Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Şampuan konusunda yardım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Peki hocam siz kullanan olarak dermoday kullandığınız zaman dökülmede fark gördünüzmü azaldımı.
    Dermoday ve konazol alıcam.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar konazol ile sebamed şampuan aldım nasıl yıkamalım şaçımı.
    2 günde bir saçlarımı yıkamayı düşünüyorum pazar günleride kozonal şampuan ile yıkayacağım şampuanları kafamızda bekletiyormuyuz bekletiyorsak kaç dk nasıl kullanıcam ?
    Kullanan arkadaşlar söylebilirmi.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Aykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konazol ile sebamed şampuan aldım nasıl yıkamalım şaçımı.
    2 günde bir saçlarımı yıkamayı düşünüyorum pazar günleride kozonal şampuan ile yıkayacağım şampuanları kafamızda bekletiyormuyuz bekletiyorsak kaç dk nasıl kullanıcam ?
    Kullanan arkadaşlar söylebilirmi.
    Konazolu haftada bir kullanacaksan 5 dakika idealdir. Sebamedi çok tutma kafanda en fazla birkaç dakika.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör
    Ben artık şampuan kullanmaya son verdim.Şampuan sacları iyi temizlediği icin dolgun gösterıyor fakat kafada ne var ne yok silip süpürüyor kanımca.SEbamed konazol zigavus kullandım hepsi kafa derisini soydu 3 günde bir kullanmama rahmen saclarım kendini bırakmıştı.Şimdi ise su ya karbonat katıp öyle yıkıyorum saclarımı.Henüz başındayım işin.Fakat yıllardır kupkuru olan saclarımı ilk defa yağlandığını gördüm.Bir kaç hafta abes davranabılır saclar karbonatla yıkanınca sonrasında normale dönüyor.Tavsiyem şampuan kullanılcaksa sadece konazol oda haftada bir.3 günde bir ise karbonatlı su nemlendirmek icin sirkeli su.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bugün saç analizi yaptırdım bilgisayardan baktım saçımın dibine bayağı kepek olmuş kadın birşey bağlamış dedi unuttum neyse ne kullanıyosun dedi bitkisel şampuan içine sarımsak rendeleyip attım dedim kadın şaşırdı işte işe yaramaz filan dedi saç diplerin kötü olmuş dedi ondan dökülüyor bana şampuan seti önerdi içinde krem filanda vardı bunu al dedi ben yer miyim ? yemem tabi sebamed anti hairloss alcam kafamda o var dedim diyorki o işe yaramaz falan filan dedim kess sesini lanet kadın çabuk bana şampuanı ver.Sorunun çözülmesini değilde afedersiniz nerden s..... diye düşünüyor hepsi neyse sizin önerdiğiniz şampuanı aldım bakalım inş. kepeği dökülmeyi bitirir hadi hayırlısı.Bu arada saç tipim normalmiş.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sebamed ile yıkadım saçlarımı arkadaşlar kafamda yanma olmadı ama sampuanın temas ettiği kaşlarım ellerim alnım bayağı yandı hani yüzmeye gidersin beyaz tenli insanlar hemen domates gibi yanar ya o misal.Kepek-dökülme sorunu çözer umarım.

Bu da elim sanki el kızartmaca oynadık Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_0621.JPG
Görüntüleme: 105
Büyüklüğü:  2.14 MB (Megabyte)
ID:	1870

Moderatör
    Evet bu tarz kızarma benım anlımdada meydana gelmişti sebamed kullanınca.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Banned
    Merhaba Dermoday anti hair loss istanbulda elden nerden temin edebiliriz beyler?

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnternetten sipariş ver olmadı eczaneden alabilirsin yoksa getirtmeye çalış.

acaba sebamed ile minoxidil nasıl bir etkileşimi var,sebamedle ilgili olumlu yada olumsuz yorumlarda minoxidilin etkisi var mı acaba?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12