Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç Beyazlaması ve Çözüm

Alıntı hairwish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç dökülmesini engellediği söylentilerinden dolayı çörekotunu yaklaşık 7 ay boyunca tükettim (tadı artık acı gelmiyor) 100ml yağını kullandım. saça canlılık verdiğini düşünüyorum ancak çok fazla beyaz olmamasına rağmen var olan artışı engellemedi.

sıkça duyduğum beyaz saç dökülmez diye süregelmiş batıl bir inanç var?
    Aslında batıl değil ama sanıldığı gibide değil. Beyazlayan saçlar uzun süre dökülmeden sağlıklı kalabilmeyi başarmış saçlardır ve bir dönem artık o koca tüpe yetecek kadar pigment üretemezler. Yani aga hastaları saçı beyazlayacak yaşa gelmeden saçlarını kaybediyorlar (20-40) dökülmeden kalsalar elbet beyazlayacaklardı. (genel oran) Son tahlilde beyazlayacak kadar uzun süre sağlıklı kalan kıl muhtemelen dökülmeyecektir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu konuda bayadir bilgi paylasilmamis bes alti aydir her gece iki uc dis sarimsak tuketiyorum beyazlarda azalma oldu ve bazilarinin rengi kahverengi tonuna dondu.Objektif olarak gozlem yaptirdim yakinidaki kisilere onlarda beyazlarin azaldigini soyluyorlar.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuda bayadir bilgi paylasilmamis bes alti aydir her gece iki uc dis sarimsak tuketiyorum beyazlarda azalma oldu ve bazilarinin rengi kahverengi tonuna dondu.Objektif olarak gozlem yaptirdim yakinidaki kisilere onlarda beyazlarin azaldigini soyluyorlar.
    son iki yıldır yoğun beyazlama oldu bende de, yüzde elliden fazlası beyazladı diyebilirim. yaş:26
    bende mi başlasam sarımsağa bilemedim

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yuzarsif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 gündür kullanıyorum, çörekotu yağı saça haftada 4 kez sürülerek 30 dak boneyle kapatılarak bir ayda saçta kumrallaşma veya kına rengi sornasında birkaç ay içinde tam anlamıyla siyahlamış saçlar,ben başladım,40 yaşında birisi saçları siyahladığını iddia etti.6 aylık kullanımda tam anlamıyla simsiyah olduğunu ifade etti.

Ayrıca 2 gündür başladım ceviz yağı veya ceviz kabuğu kaynatılarak yapıan kür... inş etki görürsem yazacam
    sen çörek otu kullanmışsın sonuçne forumdaş?

sarımsak olayına inanmıyorum
    ben kendimi bildim bileli her akşam yemekte yoğurtla birlikte enaz üç diş sarımsak tüketirim ama saçımın çoğu beyaz
    genellikle youthair kullanıyorum oda geçici yıkayınca gidiyor

Alıntı tarun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sarımsak olayına inanmıyorum
    ben kendimi bildim bileli her akşam yemekte yoğurtla birlikte enaz üç diş sarımsak tüketirim ama saçımın çoğu beyaz
    genellikle youthair kullanıyorum oda geçici yıkayınca gidiyor
    Bunu yapmadığınızda saçlarınızın şimdikinden belki 2 kat daha beyaz olacağını bilemezsiniz dediğinizde doğru olabilir ama gözlem şekliniz doğru bilgi üretemez bu nedenle kullanıma ara verilerek ya da farklı ürünler deneyerek bu yargıya ulaşabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Banned
    kardesim millete chlorella yalani attin olmadi isi simdi sarimsaga cevirdin dürüst ol bu mesaji da yayinla

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar beyazlık ve dökülme sebeplerinden birtaneside sık masturmasyon bu olay bence çok çok önemli aşırı masturmasyon yapmak saçta beyazlık dökülme ve saç derisinde yağlanmaya sebeptr ben denedim uzun sure o tarz seyler yapmayınca sacta canlılık yağlanmada azalma dökülmede azalış beyazmada yawaslama oluyor herseyi deniyosunuz birde bunu sadece 1 ay deneyin gözlemleyin?

Simdi mast. Olayi cok tartisildi konusuldu mast. Vucuttaki hormon dengesini bozacak duzeyde bir bozulmaya sebep olmadigi kanisina varildi ki benim dinledigim videolarda okudugum makalelerde o yonde savas cebeci diye bir adam var belki bilirsin onun bu konuyla ilgili cok guzel bir videosu var izlemeni tavsiye ederim.ha suda olabilir sende o etkiyi yapmistir dogrudur kardesim senin icin denerim.ayrica beyaz saci sorun etmeyin bence abiler erkeklere kirlide sakal birakinca iyi duruyor sunuda belirteyim sac olsunda beyaz olsun onemli degil.tesekkur ederim.

Banned
    masturbasyonla ne alakasi var testeron artisinin azalisinin sac beyazlamasina etkisi yok olsa bütün ergenlerin saci beyazlardi

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon