PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konu Düzenlemesi

miracle
01.04.2015, 12:32
Saç dökülmesi sebebi adlı konu site sağlığı ve güvenliği kişisel ve başka bir çok sebeple silinmiştir bu konuda istediğinizi düşünmekte özgürsünüz. Bahse konu kişi paylaşımlarına bir çok mecrada yapacaktır takip etmenizi öneriyorum. Bu konu tartışılmak için değil bilgilendirme amacı ile yazılmıştır.

univited
01.04.2015, 12:42
Site güvenliği derken admin? Siber saldırı falan mı ??

anl
01.04.2015, 13:14
Site güvenliği derken admin? Siber saldırı falan mı ??

Yok univited, uyanıklık ve aldatma saldırısı. Siber değil merak etme. Ikinci bi ibrahim Gökçeke karnı tok insanlarimizin. Vucudu temizleyecegim diye bu kadar tantana ve ukalalik, ve büyümüş bir formati kimse ayak oyunlarina alet edemez. Aynen vvolkanin, ozimmusanın, bilel ermişin edemedigi gibi. Admin belirtmiş zaten, istedigi mecrada paylaşımını yapar, isteyen de istedigi şekilde takip eder. Saç magdurlarinin bilal ermişlere karnı tok.

univited
01.04.2015, 13:22
Adam daha aciklamadan niye bu tepki kardeşim adama laf mi biraktiniz da bilmis bilmiş yaziyorsun şimdi. . İlk günden belliydi beslenme olayı olduğu ilk gün ibrahim gökçe falan demedin fotoğraf dediniz hepiniz adam attı herkes fotoğraf üstüne konusmaya başladı kavga gürültü bitti hop sabah konu yok yeni mi geldi aklına beslenme ile ilgili olduğu ??

anl
01.04.2015, 13:27
Adam daha aciklamadan niye bu tepki kardeşim adama laf mi biraktiniz da bilmis bilmiş yaziyorsun şimdi. . İlk günden belliydi beslenme olayı olduğu ilk gün ibrahim gökçe falan demedin fotoğraf dediniz hepiniz adam attı herkes fotoğraf üstüne konusmaya başladı kavga gürültü bitti hop sabah konu yok yeni mi geldi aklına beslenme ile ilgili olduğu ??

Bak birader benim ilk günden falan haberim yok, ilk gün yorum falan da yapmadim. Dun gece vakıf oldum bana boş muhabbet yapma burada yazacaksan özelden yaz, adamı rehin almışlar muamelesi yapma, hakkimda bilip bilmeden de konuşma. Bana beslenme ayağı yapma bu genetik saç dökülmesi olayında. Sana takip etme diyen yok. Uzatma muhabbeti tamam.

univited
01.04.2015, 13:30
Sen kimsin be azarlar azarlar konuşuyorsun modsun diye belediye baskan yardımcısı falan mı sandın kendini. Kendine gel karsinda bir insan var senin gibi

Miracle
01.04.2015, 13:31
Adam daha aciklamadan niye bu tepki kardeşim adama laf mi biraktiniz da bilmis bilmiş yaziyorsun şimdi. . İlk günden belliydi beslenme olayı olduğu ilk gün ibrahim gökçe falan demedin fotoğraf dediniz hepiniz adam attı herkes fotoğraf üstüne konusmaya başladı kavga gürültü bitti hop sabah konu yok yeni mi geldi aklına beslenme ile ilgili olduğu ?? Oldu bitti hop değil mi ? İstediğiniz görürsünüz istemediğinizi görmessiniz sadece 2 tüy değil mi önemli olan ? bak uninvited benim sitemde bana kimse şekil yapamaz 2 günlük ağzı süt kokan veletler bir tane marketingciye güvenip saygısızlık yapamaz buna izin vermem yakarım bu siteyi yine izin vermem! Ha ayrıca flulaştırılmış şakak resmi 4 yıllık çalışma % 5 lik kısımı bekletme tezgahının gösteririm ama elletmem triplerinin özellikle gergin ve sansasyonel yaklaşımların beslenmesi arasındaki korrelasyonun gerektirdiği zeka yeterliliklerini sorgulamaya davet ediyorum seni yahu o saça zeytin yağı sürsen semirir 4 sene önce bir sorunu olan birisine benziyor mu ? ve 2 aydır başlamış tedaviye :) yahu vallahi beni çoook şaşırttınız çok yemin ederim hayret ediyorum....

faradi
01.04.2015, 13:33
Abi sizde hukumetin her olayı parelele bağladığı gibi davranmayin,

anl
01.04.2015, 13:33
Sen kimsin be azarlar azarlar konuşuyorsun modsun diye belediye baskan yardımcısı falan mı sandın kendini. Kendine gel karsinda bir insan var senin gibi

Bak bana biliyorsun ediyorsun falan filan diyip itham ederek, onyargiyla konusmayacaksin o zaman önyargı diye bik bik edip de. Ya mod ne be kardesim mod ne admin ne , kim oyle bi tavir takindi sacmalama, ben normal uye olsam da bu yazdiklarimin aynisini yazarim, Ki kac zaman boyunca normal uyeydim ve hep dogru bildigimi soyledim ne modu ne uyesi ne onemi var ki bunlarin. Sen neden eziklik psikolojisi içine girdin ki, ayrica kimse kimseyi azarlayamaz, burasi tartışma forumu

anl
01.04.2015, 13:35
Abi sizde hukumetin her olayı parelele bağladığı gibi davranmayin,

Öyle davranan yok zaten faradi kardesim , konuyu anladiktan sonra cozersin zaten meseleyi.

univited
01.04.2015, 13:35
Ustad varsa birsey bwkleyip gorurdukk kinaeye de zararı olmazdı adam ay ay fotoğraf atacağım demedi mi kaldı ki şunu alin kullanin su fiyata da demedi deseydi gönder bakalim kardeşim numune hele bir üyemiz uzerinde deneyelim sonra karar veririz diyemez miydik ??

NoMore
01.04.2015, 13:36
Oldu bitti hop değil mi ? İstediğiniz görürsünüz istemediğinizi görmessiniz sadece 2 tüy değil mi önemli olan ? bak uninvited benim sitemde bana kimse şekil yapamaz 2 günlük ağzı süt kokan veletler bir tane marketingciye güvenip saygısızlık yapamaz buna izin vermem yakarım bu siteyi yine izin vermem! Ha ayrıca flulaştırılmış şakak resmi 4 yıllık çalışma % 5 lik kısımı bekletme tezgahının gösteririm ama elletmem triplerinin özellikle gergin ve sansasyonel yaklaşımların beslenmesi arasındaki korrelasyonun gerektirdiği zeka yeterliliklerini sorgulamaya davet ediyorum seni yahu o saça zeytin yağı sürsen semirir 4 sene önce bir sorunu olan birisine benziyor mu ? ve 2 aydır başlamış tedaviye :) yahu vallahi beni çoook şaşırttınız çok yemin ederim hayret ediyorum....
hepsi bir tarafada bende bu son cümleye katılıyorum yahu 4 senelik saç sorunu diyor 4 senede öyle dökülmemi olur ben ona dökülme bile demem cidden o saçtan minoxil ile bile o sonuç alınır ama sitede ciddi bir akıl tutulması var kendinize gelin arkadaşlar sitede o sonucun 10 katı sonuç alan bir sürü başarı hikayesi var... bakın 4 ay miracle ve min-dut kullandım emin olun o sonuçtan çok daha iyi sonuç aldım konu açmadım bile...

namesiz00
01.04.2015, 13:39
Ben miracle losyon ve minoxla iki ayda bundan 10 kat daha iyi sonuç aldım sakakta resimlerde var şimdi de yan etki görmeden saç çıkarmak için uğraşıyoruz yeni bi ürün deniyoruz arkadaş da iki foto attı diye gerçek mi yalan mı o da bilinmiyor burda emek veren onca insana saygısızlık yapmayın

Tıbbiyeli
01.04.2015, 13:43
En son konu sakinlemişti tansiyon düşmüştü ama bence gereksiz bi hamle olmuş herkes birbirine girmeye devam etse tamam derdim :)

Miracle
01.04.2015, 13:43
Ustad varsa birsey bwkleyip gorurdukk kinaeye de zararı olmazdı adam ay ay fotoğraf atacağım demedi mi kaldı ki şunu alin kullanin su fiyata da demedi deseydi gönder bakalim kardeşim numune hele bir üyemiz uzerinde deneyelim sonra karar veririz diyemez miydik ?? Yooo ay ay marketing yapacak ama aptal yerine konulan kullanılan siz değil ben olacağım bak uninvited sen hep kalender oldun bu güne kadar bozma kendini bu bir karar bir site burası ve kuralları var kamu malı değil kaldı ki kamu malıda hor kullanılamaz öncelikle benim uygun görmediğim kişi ve konu silinir buna hakkım var. Şimdi bu kişi direkt pge2 ye paralar dökmeyin diyerek direkt beni hedef aldı peki dökülen bir para var mı? sen dahil kaç kişi istedi ama bana yük ve hiçte hevesli değilim uğraş kısmına ama güzel etkili birşeyler yapmakta istiyorum buda benim gurur kaynağım tabi bir maliyetide var bedavamı dağıtacaktım ? yada sürekli millete hammede mi taşıyacağım parça parça ? Şimdi bu yorumla direkt bir ürün yönlendirmesi amacı ortaya çıktı ve benim sitemde beni hedef aldı artislik yaptı bir kere bile ya arkadaşlar özür dilerim yapmayın etmeyin demedi kaostan beslendi ben 3 üviversite okudum o kadarcık işletme marketing bilirim hepsini geçtim bitmeyen projeni ne diye ortaya sürüyorsun arkadaş ?? Sonuçlar yok ortada ? gerçek çözüm gerçek sebep demişsin nerde ? bekleyin %5 dowloading... ben yemem arkadaş yiyen bulsun yesin. Bu adam artislik yaptı al başına çal dedi siteni değil mi ? ben ne dedim gelecek yazacak başka yerde yazamaz derdi burası dedim değil mi ? tükürüğe yarabbi şükür dedi geldi.... Niye ? çünkü bir site kurup insanları toplayacak kadar paylaşım yapamaz fıs birşey veremez verse ürünü gider en fazla bir kaç hafta idare eder yumurta ye tarhana iç bulgur avuçla amuda kalk.... yemezler be.

cevo34
01.04.2015, 13:48
Yok univited, uyanıklık ve aldatma saldırısı. Siber değil merak etme. Ikinci bi ibrahim Gökçeke karnı tok insanlarimizin. Vucudu temizleyecegim diye bu kadar tantana ve ukalalik, ve büyümüş bir formati kimse ayak oyunlarina alet edemez. Aynen vvolkanin, ozimmusanın, bilel ermişin edemedigi gibi. Admin belirtmiş zaten, istedigi mecrada paylaşımını yapar, isteyen de istedigi şekilde takip eder. Saç magdurlarinin bilal ermişlere karnı tok.

anil dun belli br yerdn snra devam edemedm konuyu olay gokcek e mi dayaniyormus hatta br ara ben bu gokcek iksiri midir dye sormustm

anl
01.04.2015, 13:51
anil dun belli br yerdn snra devam edemedm konuyu olay gokcek e mi dayaniyormus hatta br ara ben bu gokcek iksiri midir dye sormustm

Hayır dostum ibrahim Gökçek degil, ama muadili gibi bir sey işte. Yukarida miracle açıklamasini yapti gerçi

Miracle
01.04.2015, 13:52
ayrıca özgür senin konunu ben silmedim invicible sildi isede onun tasarrufu kendisine değerlendirmesi için teklif götürürüm.

NoMore
01.04.2015, 13:54
ayrıca özgür senin konunu ben silmedim invicible sildi isede onun tasarrufu kendisine değerlendirmesi için teklif götürürüm.

miracle tiranlık yapıyor diyenler şimdi kendisinden özür dileyebilir mi ? konuları silen miracle değil

bendeniz
01.04.2015, 14:08

bu özgür denen hokkabaz özür dilesin kandırdıgı insanlardan !!
ayrıca ben filozof ozgur aynı kişi demedim filozof ozgur buyuk ihtimal aynı kişi aynı ıp bunu idda eden invincible bende ona inanıyorum
ancak bu hokkabazla filozof hokkabızı 333 denen hokkabzı gerek face twitter yada sivildin tanısıyor tanısmıyorsa ben insan degilim
özgür tartıstıgı icin atılmadı dun herkes tartıstı kim atıldı kim banlandı??
özgur filozof ve 333 forumu cokertmeye donuk hemde danısıklı olarak hareket etti sabatoj yaptı soguk savas varmıs ne soguk savası bu forumun sahibi boyle ayak islerine girdinmi ceker fişini ne soguk savası ??
bu ikisi aynı sey degil
affedilirse goreceksin 3 ay sonra yine sana sallayack yine ayak oyunlarına entrikalara bulasacak madem miracle sen kötüsün ozaman ozgur denen hokkabaz ot profu neden ısrarla kalmak istiyor dolu site var git hokkabazlıgı orda yap ??
madem kötü burası degilmi yooooooooooook dert baska dert amac baska amac ayagına dolandı tanrının izniyle ..... buda not düşsün ayrıca afffedilmesin demiyorum 333 yag cektikleri gibi yag cekerlerse siz bilirsiniz :) beni ırgalamaz sallamam bunları ama bu hokkabaz gurubu artık mimlendi ustlerine davud yıldızı cizildi :)

atilla123
01.04.2015, 14:13
Yeri değil biliyorum ama
İmza kısmına karakter sınırı gelse iyi olur. Fersah fersah yazı yazmış imzaya 30 satır. Konuya attığı post 2 kelimeden ibaret Scroll Scroll biyere kadar dimi

kamil155
01.04.2015, 14:16
bu özgür denen hokkabaz özür dilesin kandırdıgı insanlardan !!
ayrıca ben filozof ozgur aynı kişi demedim filozof ozgur buyuk ihtimal aynı kişi aynı ıp bunu idda eden invincible bende ona inanıyorum
ancak bu hokkabazla filozof hokkabızı 333 denen hokkabzı gerek face twitter yada sivildin tanısıyor tanısmıyorsa ben insan degilim
özgür tartıstıgı icin atılmadı dun herkes tartıstı kim atıldı kim banlandı??
özgur filozof ve 333 forumu cokertmeye donuk hemde danısıklı olarak hareket etti sabatoj yaptı soguk savas varmıs ne soguk savası bu forumun sahibi boyle ayak islerine girdinmi ceker fişini ne soguk savası ??
bu ikisi aynı sey degil
affedilirse goreceksin 3 ay sonra yine sana sallayack yine ayak oyunlarına entrikalara bulasacak madem miracle sen kötüsün ozaman ozgur denen hokkabaz ot profu neden ısrarla kalmak istiyor dolu site var git hokkabazlıgı orda yap ??
madem kötü burası degilmi yooooooooooook dert baska dert amac baska amac ayagına dolandı tanrının izniyle ..... buda not düşsün ayrıca afffedilmesin demiyorum 333 yag cektikleri gibi yag cekerlerse siz bilirsiniz :) beni ırgalamaz sallamam bunları ama bu hokkabaz gurubu artık mimlendi ustlerine davud yıldızı cizildi :)

Silinen konu ilk açıldığında, bir durum üzerine yeminler etmiştin forumu terk edeceğine dair sayın bendeniz. Neydi acaba bu olmayacağını iddia ettiğin durum?

bendeniz
01.04.2015, 14:26
Silinen konu ilk açıldığında, bir durum üzerine yeminler etmiştin forumu terk edeceğine dair sayın bendeniz. Neydi acaba bu olmayacağını iddia ettiğin durum?

suydu kardesim bu 333 denen hokkbaz lise cagıma döndüm dedi bu yalandı bende at foto dedim ata ata miracleden on kat altında 3 tel sacı cıkmıs fotosounu attı adım gibi emindim kel kafasına gür bir sekilde sac cıkaran bir foto degil 3 5 tel yani fin minox yada miravle losyonla alacaghın sonuctan bile geride foto atacgından adım gibi emindim
farkındaysan atmadı konu 50 gelinceye kadar kendide biliyordu o fotoya burda kat be kat fazlası sonuc alan var dalga gecerler diye atmadı foto bu arada filozof=ozgur yada ayrıda olsa bu hokkabazlarla telde facede konustu adım gibi eminim
333 diye bir karekter yaratıldı bak adam hic bişey soylemedi sanarsın david coperfeld ne yaptı adam ne soyledi ne sonuc aldı?? demek miracle bu aldıgı sonucu bu sekilde tanıtsaymıs oooo bin safyfa olurmus
tabi burda amac uyelerde guven saglama
neyse miracle bile resim koy dedi onlarca kişi kim vs sonuc nerde dedi aaaaaaaa adam sonuc atmıyor yavas yavas diyor simdi burası senin olsa sen musade edermisin?? onlarca uyenin aklını celip alın siz ürünüm dese yada ürün satmasada baska foruma adam devsirse senin olsa burası musade edermisin?
her aklı basında adam gibi kardesim sonucun ne formulun ne bişeymi satıyosun dmeezmisin?? kaldıki 333 miracleye cok enteresan cevap bile yazmadı bir kac sorousna aaaaaaaaa hayret steye yeni gelen adam miracleyi tanımadan miracleye mesafeli neden acaba??
sakın filozof=ozgur dısarda anlasıp operasyonu yapmasınlar?? neyse velhasıl kelam bu adam ha unutmadan dht yalandır sadece dht dokmez kandırıyolar sizi diyor 333 10 sayfa sonra hic tanımadıgı :) ozgur hokkabazının losyununu ovuyor oooooo yakı otu dht engelelr yararlıdır diyor bu ne lan :) neyse bunlada kalmıyor lise cagıma donerim diyor sonra 200 tel dokuluyordu 40 telke dustu diyor haydaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)
buda yetmior attıgı fotoyu godrdun allah askına oyle gunde 200 foto dokulen saca benizyormu?? yahu su sietedeki fotolara bak sapır sapı r dokuluyor
gelgeleim özete varsa sonucun miracleye foruma dalma goster anlat daha hic tanımadan miracleye mesafae koydu alla alla
filozof sanki sevgilisi gibi aaaaaaaa miracleden ustun vs dedi yahu cok acık degilmi hic tanısmayan adamların bir mesajta bukadar kan can olması veeeeeeee aylardır burda sohbetettigi miracleyi sallaması tesadufmu ben bunu yemem ust akılda yemedi fişi cekti kardes

bendeniz
01.04.2015, 14:31
qyrıca miracle losyonu aşacak bişey varmıdır?? yuzde yüz vardır cıkacaktır ha bilim adamları bulur miracle bulur o bulur bu bulur bu sitedeki losyonlarıda gececek losyon bulunur bulunmalıda daha fazlasını yapmalıyız bu yetmiyor ancakkkkkkkkkkkkk bunu yapan sonucunu gosterecek adam gibi konu acacak kimse engel olmaz kimse aaa senin olayın hepimizinkinde iyi demez herkes destekler foruma faydadır ama dert bu degil dert başka adam acık soylyor soguk savas basladı diye şaşkın silah patlamadan uctu :)

illegal
01.04.2015, 14:51
Adamın dediklerini çok yanlış anlamışınız bence. Adam tedavim 1 yıl diyor. 4. ayımdayım diyor. 8 ayda lise yıllarına döneceğine inanıyordu. Bence saç çıkışı da bariz ortadaydı. Hayır bide adama güvenmiyorsan soru sormazsın yazmazsın olur biter. Herkes zaten temkinli yaklaşır. Kimse kolay kolay denekte olmaz. Konuyu bence adam yanlış zaman da açtı. projesini(varsa) tamamlayıp öyle açmalıydı. Ama site yöneticileri dahil birçok kişinin verdiği tepki yanlıştı.

anl
01.04.2015, 14:56
Yeri değil biliyorum ama
İmza kısmına karakter sınırı gelse iyi olur. Fersah fersah yazı yazmış imzaya 30 satır. Konuya attığı post 2 kelimeden ibaret Scroll Scroll biyere kadar dimi

beni mi kastediyorsun atilla? Beni kastediyorsan haklısın da ondan soruyorum beni mi kastediyorsun diye. Bilgilendirme tam olsun, niye biraktigim neyi niye kullandigim yönlendirme yapmasın diye öyle yaptım imzayi. Rahatsizlik olusuyorsa, sadece şu an kullandığım tedaviyi birakabilirim imzamda?
Ama hiçbir konuya attigim post 2 kelimeden ibaret değil.Orasını anlayamadim?

atilla123
01.04.2015, 15:02
Kimseyi kastetmedim dostum. Ama senin imzanda hatırı sayılır uzunluktaymış. Forumu okumayı zorlaştırıyor.

bendeniz
01.04.2015, 15:10
Adamın dediklerini çok yanlış anlamışınız bence. Adam tedavim 1 yıl diyor. 4. ayımdayım diyor. 8 ayda lise yıllarına döneceğine inanıyordu. Bence saç çıkışı da bariz ortadaydı. Hayır bide adama güvenmiyorsan soru sormazsın yazmazsın olur biter. Herkes zaten temkinli yaklaşır. Kimse kolay kolay denekte olmaz. Konuyu bence adam yanlış zaman da açtı. projesini(varsa) tamamlayıp öyle açmalıydı. Ama site yöneticileri dahil birçok kişinin verdiği tepki yanlıştı.

kardesim benim amacım saclarım ve miraclenin forum zarar gormesin okey?? banane özgurden 333 den ondan forumun sahibi uygun gormus bişeyler olmuş bende katılıyorum destekliyorum gerisinden banane ?? bana sormayın kardes artık ya hakketen sıkıldım bu konudan yaaaaaaaa 3-5 gun ugramayacam foruma banane kardes?? derdimmi benim ya bütün dertlerim bitti bumu kaldı ya

Ceri96
01.04.2015, 15:30
Bendeniz abi idolsün yemin ediyorum :D

avsen39
01.04.2015, 17:56
Miracle toplu alim spiro konusuna ne oldu tam yazdim kaldirilmis

Miracle
01.04.2015, 18:05
Miracle toplu alim spiro konusuna ne oldu tam yazdim kaldirilmis özelden yazdım

binbang
01.04.2015, 19:43
Arkadaşlar ,kimyasal terimlerlerden hiç anlamam ,bu işten de anlayan arkadaşların tavsiyelerine uyarak bende tedavime devam ediyorum.Ama burda bazen tarşışmalar oluyor üzülüyorum.Sonuçta herkesin saç dökülme şekli aynı değil diye düşünüyorum.Birinin kullandığı yöntem belkide forumdaki 500 kişiden 2 kişiye yarayacaktır.Bunu bilemeyiz.O yüzden tecrübelerini ve araştırmaları buraya aktaran arkadaşlara sert çıkmamak lazım.Tartışma elbette olmalı,idda bulunan kişi elbette delillerini ortaya dökmeli bunda bir problem yok ama hani guruptan silme konu kaldırma gibi şeyler olduğu zaman karşı taraf madur durumuna düşüyor .Bence iddalar çürütülerek karşı tarafa ceza verilmeli.Bu şekilde olmaması gerektiğini düşünüyorum.Benim fikrim bu yönde.Bide Miracle hocam spironun nasıl hazırlanacağına dair konu açılacak mı.selam ve sevgilerle..