Sayfa 13/31 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
307 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: RU58841 Nasıl Kullanılır ?

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mhmtclk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende 1 hafta oluyo tam bugün ru kullanalı bu son iki gündür farkettimki benimde saçlarım parlamaya başladı ve yumuşama oldu biraz bunlar iyiye işaretmi ? Normalde benim saçlar böyle parlamazdı 2 aydırda minox ve miracle losyon kullanıyordum. Miracle hocam sizde böyle bi durum farkettinizmi saçlarınzda
    ben bu gün şöyle bir şey fark ettim sabah minox-ru uyguladım ve saçımın rengi baya açıldı ama parlaktı 3 4 saat sonra miracle losyon sürdüm az önce baktım bu sefer koyulaşmış gerçekten çok şaşkınım bir fikri olan lütfen bu durumu yorumlasın bize
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu gün şöyle bir şey fark ettim sabah minox-ru uyguladım ve saçımın rengi baya açıldı ama parlaktı 3 4 saat sonra miracle losyon sürdüm az önce baktım bu sefer koyulaşmış gerçekten çok şaşkınım bir fikri olan lütfen bu durumu yorumlasın bize
    Bu durum kullanılan moleküllerimin ışığı yansıtma karakterlerinden başka bir şey değil yani saçta kalan ru görünüşüne göre daha fazla renk tayfı yansıtıyor durum sadece fiziksel.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durum kullanılan moleküllerimin ışığı yansıtma karakterlerinden başka bir şey değil yani saçta kalan ru görünüşüne göre daha fazla renk tayfı yansıtıyor durum sadece fiziksel.
    En mantıklı açıklaması bu,yoksa saç renginin anlık olarak açılıp koyulaşması mümkün değil.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üstad ben saçıma hiç bulaştırmıyorum heleki ön kısıma hiç bulaşmıyor doğrudan şırıngayla köklere ve scalp'a yayıyorum
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

şimdi bu ruyu minoxla nasıl hazırlayabilirim 50 mg ruyu 1ml minoxa attım çözülmedi heba oldu toz size zahmet bi yardımcı olun şu saçları dökülen kardeşinize

Alıntı skywalker33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi bu ruyu minoxla nasıl hazırlayabilirim 50 mg ruyu 1ml minoxa attım çözülmedi heba oldu toz size zahmet bi yardımcı olun şu saçları dökülen kardeşinize
    Aynı ürünü kullanıyoruz mümkün değil çalkaladınız mı ne kadar bekledi ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

açıkcası çok beklemedi 10 dk falan ayrıca çalkalamadım sadece karıştırdım kabın ağzı kapanmıyordu.
    şimdi tekrar yaptım boş minox kabına 5 günlük ru ve 5ml minox koydum çalkaladım 2 saattir duruyor ne zamana kullanmalıyım.

birde bi aylık minox+ru yapsak ru özelliğini kayıp mı ediyor böyle bi kaç günlük yapmak zor ama zorluğunda değilim madde heba oluyor pratik bi şekilde yapabileceğimiz bir yol varsa önerilere açığım.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skywalker33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birde bi aylık minox+ru yapsak ru özelliğini kayıp mı ediyor böyle bi kaç günlük yapmak zor ama zorluğunda değilim madde heba oluyor pratik bi şekilde yapabileceğimiz bir yol varsa önerilere açığım.
    Tavsiyem elinizde varsa cam şişede karışımı hazırlayın.ben allerset damlanin şişesinde hazirliyorum.karışımı bende minoxla yapiyorum.çözünmeme gibi bir durum yok.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ru Kullanmaya Başlayalı 1 Hafta Oldu.. Bilmiyorum Piskolojik mi yada Gerçekten bu kadar kısa sürede etki ediyor mu ama saç dökülmesinde ciddi oranda azalma var. Sabahları saçlarımı tararken fix 20-25 tel dökülürken 1 haftadır 5-8 tel civarı seyrediyor genelde. Benım yaşadıgım bu olumlu durumu yaşıyan var mı başka ?

Sayfa 13/31 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon