Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
42 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Finasterid Miracle(Diane35 Aldactone) Kulanımı Sonrası Hormon Tahlili Sonuçlarım

Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur hocam finas muhabbetini karıştırmış olabilirim,kusuruma bakma.Ancak yetersiz diye finası bırakıp topikal tedaviye yönelmiş ve çok iyi sonuçlar almıştın.Onlardamı yetersiz geldi yoksa askerde biraz daha rahat kalmak içinmi başladın?
    Askerde acemi birliğinde banyo yapmak skinti olduğu için o bir aylik.süreçte losyonu birakip finans kullandim. Yaklasik bi 3.5-4 aydir kullaniyorum.

Merhabaç. Öncelikle konu için çok teşekkürler. Sorum şu; şu andaki durumun nedir? Saç olarak ya da yan etki olarak.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merak ettigim konu yan etki diyebipecegimiz durumlari yasadin mi? Fiziksel olarak yan etki hissedip ama tahlil sonuclarina gore aslinda real yan etki yapmiyor olmasi gibi durum soz konusu mu acaba? Bu konuda aciklik getirmek lazim.Buraya atmadim ama bu miracle losyon icerigiyle ilgili topikal de yan etkilerin yasanmayacagini soyleyen laboratuar testi var di.Bu da benim icimi rahatlatmisti acikcasi.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam daha önce basarı hikayelerinde paylastıgın fotograflarla sac sürecini takip etmiştik
    o zamanki tedavinde de finasteride varmıydı
    cok basarılı sonuclar aldıgını hatırlıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    şimdiki durumunu fotograf olarak paylasabilir misin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Basari hikayene baktim ve saclar inanilmaz guclenmis ve kalinlasmis canlanmis.Flashli o haldeyse saclar zaten sende iki kisiye yetecek sac var.O kadar yuksek doz miracle iyi cesaret etmissin ve tahlillerde temiz.Bir daha sacsizlik sorunu yasamazsin umarim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tahliller çok güzel "sennedersen" arkadasın dedigi gibi yan etki görüp de aslında gerçekte bir sıkıntı olmadigi çıktı mı ?

Bir de benim merak ettigim şey hormon seviyesinin yanında,sperm sayısı ve kalitesi. Sonucta bu da çok önemli bir olay. Bu kullandıgımız şeyler acaba sperm kalitesinde ve sayısında olumsuz etki gösteriyor mu çok merak ediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalnız finasterid zaten testosteronu arttırıyor. DHT Baskılandığı için. Finas ta yan etki görüpte tahlil yaptıranlar hep testonun yüksek çıktığı söylüyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tahliller çok güzel "sennedersen" arkadasın dedigi gibi yan etki görüp de aslında gerçekte bir sıkıntı olmadigi çıktı mı ?

Bir de benim merak ettigim şey hormon seviyesinin yanında,sperm sayısı ve kalitesi. Sonucta bu da çok önemli bir olay. Bu kullandıgımız şeyler acaba sperm kalitesinde ve sayısında olumsuz etki gösteriyor mu çok merak ediyorum.
    Ben hala bunu merak ediyorum. Hormon seviyesinde bir sıkıntı olmayıp da sprem sayısı ve kalitesinde yan etki olma durumu olabilir mi ? Buna da baktırsa birisi ?

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Finas %18 gibi testoyu artırırmış zaten
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon