PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şampuan Önerileriniz !

Mustican
23.03.2015, 03:43
Merhaba arkadaşlar. 24 yaşındayım saçlarım seyrek. Beyaz sabun kullanıyorum. Saçlarım mat duruyor haliyle ama şampuan da saçlarımı döküyordu. Yaklaşık 6-7 senedir beyaz sabun kullanıyorum şampuan kullanmıyorum. Saçları dökmeyen dolgun gösteren bir şampuan öneriniz var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Sağlıklı saçlar...

IAN
23.03.2015, 10:41
dolgunlukve bakım=revivogen

ben şu an sebamed kullanıyorum bitsin tekrar revivo ya döneceğim.ben saç kremini 9 tl ye düşmüş buldum biyerde normalde 50 den aşaı bulunmaz bu ürün.
internette araştır,normalde pahalıdır 50 tl falan internette kampanyalar oluyor 25tl ye falan bulursun .

bulmazsan sebamed antihairloss yada sietde arkadaşlar dermoday kullanıyor onlarıda deneyebilirsin.

Mustican
24.03.2015, 02:50
dolgunlukve bakım=revivogen

ben şu an sebamed kullanıyorum bitsin tekrar revivo ya döneceğim.ben saç kremini 9 tl ye düşmüş buldum biyerde normalde 50 den aşaı bulunmaz bu ürün.
internette araştır,normalde pahalıdır 50 tl falan internette kampanyalar oluyor 25tl ye falan bulursun .

bulmazsan sebamed antihairloss yada sietde arkadaşlar dermoday kullanıyor onlarıda deneyebilirsin.

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.