı o şekilde, ben sadece kafaya bepanthen ampul sıktıgım zamanlarda , kuruyunca parmagım girmiyordu saçımın arasına, kötü de bir his veriyordu ayrıca

Kafein ampulunü bi araştırayım bakalım : )

ilk önceleri bephanten evin bemiks + köy yumurtası sarısı kullandım, sonra bunlara badem yağı da ekledim. Şimdi bazen yine böyle yapıyorum bazende barcelino diye bir yağ karışımı kaldı elimde ona karıştırıp yediriyorum.

Yumurta sarısının kötü yanı saçı kaskatı kesiyor, yıkarken bu sefer sıkıntı. Zor açıyorum araları kopartıyorum o yüzden şu sıralar pek sık yapmıyorum onu. Bu yağ karışımına yöneldim..

Saçım mat değil aksine inanılmaz canlı oluyor. Hatta bugün yaptım 5 saat tuttum duşumu da aldım saçımı kuruttum istersen fotoğraf atabilirim :D

http://i.hizliresim.com/VldLar.jpg

Canlı duruyorlar bu bakımdan sonra. Beslenmiş, canlanmış, hareketlenmiş.. Bir çocuğun ki kadar yumuşak hemde.

anl
06.04.2015, 01:56
Ben sana bir şey söyliyeyim mi dostum, bu bepanthen-evin-ve bemiks'i asla yabana atmamak lazım biliyo musun bence. Cünkü senin saçındaki şu canlanma ve yumuşaklıgı gerçekten de sağlayacak içeriğe sahip bunlar. KadinlarKulubü tarzı bir şey gibi duruyor ama çok önemli bu 3'lü. yarın direkt bemiksle evini de alıp zeytinyagına katıp kullanmaya baslayacagım , sana da haftalık bildirim yapacagım bu başlıktan :)

pipsqueak
06.04.2015, 02:00
Ben sana bir şey söyliyeyim mi dostum, bu bepanthen-evin-ve bemiks'i asla yabana atmamak lazım biliyo musun bence. Cünkü senin saçındaki şu canlanma ve yumuşaklıgı gerçekten de sağlayacak içeriğe sahip bunlar. KadinlarKulubü tarzı bir şey gibi duruyor ama çok önemli bu 3'lü. yarın direkt bemiksle evini de alıp zeytinyagına katıp kullanmaya baslayacagım , sana da haftalık bildirim yapacagım bu başlıktan :)

Haftada 1 uygulanabilir, bir zararı olacağını da sanmıyorum özellikle. Yanetki desek= yok.. :) dermarollerdan sonra yaptım birde Tıbbiyeli gibi, bakalım.

Yaz yaz takipteyim anl bende :D Dökülmelerimiz benziyor, min dut ve bunlarla birlikte sağlam bir "toparlanma" sürecine gireceğine inanıyorum.

heavy
06.04.2015, 18:08
Kafein içeren şampuan da var, Alpecin C1.. Ben yabancı forumlardan birinde rastlamıştım, adam saç ekimi sonrası her gün bununla yıkıyormuş... Sonuçları çok başarılıydı. Ben de aldım ama seboreik egzamayı tetikleyebileceğini söyleyen birtakım yazılar okuyunca çok sık kullanmadım. Yalnız kullandığım sürece kafamı ferahlattı, ertesi gün kaşıntı da hissettim..

anl
06.04.2015, 22:58
Kafein içeren şampuan da var, Alpecin C1.. Ben yabancı forumlardan birinde rastlamıştım, adam saç ekimi sonrası her gün bununla yıkıyormuş... Sonuçları çok başarılıydı. Ben de aldım ama seboreik egzamayı tetikleyebileceğini söyleyen birtakım yazılar okuyunca çok sık kullanmadım. Yalnız kullandığım sürece kafamı ferahlattı, ertesi gün kaşıntı da hissettim..

Peki ne tarz bi kaşıntıydı ? Böyle kepeklenme-derinin kuruması tarzı olumsuz bi kaşıntı mı, yoksa kanlanma gibi iyi yönde bir kaşıntı mı ? Ben seboreikten müzdarip biri olarak sebamed kullanıp memnun da olmuştum, ve rahatsızlıgı alevlendirmemişti de?

heavy
07.04.2015, 16:46
Dün akşam denemek için bu şampuanı kullandım. Kaşıntının cinsini çok iyi ayırt edememekle birlikte kafamda ferahlama ve biraz da gerginlik hissettim. Kepeklenme yok, kuruma da yok gibi. Sanırım olumlu yönde kanlanmayla ilgili olabilir.. Umarım :D

anl
08.04.2015, 20:33
Evet 8 Nisan Çarşamba yani bugün itibariyle yeniden Minoxil-Dutas'a yeniden başlıyorum. Tabi bu karışımın öncüsü olan invincible'ın yardımlarını esirgemeyecegini umarak. Çünkü içine toz azelaik katıp katmamakta hala tereddütteyim. Bu iş minoxla daha hızlı bir döneme giriyor, bence minox küçümsenmeyecek bir etken. Bunların 3 tanesi üyelerimizden olan KocaKurt kardeşimin, yarın gönderecegim ona : )2026

Kazakcemil
08.04.2015, 20:40
Evet 8 Nisan Çarşamba yani bugün itibariyle yeniden Minoxil-Dutas'a yeniden başlıyorum. Tabi bu karışımın öncüsü olan invincible'ın yardımlarını esirgemeyecegini umarak. Çünkü içine toz azelaik katıp katmamakta hala tereddütteyim. Bu iş minoxla daha hızlı bir döneme giriyor, bence minox küçümsenmeyecek bir etken. Bunların 3 tanesi üyelerimizden olan KocaKurt kardeşimin, yarın gönderecegim ona : )2026

Hocam kıtlık zamanları için yığınak yapmışsın sanki:D

kim
08.04.2015, 22:41
Anl son durumun nasil? 1 sayfadaki fotolardan beri

kenpachi
08.04.2015, 22:46
ömrüm bu saç işleriyle ugrasarak geçip gidecek sanki :(
bazen umutsuzluga kapılıyorum

anl
08.04.2015, 23:01

son durum ilk sayfadaki ilk mesajda. Ama link olarak hizliresim.com diye baslayan var ya. O 3ü bu hafta çekildi işte kim

anl
08.04.2015, 23:02

son durum ilk sayfadaki ilk mesajda. Ama link olarak hizliresim.com diye baslayan var ya. O 3ü bu hafta çekildi işte kim

kim
09.04.2015, 01:14

İlerleme gayet basarili saçlar canlanmış koyulasmış yüzde 40 yakın fayda gormussun yada daha fazlada olabilir! Benim tedavide saw + kabak çekirdeği yağı soğuk pres tablet, her tablet 320 ml + 5000mcg biotin şampuan olarak yeni başladım prof sarac oğlu. Dokülmem günde 20 indi yaglanmada yüzde 70 azalma saçlarda koyuluk oyleki boyami diyorlar.saw gerçekten yüzde 60 yakın basari gösterdi bende ve sol şakağımda iki tane saç çıktı normal saç halini aldılar.

anl
09.04.2015, 01:52
İlerleme gayet basarili saçlar canlanmış koyulasmış yüzde 40 yakın fayda gormussun yada daha fazlada olabilir! Benim tedavide saw + kabak çekirdeği yağı soğuk pres tablet, her tablet 320 ml + 5000mcg biotin şampuan olarak yeni başladım prof sarac oğlu. Dokülmem günde 20 indi yaglanmada yüzde 70 azalma saçlarda koyuluk oyleki boyami diyorlar.saw gerçekten yüzde 60 yakın basari gösterdi bende ve sol şakağımda iki tane saç çıktı normal saç halini aldılar.

saw hangi marka ?

