Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Dökülme derdi...

filozof
    Guest
    Miracle ustada sor

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana kalırsa da minox işine hiç girme, çekilecek dert değil..

SaçımınDoktoru Üyesi
    neden bir kısım arkadaşlar minoxile gereksiz demiş ? Bence minoxil saçlarda seyreklik varken kullanılmalı yani saçın seyrek değilse sadece kırık ve cansızlıklar varsa tabikide minoxile bulaşmamak en mantıklısı. Ama seyreklik 5 metre öteden gözle çarpılcak kadar artmışsa kullanmak daha mantıklı.

Yeni Üye
    seyrekliğim belli oluyor dostlar...Hakikaten insanın moralini bozuyor.Minoxili deniorum bakalım....1-2 ay sonra sonuçları buraya yazarım fotoğrafta çektim.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama minoxil bende çok hızlı etki edip etkisini de çok hızlı kaybediyor gibi.Acaba 2-3 ay kullan sonra ara ver tekrar 2-3 ay kullan şeklinde bişeyler mi yapsam?Ru58841 için açılan başlıktaki resimleri olan sarışın çocuk da benzer bişeyler belirtmiş sanırım o forumda etkenlerin kendisinde 2-3 ayda işe yaradığını bu yüzden aralıklı kullandığını falan.Yanlış mı hatrlıyorum

Moderatör
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama minoxil bende çok hızlı etki edip etkisini de çok hızlı kaybediyor gibi.Acaba 2-3 ay kullan sonra ara ver tekrar 2-3 ay kullan şeklinde bişeyler mi yapsam?Ru58841 için açılan başlıktaki resimleri olan sarışın çocuk da benzer bişeyler belirtmiş sanırım o forumda etkenlerin kendisinde 2-3 ayda işe yaradığını bu yüzden aralıklı kullandığını falan.Yanlış mı hatrlıyorum
    incide birisi "-minoxili ilk kullanımız ise 3 ay boyunca kullanıyorsunuz. ve sonraki 1 hafta kullanımı kesiyorsunuz. sonrasında yeniden kullanıma başlıyorsunuz ve bundan sonraki kullanımlarda her ay 5 gün aralar vererek kullanımına devam ediyorsunuz. etkisi sürekli oluyor." yazmıstı saç dökülmesiyle ilgili minoxtan sürekli verim almak için yanılmıyorsam yabancı sitelerde de bahsi geçmişti bunun hemen hemen aynısının
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu dogru olabilir şu bi gerçek minox ilk kullanildiginda super bi etki yapiyor sonrasinda azaliyor.Biz belli bir sure kullandik etkiyi yakaladik diyelim,bu haldeyken ara verip tabiri caizse bunu iyice saçlara unutturup sonra yavaş yavaş geriye gidiş başlayacağında bi daha kullan ve vucut bunu yine sanki ilk defa kullaniyorsun gibi algilasin?Yani Boyle bisey varsa sahsen ben bu sekilde kullanmayi tercih ederim hem daha ekonomik olur özet olarak minoxu medikal değil de kozmetik amaçla kullanmak denebilir yani amaç her 2-3 ayda bir belli sureligini saclari costurmak,minox bizde donguye girmeden biz minoxu donguye sokalim denenebilir duruyor boyle kullanan oldu mu hic
    Konu Tıbbiyeli tarafından (03.02.2015 Saat 02:54 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12