Sayfa 22/31 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
307 sonuçtan 211 ile 220 arası

Konu: RU58841 Nasıl Kullanılır ?

Arkadaşlar Ru kullananların durumları nasıl? Bende henüz bir değişiklik olmadı (3 hafta oldu). 40 mg/ml olacak şekilde 7 günlük minox içinde hazırlıyorum. Baya ümitliydim ama kimseden geri dönüş alamayınca sormak istedim. İyi günler.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durum kullanılan moleküllerimin ışığı yansıtma karakterlerinden başka bir şey değil yani saçta kalan ru görünüşüne göre daha fazla renk tayfı yansıtıyor durum sadece fiziksel.
    Sayın Miracle Hocam, ben yeni yeni sizi ve sitenizi takip ediyorum kişisel çözümlerinizi takdir ediyorum. Uygun formülasyonu bulunca patenti almak ve piyasaya sürmek istiyorsunuz sanırım.Umarım iyi bir formui bulursunuz ve hepimiz istifade ederiz bundan.Bu arada ben İsmini vermeyeyim, Bir İlaç firmasında çalışıyorum çalışmalarınız bittiğinde bu ürünü firmama sunabilirim.İsterseniz tabi.. maksat bu illete çare bulmak ve insanlara hizmet etmek.Numaram :istanbul da ikamet ediyorum.Teşekkürler @Miracle

Hocam şahsi bilgilerinizi özelden paylaşmanız daha uygun olur.
    Konu Kazakcemil tarafından (13.05.2015 Saat 16:44 ) değiştirilmiştir.

Ru siparişi tekrar verilecek mi acaba ?

Elimde miracle hocamdan siparis ettigim ve postadan geldigi sekilde hic acmadigim ve buzlukta sakladigim ru bulunmakta.2 gram. Istersen sana gonderebilirim veya isteyen olursa gonderebilirim arkadaslar.

ru araştırma materyali olarak geçiyor yani yasal sıkıntı yok tekrar almak için düşünebiliriz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Olabilir dostum özelden görüşelim

Ru kullananlar aranızda hiç başağrısı yapan oldumu, ben elsev içine ru, retinoik acit, ascorbik acit ve azelik acitte katarak kullandım. Baş ağrısının sebebini azelik acittendir diye şüpheleniyorum çünkü daha önce minoxa kattığımda da yapmıştı, sonraki minoxlardan katmayınca sıkıntıda gitmişti.

Alıntı racing34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ru kullananlar aranızda hiç başağrısı yapan oldumu, ben elsev içine ru, retinoik acit, ascorbik acit ve azelik acitte katarak kullandım. Baş ağrısının sebebini azelik acittendir diye şüpheleniyorum çünkü daha önce minoxa kattığımda da yapmıştı, sonraki minoxlardan katmayınca sıkıntıda gitmişti.
    Evet azelaik asit yapabiliyor ru kullanırken kesinlikle öyle bir durumla karşılaşmadım farklı tecrübesi olan varsa eklesin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    Alıntı racing34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elseve de yapabilir.Ben saf elseve yi dışarı cıkarken sıkıyordum kafama anlıma temas edince baş ağrısı yapıyordu 5 dk sonra.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    %30 ppg nedir arkadaşlar , nereden temin edebiliriz ?
    Şöyle yapabilir miyim, etil alkol almıştım eczaneden. Ru yu onunla bir güzel çözdükten sonra minoxa katıp sürsem nasıl olur. Daha iyi çözünmesi açısından ?

Sayfa 22/31 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon