Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
130 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Dermastamp:Saçları koparmaması ve rahat kullanım için

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rahat ol mikro kanamalardan bir şey olmaz, toplu iğne ucu kadar bile olmuyor işte kızarmaya daha yakın aslında kanama da değil. Ben 2 güne 1 yapıyorum mesela , hafiften acıtarak, saçlar resmen rengini geri kazanmaya başladı, keşke 5 ay önce başlasaydım dermastampe diyorum çoğu zaman
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    tamamdır dostum dedigin gibi yapmaya basladim gunde 1 kez. bu temizleme spreyi cabuk biter gibi geldi bitince nereden alabiliriz surekli

SaçımınDoktoru Üyesi
    MERHABA;

bEN ROLLER VERSİYONUNU 10 GÜNDÜR KULLANIYORUM.
    BEN SAÇLARI KISA KULLANIYORUM,HER GÜN YAPIYORUM VE AYNI BÖLGE ÜSTÜNDEN MİNİMUM 10 KEZ GEÇMEYE ÇALIŞIYORUM FAKAT EPEY YIPRATIYOR BENİ,KAFAM ŞU AN FENA YANMAKTA

SİZ NASIL KULLANIYORSUNUZ?

kısayken dermaroller kullanmak çok daha mantıklı ian. Ama eğer 3 numaradan uzunsa dermastamp. Çünkü koparmıyor asla. Ben bas çek yapar gibi böyle vurarak, mesela çekiçle hafif hafif çivi çaktıgını düşün, o şekilde kullanıyorum işte. Zaten ana mesela mikro gözenek açmak, hafiften kızartıp kanlandırmak, Ki emilim üst düzey olsun
    Konu anl tarafından (10.03.2015 Saat 01:13 ) değiştirilmiştir.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eveeeeet bende artık dermaroller kullanmayı düşünüyordum ama saçları uzun kullandığım için (5-7 cm arasıdır genelde) bu stamp kafama yattı şimdi anıl kardeşim bir kaç sorum var...
    1-bu dermastamp şok dökülme yapıyor mu ()
    2-kaç mm önerirsin ?
    3-nerede bulabilirim bu ürünü netten mi yoksa reelde satan yerler nereler olur ?
    4-haftada kaç kez kullanmalıyım ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamdır dostum dedigin gibi yapmaya basladim gunde 1 kez. bu temizleme spreyi cabuk biter gibi geldi bitince nereden alabiliriz surekli
    1 aydan fazla dayanması lazım dezenfektanın kardeşim. Bittikten sonra aynı şişeye kolonya ya da eczaneden alacagın etil alkolü koysan, tıpatıp aynı işlevi görür merak etme

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eveeeeet bende artık dermaroller kullanmayı düşünüyordum ama saçları uzun kullandığım için (5-7 cm arasıdır genelde) bu stamp kafama yattı şimdi anıl kardeşim bir kaç sorum var...
    1-bu dermastamp şok dökülme yapıyor mu ()
    2-kaç mm önerirsin ?
    3-nerede bulabilirim bu ürünü netten mi yoksa reelde satan yerler nereler olur ?
    4-haftada kaç kez kullanmalıyım ?
    1- İroni güzel, ama eminim yeni arkadaşlar falan gerçek sanar Rahat olun no more ironi yapt dediğim gibi

2- Dostum bu mm işi çok önemli değil. Neden diyecek olursan: Bak santimetre olur, metre olur, bunların 1 birimlik değişiminde bile uzunluk farkeder baya bi. Ama özellikle dermastampte 1 mm olsun 1,5 mm olsun ya da 0,5 mm olsun hiç farketmez. Bu farklı ölçüleri yanyana koy, uzunluk farkını gözünle bile anlayamazsın kolay kolay. Tüm numaraları biliyorum, gözümle gördüm ordan biliyorum. Yani hangi ölçüyü bulursan al, eğer ki saçın uzunsa zaten dermastamp kullan.

3- Satan birçok yer var, mesela benim aldıgım yer, avsenin aldıgı yer, Dışardan reelde alman yani bulmak biraz hatta baya zor olabilir dermastamp için konuşuyorum. Zaten internet güvenli oluyor için rahat olsun.

4- Ben her losyondan önce kullanıyorum, yani her gün 1 kere kullanıyorum. Bu dermarollerın haftada 1 veya 2 kere falan denilenleri, klinik ortamda, anestezik şekilde baya derinlemesine yapılan tedaviler için geçerli, ve asla evde uygulanmamalı. Bizim yaptıgımız sadece bi nevi kafayı kızartıp kanlandırmak, ve emilimi 1 çıt daha yükseltmek, biliyosun zaten

https://dermarollermarket.com/Sac-ic...maroller-stamp

şunu buldum ama dezenfektan yok sanırım

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kajadiablo26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://dermarollermarket.com/Sac-ic...maroller-stamp

şunu buldum ama dezenfektan yok sanırım
    dezenfektan sıkıntı değil, alkolle de temizlersiniz. Başka siteden dezenfektanda sipariş edebilirsiniz, iyi bir ürün dermastamp.

Evet dogru söylüyor, dezenfekte etme olayını ben eski dezenfekte şişesine kolonya koyarak yapıyordum düşünün yani Mesele alkolle temizlemek. Ayrıca yanında dezenfektan da gönderiyor olmaları lazım. Yani cosmodeepstore bana gönderdi, bu yazdıgınız yerle iletişime geçerek sorabilirsiniz gönderip göndermedigini
    Konu anl tarafından (06.04.2015 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bir hafta önce aldım dermarollri
    artık bir süre onu kullanacagım
    bi dahaki sefere stamp ı alırım

Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon