Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
130 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: Dermastamp:Saçları koparmaması ve rahat kullanım için

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kaç kere ben bu yan etkileri yaşadım. Kalp çırpıntısı insanı korkuyor. Yoğun olarak 1.0mm Roller sonrası hemen Minoxidil sürüldüğünde tuhaf bir kalp çırpıntısı oluyor . Bunun kalbe zararı varmıdır ?
    Tabi ki var hocam dediğim gibi uygulamadan hemen sonra minox kullanmak istiyorsanız -saçsız bölge için söylüyorum- 0.2 mm'yi geçmemelisiniz.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,
    Dermastamp'ı her gün kullanan var mı? yada haftada gün kullanmak doğru olur.

Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Dermastamp'ı her gün kullanan var mı? yada haftada gün kullanmak doğru olur.
    Hergün kullanmak fayda yerine zarara sebep olur. 0.5 mm altı uygulamalarda maximum haftada 2 uygulama yapılmalı, 0.5 ve üzeri uygulamalarda ise haftada biri geçmemeli.
    Saf Spirolacton + Dermapen

arkadaşlar bu dermastamp'ı tam olarak nasıl kullanmak gerekiyo? örnegin: sakaklara uygularken bastıgımız bir yere bir kaç defa daha basmak gerekirmi? ve kanatana kadar bastırmak gerekir mi yoksa kızarık bırakmak yeterlimi?

insülin iğnesi kullanın dermastamp ve dermaroller tavsiye etmiyorum.
    Konu Miracle tarafından (11.07.2017 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insülin iğnesi kullanım dermastamp ve dermaroller tavsiye etmiyorum.
    insülin ignesi ile dermastamp aynı işi görmezmi hocam bastır çek sonuçta

Arkadaşlar bende kullanıyorum ürünü , sıcak suyla temizliyorum işim bittikten sonra.Millet kolonya ile dezenfekte edın falan dıyor ama Sıkıntı yaratırmı ?

Alıntı yeniuye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insülin ignesi ile dermastamp aynı işi görmezmi hocam bastır çek sonuçta
    daha derine iniyor hocam insülin iğnesi

Şakaklar için inüsülin iğnesi tepeler için ise dermastamp çok iyi fakat bu dermastamp inüsülin iğnesinden daha acılı oluyor gözler yaşlanıyor ya
    Tedavim
    dönüşümlü olarak 110mg seti ve yarım doz peptid ve yanlarında yine dönüşümlü olarak kafein veya cell losyon
    ek olarak :masaj ,kardiyo,sirkeli durulama,probiyotik beslenme

insülin vb ince çaplı iğneler scarsız ve derin micro travma yapar en iyi yenileme potansiyeline sahip bir araçtır bu kategoride.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon