Sayfa 1/29 12311 ... SonSon
307 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: RU58841 Nasıl Kullanılır ?

Hybrid View

RU58841 Nasıl Kullanılır ?

Sevgili arkadaşlar elimize ru kargosunun ulaşmasıyla birlikte artık 30 kişilik bir kullanıcı havuzumuz oldu. Bu nedenle kısa ve pratik kullanım önerilerimi yazma ihtiyacı doğdu.

Ru58841 biraz nazlı ama çok güçlü bir antiandrojen. Kısa yarılanma ömrü ile scalptan sisteme kaçan bir kaç saatte elemine olduğundan yanetki açısından en dost silahlarımızdan biri.

Ru yu bir kaç şekilde eritmek mümkün sırayla

ÇÖZÜNME :

1- %30 ppg %70 alkol çözeltisi
    2- Elseve Arjinin losyonu
    3- minoxidil
    4- Dmso

ile çözebilirsiniz. Çözeltiyi bir kaç dakika eriyene kadar çalkalayınız ru solüsyonunuz hazır.

DOZAJ:

Günlük dozaj 50 mg olarak önerilmekte ve uygulamada da çoğunlukla bu ölçüde kullanılmakta ancak ben agresif olmayan dökülmelerde 40 mg öneriyorum. Çok agresiflerde bu oran 100 de olabilir Tartmayı ucuza satılan 0.001 ya da 0.01 hassaslıkta ki mini tartılar ile yapabilirsiniz. Bu tartıları edinin çünkü sürekli işimiz olacak zira bir çok etken getirteceğiz nasipse yurt dışından. Sabah ru akşam miracle öneriyorum.

Belirtiğimiz dozajı 1.5 ml yukarıdaki sıvılardan birinde eritip çalkalayacaksınız. Günlük olarakta 1 haftalık olarakta hazırlayabilirsiniz. Toz halde buzlukta solüsyonunu buzdolabında dondurmadan saklayınız.

UYGULAMA:

Burası oldukça önemli. Öncelikle iyi emilim için temiz bir saç derisi şart. Daha sonra solüsyonu dökülme bölgelerine şırınga ile yayın bun miktarı siz belirleyeceksiniz. ben 0.75 ml tepe 0.5 ml şakak 1.25 ise ön kısma uyguluyorum. Uygulama sonrası etken kurur kurumaz saç derisi nemini kaybetmeden extra tresan elseve vb losyon sıkıp tekrar yediriniz burası oldukça önemli. Bu konuda ayrı bir konu açacağım ama burada da belirtmem gerekiyor en iyi emilimi nemli yani su ile şişmiş saç derisi yapıyor. Bu nedenle extra yedirme oldukça önemli.Minoxidil ile çözüp kullandıysanız ek nemlendirmeyi 2 saatten önce yapmayın çünkü zaten minox geç kuruyor. Bunu her çeşit ilaç losyon için öneriyorum.

Kolay gelsin.
    Konu Miracle tarafından (06.02.2015 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle hocam bu hassas teraziyi nereden satın alabiliriz. bencede terazi şart oldu hergün göz kararıyla ölçüp tartmak bir yerden sonra insanı bıktırır.

Alıntı mhmtclk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam bu hassas teraziyi nereden satın alabiliriz. bencede terazi şart oldu hergün göz kararıyla ölçüp tartmak bir yerden sonra insanı bıktırır.
    G.g.dan aldım aratın bir sürü çıkacaktır. Bana ilk 5 gr gelmişti poşeti 5 e böldüm gözümle sonra o böldüğümünde onda birini aldım oda 2 günlük losyon oldu direk ona bölün oda size 10 günlük losyon hammaddesini verir.
    Konu Miracle tarafından (05.02.2015 Saat 14:05 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    Hocam bende ru almak istiyorum yardımcı olurmusunuz . Teşekkürler

Miracle hocam. Bunu uzun süreli yapmak istesek yani 150 ml elseve içerisine 5 g Ru koyarak uygulasak ilacın etkenliği kaybolmuş olur mu? Evde pek vakit geçiremeyen biri olarak en kolay hazırlama ve uzun süreli kullanım şeklini öğrenmeye çalışıyorum.

Alıntı falan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam. Bunu uzun süreli yapmak istesek yani 150 ml elseve içerisine 5 g Ru koyarak uygulasak ilacın etkenliği kaybolmuş olur mu? Evde pek vakit geçiremeyen biri olarak en kolay hazırlama ve uzun süreli kullanım şeklini öğrenmeye çalışıyorum.
    6 aya kadar stabil kalıyor dedi satıcı ama bilemiyorum zira elseve sadece alkol ppg içermiyor haftada bir kaç dk ayırmanın bir yükü yok bence olmamalıda.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @miracle Hocam mazur görün. Diyelimki 3 günlük hazirliycam.sabah aksam 1 ml den kullanacagim.3 gunluk oldugu icin toplam 6 ml minoxa kaç gr Ru58841 koymam gerekiyor.50 mg doz icin.
    Konu uzman tarafından (05.02.2015 Saat 21:30 ) değiştirilmiştir.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ru emilimi için öncesinde dermaroller kullanımı da öneririm ben.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bir de bu elseve nin cabuk kuruması skntı yaratır mı minoxil daha mı etkili
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Alıntı faradi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir de bu elseve nin cabuk kuruması skntı yaratır mı minoxil daha mı etkili
    Elseve çabuk kuruduğundan bir ek nemlendirme ile mükemmel emiliyor belirtmek isterim. Minoxidil biraz geç kuruyor o daha iyi diyemem ama onada saatler sonra nemlendirme yaparsanız güzel olur.

Sayfa 1/29 12311 ... SonSon