Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
42 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Finasterid Miracle(Diane35 Aldactone) Kulanımı Sonrası Hormon Tahlili Sonuçlarım

Tuhaf. Bu konunun bir çoğuna yol.gösterici olacagi niyetiyle acmisken ilginin cok az olmasin beni cok sasirtti konuyu silecegim. Bilgilerinize...

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten iç rahatlatıcı ve sevindirici 20 gün önce filan bende hormon tahlili filan yaptırdım. Çok şükür bir sıkıntı çıkmadı.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hemşir_E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuhaf. Bu konunun bir çoğuna yol.gösterici olacagi niyetiyle acmisken ilginin cok az olmasin beni cok sasirtti konuyu silecegim. Bilgilerinize...
    dostum ne gerek var ki böyle bir şeye dursun arada kafasına takılan gelir bakar yada google aramalarında çıkar birilerine faydası olur bu arada tedavinde ilerleme var mı ? kazanım sağladın mı ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Hemşire iyiydi ya niye siliyorsun. Dostum buradaki arkadaşlar zaten göze almış kullanmış bir sürü tecrübe var ve güvenli buluyorlar zaten tedavileri. Gel görki yeni biri için ve google aramalarında en iyi kaynak olacak ve şunu unutma yorum sayısı okunma sayısını vermez. Herkes hava sıcaklığını arar bakar sık sık ama kimse yorum yazmaz...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maaşallah hocam agresif tedavi konusunda beni bile geçmişsiniz. Hormon değerlerinizin de maaşallahı var gerçekten. Konuyu silmemenizi rica ediyorum. Ayrıca şunu sormak istiyorum. Bu testleri mesleğinizden dolayı rahatlıkla yaptırabildiniz sanırım. Bizlerin de bu testleri yaptırmak için doktordan neler rica etmemiz lazım? Mesela son 2 aydır cildiye hekimine gittiğimde finastan dolayı karaciğer tahlillerime baktırmak için bile tahlil yaptıramıyorum.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    61 kayıtlı kişi okumuş işte her okuyan cevap mı versin
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maaşallah hocam agresif tedavi konusunda beni bile geçmişsiniz. Hormon değerlerinizin de maaşallahı var gerçekten. Konuyu silmemenizi rica ediyorum. Ayrıca şunu sormak istiyorum. Bu testleri mesleğinizden dolayı rahatlıkla yaptırabildiniz sanırım. Bizlerin de bu testleri yaptırmak için doktordan neler rica etmemiz lazım? Mesela son 2 aydır cildiye hekimine gittiğimde finastan dolayı karaciğer tahlillerime baktırmak için bile tahlil yaptıramıyorum.

Doktora dedim kan tahlili yaptiracam diye. Kendi şifresini verdi istem yapilan sifreyi herşeyi ekledim bu hormonlsrids özellikle isaretledim. Oglene kdr dikti sonuçlar. Serbest testesteron degeri bir gün sonra cikti ilk sayfaya ekliyorum. Dahiliye veya üroloji doktoruna bu tahlilleri rahatlıkla yaptırabilirsin. Sonucu gören doktor Erkam senin acilen sagilman lazim oğlum diye de espiri yapti

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum ne gerek var ki böyle bir şeye dursun arada kafasına takılan gelir bakar yada google aramalarında çıkar birilerine faydası olur bu arada tedavinde ilerleme var mı ? kazanım sağladın mı ?
    Kazanim.su oldu. Askerde kep muhabbetini bilirsiniz saclari mahvediyor. O sorun olmadi.. Birde saçlar uç numara yaptirdim hep tedavi daha rahatlikla uygulanabiliyor. Şafak şuan 81 savlar tam.anlamıyla uzadiginda terhise yakin eski yenindiye fotoğraf ekleyecegim. Ama geriye gitmedi hic onu söyleyebilirim. Benim için askerlik sartlarinda geriye gitmemesi bile yeterli.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazanim.su oldu. Askerde kep muhabbetini bilirsiniz saclari mahvediyor. O sorun olmadi.. Birde saçlar uç numara yaptirdim hep tedavi daha rahatlikla uygulanabiliyor. Şafak şuan 81 savlar tam.anlamıyla uzadiginda terhise yakin eski yenindiye fotoğraf ekleyecegim. Ama geriye gitmedi hic onu söyleyebilirim. Benim için askerlik sartlarinda geriye gitmemesi bile yeterli.
    eline sağlık bu tarz bilgi dolu yol gösterici bir paylasimda bulunduğun için hemşir-e.
    Ayrica askerde gerçekten de geriye gidişi engellemek en büyük kazanım bence de
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Doğrudur hocam finas muhabbetini karıştırmış olabilirim,kusuruma bakma.Ancak yetersiz diye finası bırakıp topikal tedaviye yönelmiş ve çok iyi sonuçlar almıştın.Onlardamı yetersiz geldi yoksa askerde biraz daha rahat kalmak içinmi başladın?
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon