Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
38 sonuçtan 31 ile 38 arası

Konu: Bikalutamid yerine flutamid losyon

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde flutamid etkenli ilaç yok Türkiyede.
    şu firma üretiyor hocam. ilacı bulamazsak en kötü firmayı arar durum nedir öğreniriz.

http://www.farmacep.com/firma/Onko

Ben bicaludan önce flatamid yapacaktım o zaman aradfım ama ne depoda ne eczanelerde yoktu bu ilaç yok piyasada görünüyor böyle çok ilaç var ama getirilmiyor diyorlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eplerenon bulabildin mi flutamid ? Sanmıyorum ama buldum dersen mutlu olacağım.
    Bikalutamid falan diyoruz da 180 lira falan 28 tablet o parayı hayatta verip duramam ben o yüzden flutamidte ısrarcıyım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam yeni tedaviler bize ulasmadan yenileri geliyor. Sizin losyonu denemeye baslayabilsek forum olarak cok mutlu olucaz.Yenileri icinde size sevk ve gayret verecektir emeklerinizin karsiligini almak hem maddi hem manevi.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eplerenon bulabildin mi flutamid ? Sanmıyorum ama buldum dersen mutlu olacağım.
    Bikalutamid falan diyoruz da 180 lira falan 28 tablet o parayı hayatta verip duramam ben o yüzden flutamidte ısrarcıyım.
    dutasla yoluma devam ediyorum 6-7. aylarda güzel sonuçlar ortaya çıkınca topikal olarak sadece klasik miracle ve azel-keto ile devam ediyorum. 7. ayım bitmek üzere dutası haftada 3-4 alıyorum. topikale dönersem flutamide bakarım tekrar

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dutasla yoluma devam ediyorum 6-7. aylarda güzel sonuçlar ortaya çıkınca topikal olarak sadece klasik miracle ve azel-keto ile devam ediyorum. 7. ayım bitmek üzere dutası haftada 3-4 alıyorum. topikale dönersem flutamide bakarım tekrar
    Dutası oral alıyordun değil mi kardeşim. Şayet oyle ise ne gibi yan etkiler var.malum hem tip 1 hem de tip 2 inhibe ediyor
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dutası oral alıyordun değil mi kardeşim. Şayet oyle ise ne gibi yan etkiler var.malum hem tip 1 hem de tip 2 inhibe ediyor
    evet oral kullanıyorum maalesef son bir aydır ereksiyonu sürdürmede sıkıntı oluyor sanırım. bırakınca geçer diye düşündüğümden kullanmaya devam ediyorum çünkü gerçekten çok iyi sonuç veriyor . şakaklar her zaman ki gibi inatçı dutas tedavisinde de. sabırlı olmak gerekiyor şakaklar için. bide yanetki olarak pazularımda incelme güç kaybı var sanki kas üzerindeki olumsuz etkisi olabilir.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet oral kullanıyorum maalesef son bir aydır ereksiyonu sürdürmede sıkıntı oluyor sanırım. bırakınca geçer diye düşündüğümden kullanmaya devam ediyorum çünkü gerçekten çok iyi sonuç veriyor . şakaklar her zaman ki gibi inatçı dutas tedavisinde de. sabırlı olmak gerekiyor şakaklar için. bide yanetki olarak pazularımda incelme güç kaybı var sanki kas üzerindeki olumsuz etkisi olabilir.
    Sonuç aldın mi peki.merak ettim.nerelerden daha çok etki aldın.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234