Sayfa 8/13 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
130 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Dermastamp:Saçları koparmaması ve rahat kullanım için

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben cosmodeepten almıştım dermastamp'i
    dermaroller ın dönen başlığını sabitlesek nasıl olur

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı armagan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dermaroller ın dönen başlığını sabitlesek nasıl olur
    arka taraftaki iğneler boşta kalacagından dolayı %100 verim alamazsın. Ama benim ilk kullandıgım dermaroller kitlenmişti , dönmüyordu; ben de dermastamp gibi sabit kullanmaya başladım . zaten daha sonra da dermastampi keşfedip ona geçtim
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitelere mesaj atın hocam, bende onu bekliyorum. Yazıyorum aklıma geldikçe cosmodeep'e 12 iğneli bir işimize yaramaz çünkü.
    80 Iğneler Derma Damga, Alibaba.com'da En İyi 80 Iğneler Derma Damga'u bulun. bı tek burda var ama oda çinde kaç günde gelir kim bilir

arka taraftaki iğneler boşta kalacagından dolayı %100 verim alamazsın. Ama benim ilk kullandıgım dermaroller kitlenmişti , dönmüyordu; ben de dermastamp gibi sabit kullanmaya başladım . zaten daha sonra da dermastampi keşfedip ona geçtim
    bende dermastamp gibi kullanmak için söylemiştim.9/15 iğneli derma stampten daha iyi olur diye düşünüyorum.

Alıntı volkani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    80 Iğneler Derma Damga, Alibaba.com'da En İyi 80 Iğneler Derma Damga'u bulun. bı tek burda var ama oda çinde kaç günde gelir kim bilir
    hocam ben biraz durumumu düzeltip elektrikli olanından almayı düşünüyorum 36 iğneli var boy ayarını da kendin yapabiliyorsun yanılmıyorsam.Linkteki ürünü tek olarak göndermiyorlar muhtemelen.Ama hemen gönderirlerse 15 günde gelir muhtemelen.

hocam ben biraz durumumu düzeltip elektrikli olanından almayı düşünüyorum 36 iğneli var boy ayarını da kendin yapabiliyorsun yanılmıyorsam.Linkteki ürünü tek olarak göndermiyorlar muhtemelen.Ama hemen gönderirlerse 15 günde gelir muhtemelen.
    daha önce yurtdışından alışverış yapmadım hem bılmıyorum hemde guvenemıyorum malesef 1 hafta beklıcem 80 ıgnelı gelmezse dermarol alıcam artık . Amayı duşundungun urunde cok ıyıymış ozellıkle boy ayarı

Alıntı volkani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha önce yurtdışından alışverış yapmadım hem bılmıyorum hemde guvenemıyorum malesef 1 hafta beklıcem 80 ıgnelı gelmezse dermarol alıcam artık . Amayı duşundungun urunde cok ıyıymış ozellıkle boy ayarı
    oradan alınan ürünlerin 1 haftada gelmesi çok zor.Şöyle,ürünler ücretsiz kargo olarak çin postasıyla gemiyle geliyor(ekstra kargo ücretiyle uçak opsiyonu olabilir).Gemiyle Türkiye'ye gelip Türkiye'den ptt ile dağıtıma çıkıp size ulaşması takdir edersiniz ki biraz zaman alır

oradan alınan ürünlerin 1 haftada gelmesi çok zor.Şöyle,ürünler ücretsiz kargo olarak çin postasıyla gemiyle geliyor(ekstra kargo ücretiyle uçak opsiyonu olabilir).Gemiyle Türkiye'ye gelip Türkiye'den ptt ile dağıtıma çıkıp size ulaşması takdir edersiniz ki biraz zaman alır
    1 hafta derken turkıyedekı sıtelere stok olarak gelmesını beklıcem cosmodeepte de yok suan yanlış anlaşılma oldu

dermastamp buldum beyler toplanın

anıl kardeşım DermaVital Mesostamp 0,5 mm - BotanikEcza Minoxil,Toppik,Bioxinin Forte,Suna Dumankaya,Folixir bu lınktekı ış gorur mu acaba 0,5 mm bıraz kucuk gıbı geldı bana sen ne dıyosun bu duruma

Sayfa 8/13 İlkİlk ... 678910 ... SonSon