Sayfa 1/13 12311 ... SonSon
124 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Alternatif Çok Güçlü Saç Ürünleri Üzerinde Çalışıyorum

Alternatif Çok Güçlü Saç Ürünleri Üzerinde Çalışıyorum

Merhaba arkadaşlar, Buradan bazı çalışmalarım üzerine bilgi vermek istedim. Malum zaten piyasa da ilaç olarak kullanılan etkenlerle sağlık bakanlığı onayı olmadan bir ürün hazırlamak ve piyasaya legal olarak sürmek imkansız. En büyük zorluk tabi ki onayı almak klinik deneyler ve sonrasın da kendi üretmediğiniz bir molekül olmadığından hemen kopyalanmaya müsait olması. Bu nedenle Bitkisel içerikli bir ürün geliştirip bakanlık onayı almayı daha sonra marketlerde yer almasını istiyorum.

Benim üzerinde çalıştığım ürün saç büyümesi aktivatörü, dna hasarı onarma, hücre yenileme, hücre bölünmesi destekleyici, saç derisi kolajen üretimi teşvik, serbest radikallerin yokedilmesi, kan dolaşımının iyileştirilmesi ve tabi sistemik olmadan lokal androjen blokajı gibi bir çok yönlü çözümleri içerecek. Bu sorunların hepsinin tek tek çözümü için ot bitki vs extreleri ile değil tamamen o moleküllerin izole formları ile çalışacağım yani bir bitkide spesifik etken kimyasal molekül ne ise onunla. Şimdi bu denilenler dile kolay ama hepsi için moleküllerim yavaş yavaş oturuyor ve bu açıdan gerçekten piyasa da bir ürün yok özellikle hücre tamiri ve büyümü uyarıcı etkenler anlamında.

Ürün başlığında ki gibi çok güçlü bir etki yapmadığı takdirde kesinlikle ticari forma kavuşmayacak sadece bir fark yaratabilirse patent ve bakanlık onayı için uğraşacağım. Ticari amaçla hazırlanacak ancak forum üyelerine asla böyle bir amaçla kullanılmayacak bunu bilmenizi isterim. Üründe saf pge2, büyüme enzimleri, saf genetik materyal gibi piyasa var olmayan çözümler yer alacak Tabi buraya gelmesi zaten çok çok meşakkatli ve uzun sürebilir. Değerli moderatör ve üye arkadaşlarımın bu yöndeki hazırlayacağı gerçekten etkili ürünlere destek vereceğim ve şayet üretim satış izinleri alınmışsa siteden tanıtımının yapılmasını sağlayacağım. Bu nedenle kendi ürününüzü de geliştirmenizi isterim. Görüşmek üzere.
    Konu Miracle tarafından (07.04.2015 Saat 09:58 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    bekliyoruz, tam destek full destek, inadina Miracle !

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, Buradan bazı çalışmalarım üzerine bilgi vermek istedim. Malum zaten piyasa da ilaç olarak kullanılan etkenlerle sağlık bakanlığı onayı olmadan bir ürün hazırlamak ve piyasaya legal olarak sürmek imkansız. En büyük zorluk tabi ki onayı almak klinik deneyler ve sonrasın da kendi üretmediğiniz bir molekül olmadığından hemen kopyalanmaya müsait olması.

Benim üzerinde çalıştığım ürün saç büyümesi aktivatörü, dna hasarı onarma, hücre yenileme, hücre bölünmesi destekleyici, saç derisi kolajen üretimi teşvik, serbest radikallerin yokedilmesi, kan dolaşımının iyileştirilmesi ve tabi sistemik olmadan lokal androjen blokajı gibi bir çok yönlü çözümleri içerecek. Bu sorunların hepsinin tek tek çözümü için ot bitki vs extreleri ile değil tamamen o moleküllerin izole formları ile çalışacağım yani bir bitkide spesifik etken kimyasal molekül ne ise onunla. Şimdi bu denilenler dile kolay ama hepsi için moleküllerin yavaş yavaş oturuyor ve bu açıdan gerçekten piyasa da bir ürün yok özellikle hücre tamiri ve büyümü uyarıcı etkenler anlamında.

Ürün başlığında ki gibi çok güçlü bir etki yapmadığı takdirde kesinlikle ticari forma kavuşmayacak sadece bir fark yaratabilirse patent ve bakanlık onayı için uğraşacağım. Ticari amaçla hazırlanacak ancak forum üyelerine asla böyle bir amaçla kullanılmayacak bunu bilmenizi isterim. Üründe saf pge2, büyüme enzimleri, saf genetik materyal gibi piyasa var olmayan çözümler yer alacak Tabi buraya gelmesi zaten çok çok meşakkatli ve uzun sürebilir. Değerli moderatör ve üye arkadaşlarımın bu yöndeki hazırlayacağı gerçekten etkili ürünlere decdestek verecek siteden tanıtımının yapılmasını sağlayacağım. Bu nedenle kendi ürününüzü de geliştirmenizi isterim. Görüşmek üzere.
    Çok sevindim Üstat,, sizden böyle bir atak bekliyordum,, sonuna kadar arkandayız,, maddi manevi ne yardım gerekiyorsa yapmaya hazırız her türlü, bunu bilmenizi isterim,, eminim forumdaki birçok arkadaşta benim gibi düşünüyordur...!!!

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam her konuda arkanızdayım ben.. maddi manevi yeterki hepimizi bu sıkıntıyı bu hastalığı atlatıp bu hastalıktan dert yananlara yardımcı olalım..

Yeni Üye
    en iyisi olur tonlarca losyon yerine tek losyon yada ilaç olur peki süre nekadar sürer atıyorum 3-4 ay içinde kesin çıkarmı

Alıntı bellina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en iyisi olur tonlarca losyon yerine tek losyon yada ilaç olur peki süre nekadar sürer atıyorum 3-4 ay içinde kesin çıkarmı
    Uzun uzadıya tüm etkenleri ele alacağım özellikle denenmemiş olanları. Şu zamana kadar akla hayale gelmeyen denenmemiş ya da çok az denenmiş çok güçlü moleküller olduğunu hatırladım biraz mesleğim biraz da genel bilgim gereği bunlardan çok umutluyum hepsi organik kökenli şayet beklediğim etkiyi alırsam çok güzel olacak zira bu moleküller farklı alanlarda zaten hücre bölünmesi büyümesi vb sebeplerle kullanılıp organizma tamirinde kullanılıyorlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

çok iyi düşünmüşün üstad yolun bahtın açık olsun.. 5 kavanoz balı ( polen de firmanın hediyesi ) 100 liraya satanlara ses etmiyorlarsa senin de patent almanda sııntı çıkmaz herhalde ne bileyim bir pordite bir ozoderme olduğu kadar güvenirler herhalde sana da ilgili bakanlıklar sabırsızlıkla bekliyoruz

emeğine sağlık miracle ve katkısı olan tüm forum üyelerine teşekkürler.
    Forum; losyonların , yeni yöntemlerin ve deneyimlerin karşılıksız olarak aktarıldığı, adeta bir buluşma noktasına dönüştü. Bizleri psikolojik olarak etkileyen sorunun çözümü için umut ışığı olduğunuz.
    aynı sorunla karşı karşıya kalan diğer insanlara da yardımcı olabilmek adına elimizden gelebilecek şeyleri yapmak, bizi bir adım bile olsa ileriye götürecek projeleri görmek beni mutlu ediyor.
    inşallah miracle losyonun markalaşarak sorunu tamamen çözen versiyonuyla satışa sunulacağı günleri de göreceğiz.
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yolun,bahtın açık olsun üstad her türlü arkandayım,bu kadar emek, çaba birikim elbette boşa gitmemeliydi ve nihai noktada bu sitenin ve emektarlarının ortaya koyacağı içine sahtekârlık,riyakârlık karışmamış tamamen samimiyetle ele alınıp sonunda ete-kemiğe bürünen bir ürün ortaya konmalıydı,şahsım adına elimden gelebilen her türlü desteği vermeye hazırım.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle hocam her zaman icin yanındayız gerek maddi gerekse manevi.emeklerinin karşılığını almayı hak ediyorsun.bizlerin üzerinde cok emeğin vardır hocam inkar edemem asla.
    Saygılar..
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Sayfa 1/13 12311 ... SonSon