Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arkadaşlar tedaviler hakkında önerilerinize ihtiyacım var

Arkadaşlar tedaviler hakkında önerilerinize ihtiyacım var

Öncelikler hepine selamlar arkadaşlar,
    Sitenizi ve alternatif tedavilerinizi daha dün keşfettim maalesef, keşke daha önceleri keşfetseydim.Benim bu alternatif losyon tedavileriniz hakkında acil yardımlarınıza ihtiyacım var.
    Şu an 27 yaşındayım durum aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi sadece tepe bölgesi açılıyor, yaklaşık 10-12 senedir saç dökülmesi yaşıyorum lise sondan itibaren yani. Ancak özellikle son 3-4 senedir sıkıntılı zamanlar da geçirdim (ünivs. sonrası işsizlik, özel hayat vs), hala da geçiriyorum açıkçası durum resimlerdeki gibi, bu dökülme baba tarafında yok sadece bir dayımda var, muhtemelen ondan geliyor.
    Her ne ise evet arkadaşlar bende sizin losyon tedavilerinize başlamaya karar verdim, onlarca sayfanızı okudum ancak sanki eczacılık forumuna gelmiş gibi oldum terimlere çok yabancıyım, bu durumdan dolayı sizden en açık dille bana yardım etmenizi rica ediyorum, nereden başlamalıyım, birden fazla çeşidi var hangisinden başlamalıyım arkadaşlar yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkür ederim hepinize...

Önlerde sıkıntı yok

Arka ve yanlarda sıkıntı yok

Ancak tepelere geldiğimizde

Bu da kendimce şekil verdiğimde

Dermaroller, miracle losyon ve min/dut öneririm.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece tepe değil dostum yanlışın var. senin komple üst taraf dökülmeye artı seyrelmeye başlamış, tipik genetik dökülme yani. Miracle'ın dediklerine başla derhal, yararlı olacaktır umarım. İçerikler hazırlanışı falan hepsi mevcut zaten. Miracle losyonun ilk halini, 1.sayfayı incele, ordaki gibi hazırla
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece tepe değil dostum yanlışın var. senin komple üst taraf dökülmeye artı seyrelmeye başlamış, tipik genetik dökülme yani. Miracle'ın dediklerine başla derhal, yararlı olacaktır umarım. İçerikler hazırlanışı falan hepsi mevcut zaten. Miracle losyonun ilk halini, 1.sayfayı incele, ordaki gibi hazırla
    olaya tam anlamıyla yabancı olduğumu yazmıştım ama tekrar belirtmek isterim. Öncelikle miracle losyon ilk hali 1. sayfa dediğin bu mu? http://www.sacimindoktoru.com/basari...ac-cikisi.html bir de miracle dermoroller mircale losyon ve min/du demiş bunlar aynı anda mı? en basıt halıyle yardımcı olursanız sevınırım arkadaşlar, gerçekten olayın yabancısıyım . Tekrar teşekkür ederim

hocam aynı anda değil sabah-akşam oluyor genelde uygulamalar sabah atıyorum min+dut uyguladın akşama miracle losyon uyguluyorsun dermaroller de haftada bir ya da iki kere uygulanıyor sanırım, haftada bir ya da iki kere uygulayabileceğin ketokonazol şampuanı da unutma

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...u-anlatim.html

Miracle Losyon videolu anlatımı.

Eğer daha önce minoxil kullanmadıysan sende acayip bir agresif dökülme potansiyeli görüyorum. İlk ay inanılmaz bir dökülme yaşayabilirsin şayet hiçbir tedavi uygulamadıysan.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

3 sen öncesinde bioxin sprey kullandım 1 gr bile fayda görmedim o gün bugun dür tedavi uygulamadım, dediğim gibi burayı tesdüfen yeni keşfettim, ilk defa tedavi uygulayacağım, dökülme strese bağlı son 1 yılda çok fazla arttı, stresli durumum halen de devam ediyor,

Öncelikle bana yol gösterir misin? İşin neresinden başlasam, miracle losyon mu kullanayım

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cardigans78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 sen öncesinde bioxin sprey kullandım 1 gr bile fayda görmedim o gün bugun dür tedavi uygulamadım, dediğim gibi burayı tesdüfen yeni keşfettim, ilk defa tedavi uygulayacağım, dökülme strese bağlı son 1 yılda çok fazla arttı, stresli durumum halen de devam ediyor,

Öncelikle bana yol gösterir misin? İşin neresinden başlasam, miracle losyon mu kullanayım
    Çok agresif dökülme olabilir ilk ay, üst taraf komple gidebilir. Belki de hiç olmaz ama olur gibi duruyor.

miracle, min+dut, acnelys, ketoral, azalderm kremleri, dermaroller, haftada 2 konazol.

Hepsini kullanmaya başla.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş 1 ve 2 nci fotolar yeni mi yoksa eski fotolarmi.o fotolarla diğerlerine baktığımda cok fark var.

Kardesim tavsiye edilen tedevilere başla.tedaviden dolayi Dökülmen artarsa panik yapma.hayırlı şifalar olsun.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı cardigans78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikler hepine selamlar arkadaşlar,
    Sitenizi ve alternatif tedavilerinizi daha dün keşfettim maalesef, keşke daha önceleri keşfetseydim.Benim bu alternatif losyon tedavileriniz hakkında acil yardımlarınıza ihtiyacım var.
    Şu an 27 yaşındayım durum aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi sadece tepe bölgesi açılıyor, yaklaşık 10-12 senedir saç dökülmesi yaşıyorum lise sondan itibaren yani. Ancak özellikle son 3-4 senedir sıkıntılı zamanlar da geçirdim (ünivs. sonrası işsizlik, özel hayat vs), hala da geçiriyorum açıkçası durum resimlerdeki gibi, bu dökülme baba tarafında yok sadece bir dayımda var, muhtemelen ondan geliyor.
    Her ne ise evet arkadaşlar bende sizin losyon tedavilerinize başlamaya karar verdim, onlarca sayfanızı okudum ancak sanki eczacılık forumuna gelmiş gibi oldum terimlere çok yabancıyım, bu durumdan dolayı sizden en açık dille bana yardım etmenizi rica ediyorum, nereden başlamalıyım, birden fazla çeşidi var hangisinden başlamalıyım arkadaşlar yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkür ederim hepinize...

Önlerde sıkıntı yok

Arka ve yanlarda sıkıntı yok

Ancak tepelere geldiğimizde

Bu da kendimce şekil verdiğimde
    hocam sana bi önerim olcak saclari kisa kestirme takıntısı yoksa öyle kestir ve basla tedaviye çünkü ayni benim saclar gibi seninkide insann psklojı sifir oluyor . en azindan 2 ay kisa kestir sunuda unutma tedavi sabah ve aksam en fazla yarim saat! birakirsan tedavisiz daha kötü ama emin ol bu tedavilerle kat kat daha iyi duruma gelecek gelmemesi imkansiz ama en az 4 veya 5 ayi sabirla ve istikrarla devam ettir ben 3.aydayim kipirdanmalari görüyorum gunde 1500 kere aynaya bakmakdan yorulan birinin tavsiyesi inş ben gibi takintili degilsindir yas ve sac dökülmesi ayni da takintin farklidir

Sayfa 1/3 123 SonSon