Sayfa 1/13 12311 ... SonSon
130 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dermastamp:Saçları koparmaması ve rahat kullanım için

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dermastamp:Saçları koparmaması ve rahat kullanım için

Arkadaşlar saçlar 3 numaradan uzun oldugunda imkanı yok ki o dermarollerı kullanırken en az 3-5 tane kopmasın. Mesela ben her seferinde 3 numara kestirmek istemedigim için dermarollerı bırakmak zorunda kaldım. Bas çek yöntemiyle yapıyordum sürmüyordum koparmasın diye , ama o da silindir şeklindeki dermarollerla çok rahat yapılamıyor, hatta acayip yoruyor. Şu ürünle ilgili görüşleriniz önemli benim için. Büyük ihtimal işime yarar diyen de olur bakalım bi şuna : )

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  pr_01_54_max.jpg
Görüntüleme: 796
Büyüklüğü:  71.8 KB (Kilobyte)
ID:	1600
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla eğer kullanışlıysa yani saç maç koparmıyorsa hemen gözümü kırpmadan alırım....Mevcut dermarollerle çok sıkıntılı maalsef,,inşaallah işe yarar bu..sağol dostum bu konu için ayrıca..

Güzelmiş bende stamp şeklinde kullanıyordum zaten rolleri. Kaç iğne var anl yurt içinde bulunuyor mu ve fiyatı nedir ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzelmiş bende stamp şeklinde kullanıyordum zaten rolleri. Kaç iğne varmış lahmacun ülkede var mı ve fiyatı nedir ?
    Hocam ne lahmacunu, kafan iyice karıştı heralde senin 1000 tane konuyla ilgilenmekten : ) ben anl . 80 iğneliymiş, zaten düz platform şeklinde oldugu için yeterli oluyor fazlasıyla 80 igne. Yani döndürme olayı yok. Evet ülkede var, internetten sipariş ediliyor
    Konu anl tarafından (25.01.2015 Saat 11:19 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hayret aliexpress te bulamadim. ismi farkli sanirim

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende dermarolleri farklı açılar ile batırarak uyguluyordum uzun saça uygulamak sıkıntılı bence bu çok işimize yarıyacak anıl kardeşim çok sağol bunu nerden temin edebiliriz ?

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzelmiş bende stamp şeklinde kullanıyordum zaten rolleri. Kaç iğne var anl yurt içinde bulunuyor mu ve fiyatı nedir ?
    hocam ebayda var bu üründen sizce kaç mm kullanılmalı ?

Derma Stamp: Anti-Aging Products | eBay

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ne lahmacunu, kafan iyice karıştı heralde senin 1000 tane konuyla ilgilenmekten : ) ben anl . 80 iğneliymiş, zaten düz platform şeklinde oldugu için yeterli oluyor fazlasıyla 80 igne. Yani döndürme olayı yok. Evet ülkede var, internetten sipariş ediliyor
    Bu ne hız Anl 10 sn ye geçmedi be farkedip düzeltmem hemen şak diye yakalamışsın ışık hızında
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Bu ne hız Anl 10 sn ye geçmedi be farkedip düzeltmem hemen şak diye yakalamışsın ışık hızında
    pardon hocam düzeltecegini tahmin edemedim
    şu ebaya bi türlü guvememedim bugume kadar.Fazla para vereyim ama 3 günde elimde olsun riske girmeden mantigiyla yaklastim.Halbuki ebayda daha ucuz.
    Bence bütün mm'ler işe yarar ,ama 1lik en iyisi ,fazla ugrasmadan direkt açar ufak bi değdirişle

dermarollerla çok iyi bir geçmişim olmadı (nasıl kullanıldığını bilmediğimden herhalde) ama şakaklar için ideal görünüyor.

teşekkürler bilgilendirme için.

Sayfa 1/13 12311 ... SonSon