Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: min-dut mu miracle losyon mu Vs.

Yeni Üye
    Alıntı ToniLuca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bende finas kullanıyorum artık dht
    için en büyük kozu seçmişsin
    nedense minoxidilin saça yalancı bahar yarattığına inanıyorum para,zaman,umut
    tuzağı gibi hem finas kullanıp hem minoxidil kullanınca hangisi çıkardı acabası
    bile can sıkıcı miracle losyon'dan güzel geri dönüşler var deneyebilirsin ben
    şuan vicy neogenic kullanıyorum topikal olarak,saç çıkardığını çok düşünmüyorum
    ama kafa derisini çok sağlıklı bir hale getiriyor bende kepek sorunları vardı geçirdi..

Bende propecia da 10 günü devirdim başlamadan çok araştırdım bence finas
    işi tam olarak dht hassasiyetine dayanıyor bazı insanlarda hemen ve çabuk
    etki yapabiliyor bazılarında yapmıyor ve en önemli nokta finasteridin için
    bazıları malesef geç kalmış olabiliyor mucize bir ilaç değil sonuçta ölmüş kökleri
    canlandırdığını düşünmüyorum eğer 6. ayda hala bir gelişme yoksa bence bu işte
    ışık yoktur yanetkileri cabası...
    Hocam öncelikle teşekür ederim hepinize hocam benim saçımda da sebore var dermovat losyon kullanıyorum geçmiyor t gel netrogena şampuan varmış baya işe yarıyornuş ama şu an piyasadan kalktı hocam vichy şampuan için ne diyorsunuz kullanayımmı etkili mi saç için

Ben sampuanı iade ettim kullanmadım zigavus şampuanı öneririm ya da dediğim gibi losyon olarak vichy neogenic kullanabilirsin ama 3 aylık kür öneriyorlar saçı toparlamak için 1 aylık kür yeterli bence

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şöyle söyliyeyim kısa vadede min-dut,uzun vadede miracle losyon.Tabi benim görüşüm.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Evet her ikisinide kullanmış arkadaşlarınızın alalım tecrübe ve görüşlerini...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Daha açık bir yorum yapayım.Saç çıkışı için min-dut şart ancak hem çıkışı desteklemek hem çıkanı hem olanı korumak için ise miracle losyon.

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

Yeni Üye
    Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha açık bir yorum yapayım.Saç çıkışı için min-dut şart ancak hem çıkışı desteklemek hem çıkanı hem olanı korumak için ise miracle losyon.
    Hocam dökülme hemen hemen durdu finas kullanıyorum pek losyon kullanamıyorum saçım uzun ayrıca sebore için dermovat losyon da kullanıyorum günde bir defa miracle yi şakaklara sersem iyi bir sonuç alırmıyım sizce şakaklarda gerileme var tüyleşiyor şakaklarım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alırsın kardeşim.Ayrıca miracle losyon seboreden eser bırakmıyor diyebilirim.

27.03.2015 avodart
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sherlock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar saçımda dökülme var finas kullandım azaldı dökülme gürleştirmek istiyorum özellikle şakak bölgesinde gerileme var eskisi gibi gürleştirmek istiyorum hangisi ni kullansam diyorum sizden bir cvp bekliyorum bu arada arkadaşlar miracle losyon şok dökülmesi varmıdır.
    cevap veriyorum c ) bendeniz losyon minox icine at proscarını diane 35 aldactone olsun sana bendeniz losyon en kralı bu hem sac patlatıcı minox var hem sac işinin sövalyesi finanstreid var hem sprio var kiiiiiiiiiiiiii sprio sac cıkarmaz sadace dht baskılar kökte ve diane 35 var daha ne olsun ??? )))

Sayfa 2/2 İlkİlk 12