kajadiablo26
09.04.2015, 04:30
anl hocam imzandaki gibi 4 ay miracle losyon ve dermatollerimi kullandın sadece eğer bu şekilde ir sonuç verdiyse gayet başarılı

anl
09.04.2015, 13:01
anl hocam imzandaki gibi 4 ay miracle losyon ve dermatollerimi kullandın sadece eğer bu şekilde ir sonuç verdiyse gayet başarılı

benim tedavilerde bazı zamanlar değişiklikler oldu, aslında agustostan beri aksatarak da olsa tedavi uygulyorum. En değişmeyen miracle losyon oldu tabi. Ama bu aralar gerileme var , min dutas ekledim o yüzden

kim
09.04.2015, 16:02
saw hangi marka ?
Solgar ve Gnc konbin kullanıyorum. sabah kabak Gnc saw. aksam solgar saw.solgar biotin.irwin natürel var Amerika menşeli ama Türkiye de yok sipariş de anlıyorlar çok iyi bir marka. Arastirmani tavsiye ederim piyasanın en iysi bana göre

anl
09.04.2015, 20:06
Solgar ve Gnc konbin kullanıyorum. sabah kabak Gnc saw. aksam solgar saw.solgar biotin.irwin natürel var Amerika menşeli ama Türkiye de yok sipariş de anlıyorlar çok iyi bir marka. Arastirmani tavsiye ederim piyasanın en iysi bana göre

Dökülmeni durdurdular mı peki ?

Eleanor
10.04.2015, 05:21
Hocam 1.5mm dermaroller kullan senin saçlar kalın telli anca işler ama cok faydası olur emin olabilirsin. Saw palmetto yu extract halinde kullanmazsan bi işe yaramaz ve en az %85fatty acids olması gerekir ben GNC kullanıyorum 4 aydır baya iyi geldi

anl
10.04.2015, 11:44
Hocam 1.5mm dermaroller kullan senin saçlar kalın telli anca işler ama cok faydası olur emin olabilirsin. Saw palmetto yu extract halinde kullanmazsan bi işe yaramaz ve en az %85fatty acids olması gerekir ben GNC kullanıyorum 4 aydır baya iyi geldi

Dermastamp kullaniyorum eleanor imzamda yazıyor. Saç biraz uzun olunca hemen koparmaya başlıyor dermaroller takılıp.4 senedir dermayla içli dışlıyım zaten merak etme :) Prostagood hakkında bi bilgin var mi, o da yüksek oranda asidik içerikliymiş , abdi ibrahimin doktoruyla gorustugümde soylemisti ?

mehmet_81
10.04.2015, 17:35
finasterid kullanan birinin azelderm krem kullanmasına gerek var mı ? ikisi de DHT bloker sanırım
azelderm krem dökülme konusunda bende bi şüphe uyandırdı
sizin de fikrinizi merak ediyorum

Eleanor
10.04.2015, 18:38
Dermastamp kullaniyorum eleanor imzamda yazıyor. Saç biraz uzun olunca hemen koparmaya başlıyor dermaroller takılıp.4 senedir dermayla içli dışlıyım zaten merak etme :) Prostagood hakkında bi bilgin var mi, o da yüksek oranda asidik içerikliymiş , abdi ibrahimin doktoruyla gorustugümde soylemisti ?

Valla hocam öyle söyleniyor ama yeterli bilgi yok hatta aksini söyleyenlerde var bana sorarsan GNC al kafan rahat olsun :)

kim
10.04.2015, 19:49
Dökülmeni durdurdular mı peki ?
Dökülme bitti günde 20 tel bile değil önceden sabah yastık da en az 20 tel oluyordu şimdi iki uç tel

anl
11.04.2015, 00:06
Dökülme bitti günde 20 tel bile değil önceden sabah yastık da en az 20 tel oluyordu şimdi iki uç tel

ooo cok iyi kardeşim ya.Yanetki yapti mi peki, sonuçta sistemik olarak dht blokluyorsun?

kim
11.04.2015, 00:59
ooo cok iyi kardeşim ya.Yanetki yapti mi peki, sonuçta sistemik olarak dht blokluyorsun?
Yan etki yapmadı . aksine ayıptırt söylemesi tabanca hemen hazır ola geçiyor yanı sertleşme hızı çok iyi oldu sawın etkisi bu yani bilimde bu yönde diyor. Kullanmadan önce yüzüm Burnum çok yağlanırdı şim di %70 yakın azalma var. Ben tedavide herkese soğuk pres kabak çekirdeği yağı saw Palmetto biotin imkan varsa Kore cinsengi yada ginko bloba yakı otu. Bence bunlar düzgün bi şekilde kullanılırsa kelliğin önüne geçilir. Yan etki olursa da yine soğuk pres keçi boynuzu pekmezi ve rusheim yan etkinin önüne geçer.

mehmet_81
14.04.2015, 12:52
@anl
losyonunuzda dekort olmaması bi sıkıntı yaratıyo mu

anl
14.04.2015, 14:56
@anl
losyonunuzda dekort olmaması bi sıkıntı yaratıyo mu

Hayır mehmet herhangi bi sıkıntı sezmedim şu ana kadar

mehmet_81
17.04.2015, 17:55
cevabınıza istinaden bende dekort koymadım yeni losyonuma.
ilk 2 losyonu elseve yapmıştım sonuncuyu garnierle yaptım.
elsevede şimdiye kadar attığım ilaçlar kavanozun dibinde tortu halinde kalıyodu bende damlalıkla üstteki losyonu kullanıyodum

bu kez garnierle yaptığım kavanozun tamamını kaplayan çamur gibi bişeye dönüştü. kavanozda 1 parmak mavi losyon var gerisi katı halde...
miracle ısıt dedi, sıcak suyun içine koyarsam acaba losyonda bi tepkime yaratırmıyım diye çekindim?
siz böyle bi sorunla karşılaşmış mıydınız ?

anl
17.04.2015, 19:31
cevabınıza istinaden bende dekort koymadım yeni losyonuma.
ilk 2 losyonu elseve yapmıştım sonuncuyu garnierle yaptım.
elsevede şimdiye kadar attığım ilaçlar kavanozun dibinde tortu halinde kalıyodu bende damlalıkla üstteki losyonu kullanıyodum

bu kez garnierle yaptığım kavanozun tamamını kaplayan çamur gibi bişeye dönüştü. kavanozda 1 parmak mavi losyon var gerisi katı halde...
miracle ısıt dedi, sıcak suyun içine koyarsam acaba losyonda bi tepkime yaratırmıyım diye çekindim?
siz böyle bi sorunla karşılaşmış mıydınız ?

dostum aynısı bende her seferinde oluyor. 23-24 derece oda sıcaklıgında sürekli çalkala, Ayrıca kullanmadan önce de sıkı bi çalkala 2 dakka falan . Sonra sık, yoksa tıkanma da yapar spreyin ağzı. Gerisi sorun değil, ısıtmana ya da kaynatmana falan gerek yok, Ama miracle ısıt dediyse bi sorun olmuyordur deme ki. Ha bana sorarsan ben ısıtmazdım. Sonuçta ilaçların her türlüsünün belli bir serinlige ihtiyacı var

mehmet_81
18.04.2015, 13:21
Sorun çözüldü :) teşekkürler

anl
25.04.2015, 02:07
arkadaşlar dün çektiğim bir fotografı paylasacagım süreci biraz daha iyi yansıtmak için şimdi

anl
25.04.2015, 02:10
Evet arkadaşlar 24.04.2015 te çektiğim foto. Tedavim İMZAMDAKİ gibidir. Aldactonun kokusu Elseve Ya da Garnier yüzünden iyice artıyormuş ben bunu gördüm. Babusol losyon(yani %70 alkol) ve PPG ile yapınca koku neredeyse yok denecek kadar az. Aldactonun kokusundan rahatsız olan arkadaşlara da tavsiyem olsun.

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim (http://hizliresim.com/4gDRQp)

55lustriker
25.04.2015, 02:11
kardeşim o saç coşmuş mu ben mi yanlış görüyorum :D

anl
25.04.2015, 02:14
kardeşim o saç coşmuş mu ben mi yanlış görüyorum :D

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim (http://hizliresim.com/4gDRQp)

maaşşallh de dostum. Henüz coşma denemez :) Ama tedavimde sürekli bazı değişiklikler yaptım. Ana olay tabiki diane ve aldactone + minox dutas. Ama bu sefer işe yarayacak gibi duruyor inşallah

55lustriker
25.04.2015, 02:16

maaşşallh de dostum. Henüz coşma denemez :) Ama tedavimde sürekli bazı değişiklikler yaptım. Ana olay tabiki diane ve aldactone + minox dutas. Ama bu sefer işe yarayacak gibi duruyor inşallah

Allah muvaffak eylesin kardeşim.Maşallah ayrıca :D Özel önerdiğin bir karışım ya da losyon var mı? Gerçi ben hepsini kullanıyorum ama belki gözden kaçırdığım vardır :)

avsen39
25.04.2015, 02:21
Evet arkadaşlar 24.04.2015 te çektiğim foto. Tedavim İMZAMDAKİ gibidir. Aldactonun kokusu Elseve Ya da Garnier yüzünden iyice artıyormuş ben bunu gördüm. Babusol losyon(yani %70 alkol) ve PPG ile yapınca koku neredeyse yok denecek kadar az. Aldactonun kokusundan rahatsız olan arkadaşlara da tavsiyem olsun.

babusolu nerden aliyorsun dostum. tortu daha mi az boyle. etki farki gordun mu

anl
25.04.2015, 13:02
babusolu nerden aliyorsun dostum. tortu daha mi az boyle. etki farki gordun mu

babusolu eczaneden aldım. Tek amacım alkol oranını artırmaktı dostum, öyle başka özellikleri yok. Ama tortu azaldı tabi alkol oranı artınca. Ve elseve ile garnier kokunun sebebiymiş, aldactonu daha da kokutuyorlarmis. Şu an koku yok losyonda.

Etki farkı dersen daha 1 hafta bile olması babusol ekleyeli, o yüzden net bir şey söylemem çok yanlış olur. Tedavim imzamdaki gibi

anl
25.04.2015, 13:03
Allah muvaffak eylesin kardeşim.Maşallah ayrıca :D Özel önerdiğin bir karışım ya da losyon var mı? Gerçi ben hepsini kullanıyorum ama belki gözden kaçırdığım vardır :)

Allah razı olsun kardeşim : ) Ekstra bir şey yok bütün tedavim imzamdaki gibi, Sadece babusol sayesinde alkol ve ppg oranını artırmış oldum , bir de ekstra ppg ekledim işte o kadar

Tıbbiyeli
25.04.2015, 13:12
extra alkol ppg işini nasıl hallettin anl nereden temin ettin :)

anl
25.04.2015, 13:14
extra alkol ppg işini nasıl hallettin anl nereden temin ettin :)

ekstra alkol oranını babusol bebek temizleyici ile artırdım. PPG'yi ise internetten sipariş ettim

avsen39
25.04.2015, 14:02
saclari kesmedin degil mi hiç bu sirada anl ben sadece enseleri toplarla diyorum berbere ustlere el atinca hemen dokulme hakkinda fikir saciyor rahatsiz oluyorum. cok onemi var mi zaten askere gidicem 3 e vurucam yazin.

anl
25.04.2015, 16:13
saclari kesmedin degil mi hiç bu sirada anl ben sadece enseleri toplarla diyorum berbere ustlere el atinca hemen dokulme hakkinda fikir saciyor rahatsiz oluyorum. cok onemi var mi zaten askere gidicem 3 e vurucam yazin.

kestirmez miyim dostum aralıktan beridir 4 defa berbere gittim. Ama tabi üstleri daha az aldırmak zorunda kalıyor insan , yanlara ve arkalara göre

antidht
25.04.2015, 20:18
kardes resimde saclarin bayagi uzun,yaniltabiliyor,hem resim net cekilmemis,detay namina bisey yok.Sana göre gelisme varsa sorun yok.

anl
25.04.2015, 21:10
kardes resimde saclarin bayagi uzun,yaniltabiliyor,hem resim net cekilmemis,detay namina bisey yok.Sana göre gelisme varsa sorun yok.

bana göre gelişme olmasa o fotografı oraya koymam kardeş. Artık saçlar fotograftaki gibi fönlü oldugunda bile sırıtmıyor. Eskiden fön cektigimde iki kat seyrek görünürdü, hatta fön çekemezdim bile cansızlıktan. Allah'a şükür .
zaten daha bu fotograf ,sonucun %20'si bile degil. Asıl verimi 4-6 ay sonra alacagıma inanıyorum

anl
24.05.2015, 22:32
Ozellikle mod arkadaslar ve Miracle , kaşlar ile şakaklarin arasinda aşırı derecede bir killanma farkettim bugün. 2 aydir minox kullaniyorum, keşke minox sebebiyle olmasa, çok etkili bi ilaç ama işte minoxa bağımlı kalmak istemiyorum. Dedigim gibi yüksek ihtimal minox yüzünden, ama bi görmenizi istedim yine de

Imgur (http://imgur.com/MNwYjdj)

uzman
24.05.2015, 23:05
Minoxdan hocam çünkü bu meret parmak boğumlari ve kas üstü tüylerde kalınlaşma yapıyor.hatta ayak parmaklarimda bile fark ettim.

anl
24.05.2015, 23:24
Minoxdan hocam çünkü bu meret parmak boğumlari ve kas üstü tüylerde kalınlaşma yapıyor.hatta ayak parmaklarimda bile fark ettim.

Reis topikal bi minox , ayak parmaklarina etki edecek kadar sistemik etki gösterir mi gerçekten ?

uzman
24.05.2015, 23:44
Reis topikal bi minox , ayak parmaklarina etki edecek kadar sistemik etki gösterir mi gerçekten ?

Keşke öncesi ve sonrasi foto cekseydim :) tabi böyle bisey olacağını düşünmedim.ama gerçekten ayak parmaklarinda ki tüylerin ve kılların bariz uzadığını ve hafifde kinlastigini fark ettim.

muros
25.05.2015, 14:10
her türlü minox yapıyor benim sakalları bile kükretti 5 ayda

anl
20.07.2015, 11:37

2 NİSAN 2015 YENİ FOTOGRAFLAR EKLENDİ : Şimdi editledim konuyu ve başlıgı da degistirdim. Yeni fotograflarda da gördüğünüz üzere, Dedigim gibi stabil durum da kaldı saçlar, 5 aydan sonra , ilk 5 aydaki gibi olmasa da, korumaya devam ettim en azından.
Bunlar Yeni fotograflar:

Yeni tedavim ise, çok farklı olmayacak. Yine imzamdaki miracle losyona ek olarak toz azelaik asit içeren minox-dutas'ın eklenmesi olacak. Ayrıca Bemiks+Bepanthen ampul kullanacagım. Sonuçları tekrar bu başlıkta paylaşacağım. Çok daha fazla ilerleme kaydedecigini düşünüyorum.Saygılar.

24 NİSAN 2015 YENİ FOTOGRAFLAR EKLENDİ 20150423 160741 1 - Hızlı Resim (http://hizliresim.com/4gDRQp) SON HALİ, TEDAVİM İMZAMDAKİ GİBİDİR. MİNOX DUTASA AZELAİK KATMAKTAN VAZGEÇTİM

AŞAGIDAKİ EKLENTİ ŞEKLİNDEKİ FOTOGRAFLAR ARALIK AYI SONUÇLARIMDIR. YUKARIDA LİNK ŞEKLİNDE VERİLENLER İSE EN SON SONUÇLARDIR

Bilgilendirme amaçlı yazıyorum, bu konuyu kült yapacağım çünkü.

Şu an sıcak mevsimde oldugumuz için ; losyonları 60 ml olarak hazırlıyorum. 3 ayrı losyon kullanıyorum :

1- 60 ml elseve içine 7 tane dutas
2- 60 ml elseve içine 1 kutu diane
3- 60 ml elseve içine 1 kutu aldactone

Gözlemlerim şu : 2 ay içinde verim artışı yaşadım. Sonuçları ve yeni fotoğrafları ilk sayfaya ekliyorum Bilginize.

salt
20.07.2015, 14:45
Bilgilendirme amaçlı yazıyorum, bu konuyu kült yapacağım çünkü.

Şu an sıcak mevsimde oldugumuz için ; losyonları 60 ml olarak hazırlıyorum. 3 ayrı losyon kullanıyorum :

1- 60 ml elseve içine 7 tane dutas
2- 60 ml elseve içine 1 kutu diane
3- 60 ml elseve içine 1 kutu aldactone

Gözlemlerim şu : 2 ay içinde verim artışı yaşadım. Sonuçları ve yeni fotoğrafları ilk sayfaya ekliyorum Bilginize.
bu hapları ayrı ayrı 60 ml elseve içine mi attınız yoksa tek 60 ml elseve içine mi.....

anl
20.07.2015, 17:18
bu hapları ayrı ayrı 60 ml elseve içine mi attınız yoksa tek 60 ml elseve içine mi.....

tabiki de ayrı ayrı 60 ml elseve içine

salt
20.07.2015, 17:22
peki kullanım periyotlarını nasıl belirlediniz...?

anl
20.07.2015, 21:55
peki kullanım periyotlarını nasıl belirlediniz...?

dermaroller uyguladiktan sonra 10 dk içinde 3ünú de 5er fıs

dgknoz
27.07.2015, 22:18
Başarılar dilerim saç cizgin ve rezervin tedavinin olası başarısı açısından oldukça vaatkar. Bir kaç ayda sonuçlar cok daha iyi gozlem yapilabilir olacaktir.

Levent Abi bize de yap şu cellagance losyondan :)

swoRD
12.08.2015, 18:31

Bunlar Yeni fotograflar:

24 NİSAN 2015 YENİ FOTOGRAFLAR EKLENDİ 20150423 160741 1 - Hızlı Resim (http://hizliresim.com/4gDRQp) SON HALİ, TEDAVİM İMZAMDAKİ GİBİDİR. MİNOX DUTASA AZELAİK KATMAKTAN VAZGEÇTİM

Bana kalırsa ilerleme müthiş.Tebrikler şu an olan saçları koruyabilirsen çok iyi olur.
Ayrıca hocam şu an ki tedavin nedir?
İmzandaki gibiyse nasıl uyguluyorsun ve 60ar ml den 3 ayrı kutu mu ?

Bende şu an miracleyle devam ediyorum ve bitince tekrar yaparken avodart eklemeyi düşünüyorum senin gibi.5 ile 10 arasında ekliyecem sanırım.

anl
13.08.2015, 10:28
Bana kalırsa ilerleme müthiş.Tebrikler şu an olan saçları koruyabilirsen çok iyi olur.
Ayrıca hocam şu an ki tedavin nedir?
İmzandaki gibiyse nasıl uyguluyorsun ve 60ar ml den 3 ayrı kutu mu ?

Bende şu an miracleyle devam ediyorum ve bitince tekrar yaparken avodart eklemeyi düşünüyorum senin gibi.5 ile 10 arasında ekliyecem sanırım.

Şu an 100 ml elseve içine 1 kutu diane ve 1 kutu aldactone, Ayrıca yine başka bir 100 ml elseve içine 7 tane dutas sıkıyorum. Durum stabil, yani ne iyiye gidiyor ne de kötüye, ama bıraktığım anda gidecek hepsi yani belli. Hatta daha 2 ay öncesine kadar baya bi gerileme yaşadım. Doğal olarak karşı koyamıyor hiçbir şey agresif dökülmeye. Tek çözüm ektirene kadar idare etmek, tabi ektirdikten sonra da minox şart bence.

Requiem
13.08.2015, 10:42
Şu an 100 ml elseve içine 1 kutu diane ve 1 kutu aldactone, Ayrıca yine başka bir 100 ml elseve içine 7 tane dutas sıkıyorum. Durum stabil, yani ne iyiye gidiyor ne de kötüye, ama bıraktığım anda gidecek hepsi yani belli. Hatta daha 2 ay öncesine kadar baya bi gerileme yaşadım. Doğal olarak karşı koyamıyor hiçbir şey agresif dökülmeye. Tek çözüm ektirene kadar idare etmek, tabi ektirdikten sonra da minox şart bence.

losyonları buzdolabında mı saklıyorsun ?

Requiem
13.08.2015, 10:42

swoRD
13.08.2015, 16:42

Decort kullanmıyorsun yani.Dutas atmayı diğer losyonda bende deneyeceğim bakalım nasıl etki edecek.
Ben losyonu buzdolabında saklıyorum :)

anl
12.12.2015, 21:25

buzdolabında saklamadığım zamanlarda hemen bozuluyor. kışın bile buzdolabında saklıyorum, çünkü oda sıcaklığında bozuluyor

anl
12.12.2015, 21:28
Decort kullanmıyorsun yani.Dutas atmayı diğer losyonda bende deneyeceğim bakalım nasıl etki edecek.
Ben losyonu buzdolabında saklıyorum :)

dekortun tam bi etkisinden emin olamadım. Belki de vardır, Ayrıca dutastan da sadece minoxun içinde verim alıyorum. Elsevin içine falan sıktım , baya bi süre kullandım ama dutas topikal olarak da işe yaramıyor olabilir tabi. Ya da minox dutas'ta asıl etki minoxun olabilir.
Şunu da ekliyim, zamanında sadece minox kullandığımda hiçbir işe yaramamıştı. Şimdi dutasla daha iyi gibi sanki. Geçen hafta tekrar başladım minox dutasa. 3 tane minoxil forte aldım 110 TL'ye

anl
23.12.2015, 01:33
DMSO geldi. 1 litre 143 lira. Arkadaşlara gönderip, kalanıyla kafamdaki fikri uygulayacağım. Sonuçları burdan paylaşırım arkdaşlar2739

Keltoşş
23.12.2015, 01:53
Kardes bu dmso nedir nasil kullaniyor

karaayaz
23.12.2015, 03:01

Bunlar Yeni fotograflar:

AŞAGIDAKİ EKLENTİ ŞEKLİNDEKİ FOTOGRAFLAR ARALIK AYI SONUÇLARIMDIR. YUKARIDA LİNK ŞEKLİNDE VERİLENLER İSE EN SON SONUÇLARDIR anıl bey sizn faulun olduğu kısım seyrek yanı kafanın yan tarafı eskiden berimi öleydi yoksa sonradanmı seyrekleşti benim de o bölgemde dökülme var seyrekleşme o bölgenin dökülme sebebi ney acaba benim bildğim o bölgeler dökülmez ama dökülüyor ??

anl
23.12.2015, 10:35
anıl bey sizn faulun olduğu kısım seyrek yanı kafanın yan tarafı eskiden berimi öleydi yoksa sonradanmı seyrekleşti benim de o bölgemde dökülme var seyrekleşme o bölgenin dökülme sebebi ney acaba benim bildğim o bölgeler dökülmez ama dökülüyor ??

O bölgeler çok kötü seyreldi, hem de öyle böyle değil. 6-7 senedir her sene biraz daha seyrekleşti gitgide. O bölgeler dökülüyor maalesef dökülmez mi hiç, şakağa yakın yerler dökülüyor açılıyor, üst ön çizgi de geriliyor, Şakaklar tamamen dökülmese de , bazı kişilerde çok seyrekleşiyor, bazılarinda ise üstler dokuluyor ama yanlar çok etkilenmiyor, Kişiden kişiye değişir tabi bu durum.

Dökülme sebebi üst tarafın dökülme sebebiyle aynı

anl
23.12.2015, 10:36
Kardes bu dmso nedir nasil kullaniyor

Riskli bi sıvı. Losyona çok az miktarda katılabiliyor, dmso ile ilgili birçok açıklama var forumda aratırsanız bilgi sahibi olabilirsiniz.

karaayaz
23.12.2015, 15:52
O bölgeler çok kötü seyreldi, hem de öyle böyle değil. 6-7 senedir her sene biraz daha seyrekleşti gitgide. O bölgeler dökülüyor maalesef dökülmez mi hiç, şakağa yakın yerler dökülüyor açılıyor, üst ön çizgi de geriliyor, Şakaklar tamamen dökülmese de , bazı kişilerde çok seyrekleşiyor, bazılarinda ise üstler dokuluyor ama yanlar çok etkilenmiyor, Kişiden kişiye değişir tabi bu durum.

Dökülme sebebi üst tarafın dökülme sebebiyle aynı anıl bey peki o bölgeyede miracle losyon sürsek düzelme şansı varmı ?? birde benim sol tarafım hem beyazlıyo hem seyrekleşiyo çok garip bi durum diğer bölgemde beyazlıkta yok dökülmede bunun sebebini çözemedim

Muzdarip
23.12.2015, 16:30
anıl bey peki o bölgeyede miracle losyon sürsek düzelme şansı varmı ?? birde benim sol tarafım hem beyazlıyo hem seyrekleşiyo çok garip bi durum diğer bölgemde beyazlıkta yok dökülmede bunun sebebini çözemedim

Benimde sol favorilerde ve sağ yanlarda beyaz saclar çıkmaya başladı bildiğin beyaz ya ak düştü saclarima pff kazakcemil söylemişti acaba alkol yüzünden mi oluyor?