Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arkadaşlar baş belasi uçukk için en iyi çözüm...!!!!

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar baş belasi uçukk için en iyi çözüm...!!!!

Evet arkadaşlar her ay veya istisnasız 45 günde 1 muhakkak özellikle üst dudaklarda uçuk çıkar..Uçuk kremleri var piyasada ama onlardan daha etkili bir metod,yöntem veya ilaç bilen var mı..?? Bu konuda değerli görüşlerinizi çok merak ediyorum..Veya kendimiz uçuğa karşı bir karışım yapabilir miyiz mevcut ilaçlarla...Bir çıktımı 10 gün uçukla uğraşıyorum başımdan savana kadar..Şu anlık VECTAVİR isimli ufak pahalı krem kullanıyorum herhalde piyasada en iyisi o,,,ama o bile 1 haftadan önce sürekli saat başı kullanımla sonuç veriyo gibi sanki...

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynisefa özlü bir krem denedin mi hiç dostum? ama kaliteli olanindan bi tane. denemeni tavsiye ederim
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar her ay veya istisnasız 45 günde 1 muhakkak özellikle üst dudaklarda uçuk çıkar..Uçuk kremleri var piyasada ama onlardan daha etkili bir metod,yöntem veya ilaç bilen var mı..?? Bu konuda değerli görüşlerinizi çok merak ediyorum..Veya kendimiz uçuğa karşı bir karışım yapabilir miyiz mevcut ilaçlarla...Bir çıktımı 10 gün uçukla uğraşıyorum başımdan savana kadar..Şu anlık VECTAVİR isimli ufak pahalı krem kullanıyorum herhalde piyasada en iyisi o,,,ama o bile 1 haftadan önce sürekli saat başı kullanımla sonuç veriyo gibi sanki...
    Üstad bağışıklığın zayıf ya da çok stresli çalkantılı bir iş vb hayatın var gibi şayet böyle ise buna çözüm üret bağışıklığı sağlam tutan polen arı sütü ekinezya propolis ve sağlam vitamin mineral karmaları alman gerekir en başta diye düşünüyorum. Bildiğimiz gibi neredesyse tüm insanlarda buna neden olan herpes virusu bulunmakta ancak bağışıklığı zayıf düşen kişilerde/dönemlerde ortaya çıkar. bknz: kabustan dolayı uçuk çıkarmak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad bağışıklığın zayıf ya da çok stresli çalkantılı bir iş vb hayatın var gibi şayet böyle ise buna çözüm üret bağışıklığı sağlam tutan polen arı sütü ekinezya propolis ve sağlam vitamin mineral karmaları alman gerekir en başta diye düşünüyorum. Bildiğimiz gibi neredesyse tüm insanlarda buna neden olan herpes virusu bulunmakta ancak bağışıklığı zayıf düşen kişilerde/dönemlerde ortaya çıkar. bknz: kabustan dolayı uçuk çıkarmak.
    uçuk demişken üstad benim yüz bölgemdeki sivilcelenme 2 yıl önce geçti ve o zamandan beri saç dökülmem arttı bu ikisi arasında bir ilişki var mı ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Gecmis olsun, zor bir durum olmali ucuk virusu normalde vucudunda bulunan bunyen zayif dusunce ortaya cikan bir virus.Tavsiyem öncelikle D vitaminini olcturmen, D vitamin oranimiz dusuk oldugunda vucuttaki tüm hastaliklarin kuvveti artiyor, özellikle ucuk gibi sinsi olanlarin. Gunes almayan bir yerdeysen gunde mutlaka 20 dk direk gunes isigi almaya calis( kollar, eller vs bkz:Prof.Canan Karatay ♡) bagisiklik sistemi icin her aksam sarimsakli yogurt ye, ohh mis ucuk cikacagini hissedince bolgeye önce sarimsak ezmesi sur ustunede nane yagi, sen yanacaksin ama viruste yanacak bu arada hic denemedim ama ucuk problemi olan bir arkadasim bu sekilde kurtuluyordu, gecmis olsun.
    People are weird.

Alıntı lolgirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun, zor bir durum olmali ucuk virusu normalde vucudunda bulunan bunyen zayif dusunce ortaya cikan bir virus.Tavsiyem öncelikle D vitaminini olcturmen, D vitamin oranimiz dusuk oldugunda vucuttaki tüm hastaliklarin kuvveti artiyor, özellikle ucuk gibi sinsi olanlarin. Gunes almayan bir yerdeysen gunde mutlaka 20 dk direk gunes isigi almaya calis( kollar, eller vs bkz:Prof.Canan Karatay ♡) bagisiklik sistemi icin her aksam sarimsakli yogurt ye, ohh mis ucuk cikacagini hissedince bolgeye önce sarimsak ezmesi sur ustunede nane yagi, sen yanacaksin ama viruste yanacak bu arada hic denemedim ama ucuk problemi olan bir arkadasim bu sekilde kurtuluyordu, gecmis olsun.
    Lolgirl hanım her konuda tavsiyelerini bekliyoruz o zaman görünüşe göre çok ilgilisiniz sağlıkla.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle üstada katılıyorum uçuk tamamen bünyenin zayıf düşmesiyle alakalı bir olay büyük bir ihtimalle karaciğerle ilgili bir proplemden kaynaklanıyor olabilir,mesela bundan 6-7 sene önce ağız yaralarından bir türlü kurtulamazdım ne zamanki şimdilerde alaka duyduğum alternatif tıpla ilgilenmeye ve o şekilde beslenmeye başladım bir daha ağız yarası falan olmadı çok şükür.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lolgirl hanım her konuda tavsiyelerini bekliyoruz o zaman görünüşe göre çok ilgilisiniz sağlıkla.
    sizlere layık olmaya calısıyoruz efendim ^.^
    People are weird.

Alıntı lolgirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canan Karatay demişken dünden beri ilginç açıklaması dolaşıyor.
    Nefes almak da riskli artık
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  10919579_908206572552656_1152783889_n.jpg
Görüntüleme: 34
Büyüklüğü:  22.5 KB (Kilobyte)
ID:	1623
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Ya Neo bu kadincagizla hep dalga gecyorlar internette )) yazik yaaa
    People are weird.

Sayfa 1/2 12 SonSon