Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon
130 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dermastamp:Saçları koparmaması ve rahat kullanım için

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlısıyla az önce sipariş ettim dermastamp'i. Fotograftaki ürün, 1.5mm 'lik sipariş ettim, tam da stokta 1 adet kalmış. Sonumuz hayrolsun. Burdan paylaşacagım Dermastampin sonuçlarını - verimli kullanılıp kullanılmadıgını ve de saç koparıp koparmadığını : )
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaça aldın? daha fazla iğneli olanı var mı?
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaça aldın? daha fazla iğneli olanı var mı?
    65TL(kargo dahil). 80 iğneli var , iğne sayısı daha fazla ya da daha az olan yok maalesef..
    bi de sadece bu cosmodeep'in sitesinde var bu ürün. Diğer d.r satan firmaların hepsine tek tek baktım,ya dermaroller var ya da 1.600TL'lik değişik bir ürün var,uç bi şey o da zaten.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlısıyla az önce sipariş ettim dermastamp'i. Fotograftaki ürün, 1.5mm 'lik sipariş ettim, tam da stokta 1 adet kalmış. Sonumuz hayrolsun. Burdan paylaşacagım Dermastampin sonuçlarını - verimli kullanılıp kullanılmadıgını ve de saç koparıp koparmadığını : )
    Sonuçları merakla bekliyoruz kardeşim..

ürün geçti bugün elime dostlar fotografını çektim sizin için tekrar. Resmen ihtiyacım olan şeymiş bu yahu. an be an paylasacagım etkilerini. Ne sürersen sür %3 olan emilimi %40a çıkarır yazıyor kataloğu da çok sağlam hazırlanmış. Ki altına imzamı atarım %40 a çıkardıgına dair. şu an %3 emilim, bu güzelim miracle ve ivcble losyonu heba etmek gibi hissettirdi bi an heba olmasın bundan sonra bari Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20150204_203145_resized.jpg
Görüntüleme: 345
Büyüklüğü:  1.18 MB (Megabyte)
ID:	1679

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ürün geçti bugün elime dostlar fotografını çektim sizin için tekrar. Resmen ihtiyacım olan şeymiş bu yahu. an be an paylasacagım etkilerini. Ne sürersen sür %3 olan emilimi %40a çıkarır yazıyor kataloğu da çok sağlam hazırlanmış. Ki altına imzamı atarım %40 a çıkardıgına dair. şu an %3 emilim, bu güzelim miracle ve ivcble losyonu heba etmek gibi hissettirdi bi an heba olmasın bundan sonra bari Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20150204_203145_resized.jpg
Görüntüleme: 345
Büyüklüğü:  1.18 MB (Megabyte)
ID:	1679
    Kardeşim heyecanla bekliyorum gelişmeleri,,sen 1.5 mm mi aldın,,,saçların kısa değil değil mi,,benim saçlarım ne çok uzun ne çok kısa,,,yani ister şakaklara,ister seyrek yerlere, ister yoğun saçlı yerlere bastırarak uyguladığın zaman hiç saç takılıyor mu,,koparıyor mu,,,eğer hiç koparmıyorsa tam benlik hemen alırım,,,bide kaç günde bir kullanacaksın kardeşim merak ettim,,

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim heyecanla bekliyorum gelişmeleri,,sen 1.5 mm mi aldın,,,saçların kısa değil değil mi,,benim saçlarım ne çok uzun ne çok kısa,,,yani ister şakaklara,ister seyrek yerlere, ister yoğun saçlı yerlere bastırarak uyguladığın zaman hiç saç takılıyor mu,,koparıyor mu,,,eğer hiç koparmıyorsa tam benlik hemen alırım,,,bide kaç günde bir kullanacaksın kardeşim merak ettim,,
    Bu sabah evden cikmadan uyguladim kardesim. benim de saçlar ne uzun ne de kısa. Sana şöyle söyleyim, tek tel saç koparmiyor, onu geçtim zaten fiziksel olarak koparma imkanı yok.Isterse beline kadar saçın olsun. silindir şeklinde olmadığı için asla zarar vermiyor. Aynı yere 3 defa bassan fazlasiyla yeter. Toplamda bi 10dakka falan sürüyor uygulaması

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haftada ne kadar uygulama sizlerce daha faydalı bu gibi ürünlerde. 1 den fazla uygulanması etkiyi azaltır mı ?

Alıntı arda34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftada ne kadar uygulama sizlerce daha faydalı bu gibi ürünlerde. 1 den fazla uygulanması etkiyi azaltır mı ?
    Ben losyondan hemen once uygulayacagm aksamlari dostum. Sanmiyorum herhangi bi etki kaybi ya da bisey olacagini. sonuçta fiziksel bi mudahale bu, resmen sondaj calismasi gibi bi sey : )

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben losyondan hemen once uygulayacagm aksamlari dostum. Sanmiyorum herhangi bi etki kaybi ya da bisey olacagini. sonuçta fiziksel bi mudahale bu, resmen sondaj calismasi gibi bi sey : )
    anl kardeşim bende isteyecem saçı artık pek kısaltmayı düşünmüyorum ama yinede belli olmaz sence 1 mm mi istiyeyim 1.5 mi senin izlenimlerin nasıl kaç mm daha uygun olur bu aletten fayda alırmıyız

Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon