PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dermaderm Sarimsak Özlü Şampuan

caglar103
01.04.2015, 10:32
Dermaderm Sarimsak Özlü Şampuan 300ml. (http://www.dermaderm.com/Dermaderm-Sarimsak-Ozlu-Sampuan-300ml,PR-34.html)

Arkadaşlar bu şampuanı kullan varmı? Etrafımda 2 kişi kullanıyor. Çok övüyorlar dökülme durdu filan gibi.

pipsqueak
01.04.2015, 13:00
Anladığım kadarıyla bu "sarımsak özlüler" genel olarak işe yarıyor. Aslında en iyisi Zigavus. Pahalı biraz daha diğerlerine göre. 2 katı galiba.

Bende uygun fiyatlı başka bir sarımsak özlü aldım, Lorella. Eczacı önermişti. Şaka gibi etki alıyorum, onunla yıkadığım zaman dökülmüyor saçım ki şampuana falan hayatta inanmam ama tuhaf bir durum var. Yumuşacık yapıyor bir yandan da.

caglar103
01.04.2015, 13:33
Aynen bende şampuana hiç inanmam. Ama üreticisi ile görüştüm bugün Mersindeymiş tanıştık hatta :) bayada numune verdi. Bakalım iyi çıkar inşallah

teto1907
01.04.2015, 13:38
arkadaşlar şampuanda çok fazla medet ummayın birçok farklı şampuan kullandım yok hepsi aynı gibi şuan bendede sarımsak özlü kimyasal bir şampuan var bende çok metini duyup aldım şuan kullanmıyorum , şuan ketoral şampuan - zeytinyağlı defne sabunu kombinini kullanıyorum

avsen39
01.04.2015, 14:30
Anladığım kadarıyla bu "sarımsak özlüler" genel olarak işe yarıyor. Aslında en iyisi Zigavus. Pahalı biraz daha diğerlerine göre. 2 katı galiba.

Bende uygun fiyatlı başka bir sarımsak özlü aldım, Lorella. Eczacı önermişti. Şaka gibi etki alıyorum, onunla yıkadığım zaman dökülmüyor saçım ki şampuana falan hayatta inanmam ama tuhaf bir durum var. Yumuşacık yapıyor bir yandan da.
lorella sarimsak hic duymadim internet satisi var mi bur bakabilirim. ben de teto gibi dogal sabun arada sampuan gidiyorum.

pipsqueak
01.04.2015, 16:25
lorella sarimsak hic duymadim internet satisi var mi bur bakabilirim. ben de teto gibi dogal sabun arada sampuan gidiyorum.

İnanın doğal şampuanlar daha iyidir, ben bu markayı önermiyorum lütfen yanlış anlaşılmasın, sadece sarımsak özlüler genel olarak biraz işe yarayabilir. Yoksa tek başına dökülmeyi falan durdurması söz konusu değil elbette.

avsen39
01.04.2015, 17:27
İnanın doğal şampuanlar daha iyidir, ben bu markayı önermiyorum lütfen yanlış anlaşılmasın, sadece sarımsak özlüler genel olarak biraz işe yarayabilir. Yoksa tek başına dökülmeyi falan durdurması söz konusu değil elbette. haklisin ben de oyle dusunuyorum. nerden bulabilirim lorellayi peki hic gormedim aktarlarda falanda