Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
124 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Alternatif Çok Güçlü Saç Ürünleri Üzerinde Çalışıyorum

Allah muvaffak etsin hocam her türlü desteğe hazırız

Başarılar dilerim.İnşallah kısa zamanda bir çok ihtiyacı olan arkadaşı sevindirir ve aynı zamanda hedefinize ulaşırsınız

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her türlü maddi manevi yanındayım hocam. Başarılarının devamını dilerim...

Yeni Üye
    Arkadaşlar bu sitenin varlığı bile güç ve umut veriyor. Ben tasarımcıyım ürünü yapın logo ve etiket tasarımı benden . Başarılar.

Alıntı designer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu sitenin varlığı bile güç ve umut veriyor. Ben tasarımcıyım ürünü yapın logo ve etiket tasarımı benden . Başarılar.
    Mesajı kopyaladım delil olarak designer teşekkür ederim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    tamamdır.

işimm dolayısı ile bu patent işini biliyorum. kotu haber telahı gibi olmayayım ama ürün sadece bitkiselse bunu patentleyemezsiniz piyasada bulunan mevcut ilaç kimyevi maddeleri karıştırırsanızda gene bir patent alma ihtimaliniz yok. patent alabilmek için şuan doğada olmayan ve patenti alınmamış veya patent başvurusu yapılmamış bir molekül bulmanız yada geliştirmeniz gerekmekte. diğer durumlarda sadece yapabileceğiniz faydalı patentten oteye geçemez onunda bir koruyuculuğu yok. ayrıca patentleme işide büyük masraf kapısı eger dunya capında bir patent alıcaksanız her ulke için ayrı ayrı her sene para yatırılması ve basvuru esnasında wipo sistemine üye olan tum ülkelere başvurulması vb durumları var

Hocam konuyla ilgili bir bilgim yok sizin kadar muhalefet olmak için de söylemiyorum ama simdi ismini vermek başıma iş açar mı bilmedigim iki tane fos ürün geldi aklıma ikisinin de sözde mucidi bildiğin at hırsızı kilikli adamlardı vurgunu vurdular kaçtılar bunların hiç bulunmamış bir etken gelistirdiklerine de inanın zerre ihtimal yok

Ana ürünlerimde tedarik sıkıntısı yaşıyordum nihayet elime ulaşıyorlar bir kaç güne.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ana ürünlerimde tedarik sıkıntısı yaşıyordum nihayet elime ulaşıyorlar bir kaç güne.
    Beklenen haber geldi inşallah bu ürün sayesinde bu dertten kurtulacaz

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon