Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon
124 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Alternatif Çok Güçlü Saç Ürünleri Üzerinde Çalışıyorum

Moderatör
    hocam isterseniz yazdıgınız konularda etkili olacağın düşündüğünüz etkenleri de paylaşın elimizden geldiğince biz de bir ucundan tutalım zaten etkenlerin etkinliği konusunda başarıya ulasamazsak da etki mekanizmasından belki aynı işi yapacak baska etkenler buluruz 2 göz 1 gözden hep iyi genelde bu konulardan ve çabalarınız için teşekkürler
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam isterseniz yazdıgınız konularda etkili olacağın düşündüğünüz etkenleri de paylaşın elimizden geldiğince biz de bir ucundan tutalım zaten etkenlerin etkinliği konusunda başarıya ulasamazsak da etki mekanizmasından belki aynı işi yapacak baska etkenler buluruz 2 göz 1 gözden hep iyi genelde bu konulardan ve çabalarınız için teşekkürler
    omurga belli ancak moleküller etkenler tam oturmadı henüz alternatiflerin en iyisi olmalı. Özelden konuşacağız tabi ancak bir çok etken hakkında saç dökülmesi konusunda bilimsel çalışma olmayabilir mesela bir etken de yapılmış şaşırdım o etkeni kimse bilmez ama mesleki tecrübemle işe yarayacağını düşünüp araştırdığımda kemoterapide saç kaybındaki çalışmayı gördüm ve doğru yoldasın dedim kendime.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    omurga belli ancak moleküller etkenler tam oturmadı henüz alternatiflerin en iyisi olmalı. Özelden konuşacağız tabi ancak bir çok etken hakkında saç dökülmesi konusunda bilimsel çalışma olmayabilir mesela bir etken de yapılmış şaşırdım o etkeni kimse bilmez ama mesleki tecrübemle işe yarayacağını düşünüp araştırdığımda kemoterapide saç kaybındaki çalışmayı gördüm ve doğru yoldasın dedim kendime.
    şahsen ben ve umuyorum ki bir çok arkadaşımız yardıma hazır hocam ne zaman isterseniz
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam peki bu yeni üründe antiandrojen var galiba peki yan etki riski nedir? Bu sitede çok az da olsa Miracle losyondan ve min-dut ikilisinden yan etki görmüş arkadaşlar var bende o şanssız arkadaşlardan biriyim bu yeni üründe var mı yan etki ihtimali

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam peki bu yeni üründe antiandrojen var galiba peki yan etki riski nedir? Bu sitede çok az da olsa Miracle losyondan ve min-dut ikilisinden yan etki görmüş arkadaşlar var bende o şanssız arkadaşlardan biriyim bu yeni üründe var mı yan etki ihtimali
    Ne gibi bi yanetki gördünüz acaba losyonlardan ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, Buradan bazı çalışmalarım üzerine bilgi vermek istedim. Malum zaten piyasa da ilaç olarak kullanılan etkenlerle sağlık bakanlığı onayı olmadan bir ürün hazırlamak ve piyasaya legal olarak sürmek imkansız. En büyük zorluk tabi ki onayı almak klinik deneyler ve sonrasın da kendi üretmediğiniz bir molekül olmadığından hemen kopyalanmaya müsait olması.

Benim üzerinde çalıştığım ürün saç büyümesi aktivatörü, dna hasarı onarma, hücre yenileme, hücre bölünmesi destekleyici, saç derisi kolajen üretimi teşvik, serbest radikallerin yokedilmesi, kan dolaşımının iyileştirilmesi ve tabi sistemik olmadan lokal androjen blokajı gibi bir çok yönlü çözümleri içerecek. Bu sorunların hepsinin tek tek çözümü için ot bitki vs extreleri ile değil tamamen o moleküllerin izole formları ile çalışacağım yani bir bitkide spesifik etken kimyasal molekül ne ise onunla. Şimdi bu denilenler dile kolay ama hepsi için moleküllerim yavaş yavaş oturuyor ve bu açıdan gerçekten piyasa da bir ürün yok özellikle hücre tamiri ve büyümü uyarıcı etkenler anlamında.

Ürün başlığında ki gibi çok güçlü bir etki yapmadığı takdirde kesinlikle ticari forma kavuşmayacak sadece bir fark yaratabilirse patent ve bakanlık onayı için uğraşacağım. Ticari amaçla hazırlanacak ancak forum üyelerine asla böyle bir amaçla kullanılmayacak bunu bilmenizi isterim. Üründe saf pge2, büyüme enzimleri, saf genetik materyal gibi piyasa var olmayan çözümler yer alacak Tabi buraya gelmesi zaten çok çok meşakkatli ve uzun sürebilir. Değerli moderatör ve üye arkadaşlarımın bu yöndeki hazırlayacağı gerçekten etkili ürünlere destek verecek siteden tanıtımının yapılmasını sağlayacağım. Bu nedenle kendi ürününüzü de geliştirmenizi isterim. Görüşmek üzere.
    ''maddi'' ''manevi'' her türlü yoldaşınızız üstad. Başarsan da, başarmasan da.. İdealin bile yeter.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne gibi bi yanetki gördünüz acaba losyonlardan ?
    Cinsel istekte azalma ereksiyon problemi bırakınca geçti çok şükür

Yeni Üye
    Vur de vuralım miracle reis manevi nasıl olur bilmem ama maddi sorunlarda bi mesaj yeter hocam soyle yeter

Eyvallah dostlar çok teşekkür ederim desteğiniz için. İnce eleyip sık dokuyacağım çeşitli denemeler yapacağım bir çok bölgede sağlam bir ürün olsun diye uğraşacağım bu arada tamamen organik ve ilaç maddesi içermeyen ürünler olması için uğraşacağım böylelikle bitkisel ürün olarak satılabilecek. Şayet çok önemli bir yönü eksik kalacaksa kimyasal tercih edeceğim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Süper olur bu iş elimizden geldiğince destekçiniz.

Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon