Sayfa 14/31 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
307 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: RU58841 Nasıl Kullanılır ?

Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ru Kullanmaya Başlayalı 1 Hafta Oldu.. Bilmiyorum Piskolojik mi yada Gerçekten bu kadar kısa sürede etki ediyor mu ama saç dökülmesinde ciddi oranda azalma var. Sabahları saçlarımı tararken fix 20-25 tel dökülürken 1 haftadır 5-8 tel civarı seyrediyor genelde. Benım yaşadıgım bu olumlu durumu yaşıyan var mı başka ?
    Psikolojik değildir etki etmiştir ru çok etkili bir antiandrojendir ilk günlerde dökülme artmadı değil mi ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Psikolojik değildir etki etmiştir ru çok etkili bir antiandrojendir ilk günlerde dökülme artmadı değil mi ?
    yok artmadı tam tersi çok iyi bir seviyede azalma var.. ben hemen hemen hergun sayarım lavabodakı saç tellerını. sadece miracle losyon kullandıgım donemde 20-25 bazen 30 tel arası seyrederdi. 1 haftadır ortalama 5 - 8 en fazla..
    Bu arada ru losyonuda 1 haftalık hazırlamıştım.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ru Kullanmaya Başlayalı 1 Hafta Oldu.. Bilmiyorum Piskolojik mi yada Gerçekten bu kadar kısa sürede etki ediyor mu ama saç dökülmesinde ciddi oranda azalma var. Sabahları saçlarımı tararken fix 20-25 tel dökülürken 1 haftadır 5-8 tel civarı seyrediyor genelde. Benım yaşadıgım bu olumlu durumu yaşıyan var mı başka ?
    evet ru kullanmaya başlayanlardan böyle yorumlar okumuştum 4-6 hafta arası dökülmem durdu diyenlerde var ama sende baya çabuk etki etmiş minoxil kullanıyor musun bu arada ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ru kullanmaya başlayanlardan böyle yorumlar okumuştum 4-6 hafta arası dökülmem durdu diyenlerde var ama sende baya çabuk etki etmiş minoxil kullanıyor musun bu arada ?
    Yok kullanmıyorum kardeşim.. Sadece miracle losyon kullanıyordum. Şimdi Sabahları 1.5 ml 50 mg ru , akşamları miracle losyon 2ml şeklinde tedavim..

Ru kullanmaya başlayalı 10-12 gün oldu. Daha önce Miracle Losyon kullanıyordum ve Ru'dan sonra Miracle'yi kullanmaya ara verdim. Sadece Ru kullanıyorum ve saç dökülmesi problemim yok, Miracle Losyondan önce yağlanma yaşıyordum Miracle ile o sorunda kalmamıştı - Ru ile de o sorun yok. Saçlarımda seyrelme vardı bariz şekilde ve şimdi yeni saç çıkışı olacak mı diye bekliyorum. Kısacası Ru'dan şimdilik memnunum. Miracle Losyon olsun, Ru olsun kullanmama vesile olan bütün sitedeki arkadaşlara ve özellikle MİRACLE'ye ne kadar teşekkür etsem az kalır.

Moderatör
    Yok kullanmıyorum kardeşim.. Sadece miracle losyon kullanıyordum. Şimdi Sabahları 1.5 ml 50 mg ru , akşamları miracle losyon 2ml şeklinde tedavim..
    Ru yu neye katip kullaniyorsunuz ?
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ru yu neye katip kullaniyorsunuz ?
    Cam bir şişenin içerisine 11 ml elseve koyup 350 mg ru atıyorum içine. 1 haftalık oluyor..

Dijital Hassas Terazi Tartı 500gr/ 0.01gr GittiGidiyor'da 149192709

bu teraziyi sipariş ettim, umarım fazlasıyla iş görür.
    kaç hafta geçti aradan RU ya başlayamadık ihmallik aksilik vs..
    21.02.2015
    Sabah RU 50 mg (elseve haftalık hazırlıyorum)

28.11.2014
    Sabah Miracle Losyon
    Öğlen Miracle Losyon (100 ml elseve 2 aldactone 1 allerset 1 dekort ampul 1 elleacnelle -diana bulamıyorum-)
    08.12.2014
    Akşam Minoxil/Avodart
    24.12.2014
    Çarşamba Dermoraller öncesinde Minoxil/Avodart
    Çarşamba - Cumartesi Konazol Şampuan
    Defne Sabun hergün

Yan destek Tresan Kayın Özlü Tonic

mümkün olduğunca;
    kefir, ruşeym, üzüm çekirdeği tozu tüketiyorum

Moderatör
    Cam bir şişenin içerisine 11 ml elseve koyup 350 mg ru atıyorum içine. 1 haftalık oluyor..
    Elseve içinde cözünüyor yani ve cabuk kuruması caydırıcı değilmi ?.Garnier düşünüyorum ben eğer minoxu bırakırsam tabi.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Garnier yeşil çay özlüde de çözünüyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 14/31 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon