Sayfa 5/31 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
307 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: RU58841 Nasıl Kullanılır ?

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Faradi basladigin yere dondum derken biraz açar mısın dokulme adedi olarak mi dondun yoksa saclarinin genel durumu mu dondu bu surecte tedavin nasildi falan ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faradi basladigin yere dondum derken biraz açar mısın dokulme adedi olarak mi dondun yoksa saclarinin genel durumu mu dondu bu surecte tedavin nasildi falan ?
    Gecen ay varikoselden dolayı test sonucu net çıksın diye bıraktım min+dutu ama miracleye keto azale ve duz minoxa devam ettim. bir ayda 4-5 defa tek kullandım min+ dutu. 15 gün önce İstanbul gitmeden önce sac dokulmem yavaştan artmaya basladi, istanbula gidince epey arttı ve su an memleketteyim hala devam ediyor. Saçım eski dolgunlugunu kaybetti. Eski seyrekliği ne döndü dokulmem de losyonlara başlamadan önceki haline geldi. 2 gündür başladım min+ dut a bakalım ne olacak
    Konu faradi tarafından (07.02.2015 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Şimdi ru ile minox kullanırsak minox un döngüye girme nedeni ni ortadan kaldırmış olurmuyuz.çünkü ben minox u tekbaşına kullandım başlarda çok memnundum sonradan bir dökülme başladı mahvetti beni. bilen deneyen arkadaşlara soruyorum sizin düşünceniz nedir bu konu hakkında acaba minox un huyu mu böyle biz ne kadar androjenleri bastırsakda minox etkisini zaman içinde kaybediyormu?çünkü minox her halikarda döngüye girecekse kullanmaya gerek yok diye düşünüyorum
    Konu skywalker33 tarafından (07.02.2015 Saat 20:42 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skywalker33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi ru ile minox kullanırsak minox un döngüye girme nedeni ni ortadan kaldırmış olurmuyuz.çünkü ben minox u tekbaşına kullandım başlarda çok memnundum sonradan bir dökülme başladı mahvetti beni. bilen deneyen arkadaşlara soruyorum sizin düşünceniz nedir bu konu hakkında acaba minox un huyu mu böyle biz ne kadar androjenleri bastırsakda minox etkisini zaman içinde kaybediyormu?çünkü minox her halikarda döngüye girecekse kullanmaya gerek yok diye düşünüyorum
    Minoxtan daha iyisi varsa söyle yahu androjen inhibesiyle çıkan saçla minoxla çıkan saç aynı mı, androjen inhibesiyle çıkacak saç minoxla çıkacaktan 2-3 kat daha yavaş çıkar.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxtan daha iyisi varsa söyle yahu androjen inhibesiyle çıkan saçla minoxla çıkan saç aynı mı, androjen inhibesiyle çıkacak saç minoxla çıkacaktan 2-3 kat daha yavaş çıkar.
    min-ru kullandığımız için min-dut kullanamıyok invi ne yapsak ? elseve-dut mu yapsak
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Minox iyi güzelde işte bi döngüye girdimi önünü alamıyoruz yeni eski dinlemiyor saçları çok döküyor

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    min-ru kullandığımız için min-dut kullanamıyok invi ne yapsak ? elseve-dut mu yapsak
    Önümüzdeki ay min+dut+ru yapasım var

Alıntı skywalker33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minox iyi güzelde işte bi döngüye girdimi önünü alamıyoruz yeni eski dinlemiyor saçları çok döküyor
    Minox döngüsünde dökülen saçlar seni en fazla hiç minox kullanmamış haline kadar geri götürür. Minox candır
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Önümüzdeki ay min+dut+ru yapasım var

Minox döngüsünde dökülen saçlar seni en fazla hiç minox kullanmamış haline kadar geri götürür. Minox candır
    hocam minox senin vazgeçilmezin olmuş yalnız minox u sürünce oluşan yağlanma saçı hem seyrek hem çok cansız gösteriyor sizde öyle olmuyormu .bu yüzden minoxu sevmiyorum ama kullanıyorum mecburen.siz buna bi çözüm getirdiniz mi?
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cuma akşamından beri min-ru uyguluyorum ve saçımın rengi baya açıldı böyle bir etki olabilir mi ? ben finas mı yoksa ru mu yapıyor kararsız kaldım finası bıraktım dün almadım gözlemleyeceğim bir süre
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı binbang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam minox senin vazgeçilmezin olmuş yalnız minox u sürünce oluşan yağlanma saçı hem seyrek hem çok cansız gösteriyor sizde öyle olmuyormu .bu yüzden minoxu sevmiyorum ama kullanıyorum mecburen.siz buna bi çözüm getirdiniz mi?
    Minoxu uyguladıktan bir 20-30 dk sonra kremlerden birini uygulayın(keto-azel)bir 5 dk sonra saçınızı tarayın,saçlarınızın hacim kazandığını ve yağlı görünümden kurtulduğunu göreceksiniz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 5/31 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon