Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
53 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: İdrardaki Mucize

Ya biz neyden bahsediyoruz gözünü seveyim ya

Banned
    o mucize kitabini okudum.icmenin yararli olduguda solenince ictim.ama saca bir faydasi yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o mucize kitabini okudum.icmenin yararli olduguda solenince ictim.ama saca bir faydasi yok
    güldürdünüz

İdrarda bulunan aminler crth-2 antagonistidir idrar saç dökülmesine ve inflamasyona iyi gelir mikrop öldürücüdür yani hayatta bir kez olsun yaralı parmağa işeyin be !
    Konu Miracle tarafından (29.05.2015 Saat 21:15 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İdrarda bulunan aminler crth-2 antagonistidir idrar saç dökülmesine ve inflamasyona iyi gelir mikrop öldürücüdür yani hayatta bir kez olsun yaralı parmağa işeyin be !
    miracle hocam size biseyler olmus bu nese enerji collegence in yan etkisimi yoksa
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam size biseyler olmus bu nese enerji collegence in yan etkisimi yoksa
    Yok bilgi doğru uydurmadım yanlış anlaşılmasın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sorunvar sende cesaretin yanında iyi mide varmış

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle hocam pm attim size ama gormediniz sanirim. Bugun guclu beyaz isik altinda baktim sakaklardaki velluslar dikelmisti resmen canli duruyorlar bunlarin gelisimi ile ilgili bi destek verseniz cok minnettar kalicam size
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.unilad.co.uk/life/man-cl...ource=facebook
    bu abimizde işe yaramış dediğine göre
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Haydaaa hocam bu postu ve şu haberi görmeseydim iyidi , deneyip bilgilendirecek yiğitler çıkar umarım , zix losyonla az garip kokuyor saç zaten esanslayıp bunuda eklersek tam olur😂🤣

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon