Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
39 sonuçtan 31 ile 39 arası

Konu: RU nun Elsevde çözülmemesi (RESİMLİ)

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam uzman hocam , tek bir çözücüde çözerim minox , elseve gibi teşekkürler .
    kardeşim imzanda yazan tedaviler güzel.hatta güzel derken bir okadarda yan etkili diyebilirim.korkutmak için demiyorum zaten sende ne oldugunu biliyorsun. sadece şöyle bir tavsiyede bulunucam.egerki min-ru günde tek sefer kullanıyorsan.biraz yavaş sonuç alırsın.hiç olmazsa min-ru ve min-dut losyon yaparak.minox etkenini günde iki sefer kullanmış olursun.adrocurda zaten yapacağını yapıyor.faydasını daha hızlı görürsün
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim imzanda yazan tedaviler güzel.hatta güzel derken bir okadarda yan etkili diyebilirim.korkutmak için demiyorum zaten sende ne oldugunu biliyorsun. sadece şöyle bir tavsiyede bulunucam.egerki min-ru günde tek sefer kullanıyorsan.biraz yavaş sonuç alırsın.hiç olmazsa min-ru ve min-dut losyon yaparak.minox etkenini günde iki sefer kullanmış olursun.adrocurda zaten yapacağını yapıyor.faydasını daha hızlı görürsün
    teşekkürler uzman hocam tavsiyen için , şöyle bir sıkıntı var saclarımı yıkadıktan sonra deri mi kepek mi anlayamadığım ancak ölü deri tarzı şeyler gelmeye basladı belki miracle losyondaki spironun tortusu da olabilir ya da artı minıxidille iyice deri tahriş mi oldu bilmiyorum. Bu haftadan itibaren miracle kestim günde bir min-ru deniyorum. Duştan sonra bakalım nasıl olacak. Benimde hedefte sabah 50 mg ru aksam 50 mg ru minoxla böyle yapacagım.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler uzman hocam tavsiyen için , şöyle bir sıkıntı var saclarımı yıkadıktan sonra deri mi kepek mi anlayamadığım ancak ölü deri tarzı şeyler gelmeye basladı belki miracle losyondaki spironun tortusu da olabilir ya da artı minıxidille iyice deri tahriş mi oldu bilmiyorum. Bu haftadan itibaren miracle kestim günde bir min-ru deniyorum. Duştan sonra bakalım nasıl olacak. Benimde hedefte sabah 50 mg ru aksam 50 mg ru minoxla böyle yapacagım.

hocam o malasef bende de var.bu durum minoxun içinde bulunan ppg ve etil alkolden kaynaklanıyor.yani bu durumu bir nebze atlatmak için 4 saat sonra sacı durulamak iyi geliyor.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam o malasef bende de var.bu durum minoxun içinde bulunan ppg ve etil alkolden kaynaklanıyor.yani bu durumu bir nebze atlatmak için 4 saat sonra sacı durulamak iyi geliyor.
    minox dediğiniz gibi artı sacı 3 günde bir yıkamaya çalışıyorum tedaviden beri ya da 2 günde 1 kullandığım miracle yağ vs sanırım birikinti oluşturuyor deride, yıkadıktan sonra da ölü deri gibi hersey geliyor. Ama büyük ihtimal minoxil yapıyor dediğiniz gibi.

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ru elsevede cozuluyomu cozulmuyo mu simdi arkadaslar ben kapali kutuda elsevede cozuyorum goremiyorum

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    dmso 3 dk suruyor çırpınmayın bosuna
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

elsevede gayet rahat çözdüm ben. 1 dk içinde tamamen çözüldü.

Moderatör
    Ben kullandıgımda elseve iş görüyordu.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ppg ye alerjim var benim ya
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234