Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bikalutamid yerine flutamid losyon

filozof
    Guest
    flutamid mol avantajı olduğu için bicalutamid ve dutastan daha iyi çalışabilir tabi denemek lazım

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    flutamid mol avantajı olduğu için bicalutamid ve dutastan daha iyi çalışabilir tabi denemek lazım
    p.tesi başlamayı düşünüyorum

filozof
    Guest
    Ben 30 yaşındayım ve 7 yıldır saçımı kaybetme edilmiştir.
    Ben denedim; Propecia, ZIX, Spiro, Revivogen, Fluridil, Topikal Fin, Minoksidil. ve Proxiphen.
    Out çalıştı sadece iki yukarıda Minox ve Proxiphen-N idi. Ancak 5 yıl sonra işler büyük zaman kayması.
    Propecia da çalıştı ama bana kötü tarafı verdi, sonra ben onu kullanıyorum ve sonuçları başlamıştı bir dostum aracılığıyla Topikal Flutamide keşfetti.
    İlk başta benim Minox için Flutamid hapları eklemek için kullanılır ama şimdi sadece topikal flutamide satın almak ve Minox 1x aday, kullanın.
    Iki yıl için kullanmaya beri benim sonuçlar ŞAŞIRTICI olmuştur! Benim bir zamanlar ince taç tamamen doldurdu ve ben bir katı kalın NW2 duyuyorum.
    Şimdi sana bazı taraf ile başlamak zorunda adamlar uyarmak gerekir, ancak bir kaç ay sonra daha iyi aldım. Ben bütün kafa derisi üzerinde 2x aday, uygulanması ve applicatation başına 2ml hakkında kullanıyordum. Ben şimdi sadece korumak için 1ml 1 x aday, kullanın.
    Flutamid saçımı kurtardı ama dediğim gibi bazı yanları çok düşük libido, yorgunluk gibi başlamak olsun OLACAKTIR ama daha iyi olsun yok.
    - See more at: Topikal Flutamide kutsal bir olgudur. | Saç büyütme Haberler

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu flutamidde hakkaten birşeyler var hocam,elde bir dursun bir kenarda, ilerde değerlendirilebilecek güzel bir alternatif olabilir.
    Konu Kazakcemil tarafından (14.02.2015 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Bicalu daha güçlü daha yan etkisiz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim ayrintili bilgim yok iki maddenin farklari arasinda ama biliyoruz ki Flutamidin boyutu kucuk zaten bu kiyaslamayi yapmanin sebebi de o,topikal kullanim icin boyut da goz ardi edilecek bisey degil bence ciddi bi artı,cok verimli olabilir filozof dusunuyo musun bununla losyon yapmak

filozof
    Guest
    Evet üstad iki üç haptan bir şey olmaz deneyeceğim flutamidin başarı hikayeleri var ve mol çok önemli bicalutamide ekleyenler vardı miracle dışında da sanırım çok etki gören yok

filozof
    Guest
    "İki topikal formülasyonlar, finasterid ve flutamid jeli, saç uzunluğu ve çapı genişleyen hem de greft başına kılların sayısını artırarak araç formülasyona kıyasla önemli ölçüde daha yüksek etkinlik (PB0.05) göstermiştir. İncir. 1 İki Antiandrojenik formülasyonlar ile ve araç ile greft tedavisi 60 gün sonra sonuçlar sunar. Flutamid ve finasterid jelleri ile tedavi greft için, kılların sayısı, araç-tedavi edilen greft için 0.35 + -0.6 kıllar karşı / greft, 1.22 + -0,47 ve -0,95 0,88 + tüyleri / sırasıyla 0,5 mm2 greft vardı. Araçla tedavi greft için 2.83 + -0.18 mm karşılaştırıldığında, 0.50 ve sırasıyla Flutamid ve finasterid grupları için 4.50 + -0.32 mm - Saç uzunlukları + 5,82 idi.

iki ilaç tedavi grupları için saç tellerinin çapı tek başına araç ile işleme tabi greft iki kez yaklaşık oldu. Iki tedavi grubunda da saç büyüme erken 36 gün sonra, nakil sonrası olarak başlayan unutulmamalıdır. Bu Şekil olarak görülebilir. Flutamid topikal bir şekilde uygulanması, etki anti-androjenik bir mekanizma temsil greft başına daha fazla tüyleri ve topikal finasterid (5a-redüktaz inhibisyon) daha uzun saç gövdeleri sonuçlandı 1.

fark (p <0.05) istatistiksel olarak anlamlı idi. Finasterid ve flutamide (Tablo 1) ile tedavi greft histolojik inceleme, (Şek-c fotoğraflarını ayrıca bkz. 4) regresyon (katajen) ve geri kalanı (telojen) evreleri daha büyüme (anagen) fazda göreceli olarak daha tüyleri gösterdi finasterid üzerinde topikal flutamide bazı üstünlüğü ile. İki ilaç gruplarında, tüm tüyleri katagen ve telojen fazları (sırasıyla 100 ve% 85.5) (Şek. 4, fotoğraf d) vardı en eğer tedaviden önce ve araç grubunda. Tablo 1 'de gösterildiği gibi, Şekil l'de gösterildiği gibi, bu bulgular, saç büyümesi için, yukarıda tarif edilen klinik sonuçları destekler. 1. Tablo 2 T ve DHT plazma izleme sunuyor.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen bunlari nereden buluyon ya pubmedden mi

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz bu mol olayına ne taktınız yahu )

Her gün kullandığınız ketakonazulun mol ağırlığı 530, CA 410, spiro 416

Mol ağırlığı o kadar da önemli değil emilim için.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon