10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeniyim yardımlarınızı bekliyorum

Yeniyim yardımlarınızı bekliyorum

Öncelikle herkese merhaba yaklaşık 2 gündür miracle ve dut-minox losyonu hakkında forumda bilgi edinmeye çalışıyorum ayrıca YGS ye hazırlanıyorum o yüzden fazla vaktim olmuyor benim problemim ön bölgedeki saçlar doktor genetik olduğunu söyledi ve minoxil verip sabah akşam kullanmamı söyledi ancak yağlı görüntüsü sebebiyle sadece akşamları kullanabiliyorum 3 aya yakın oldu sanırım 2. Tüp yeni bitmek üzere dökülmem durdu ön tarafta koyulaşma ve küçük siyah kıllar var benim Merak ettiğim sorularım var yardımcı olursanız sevinirim öncelikle miracle losyonu hazırladıktan sonraki süzme işlemini yapmamız şart mı süzme işlemini birkaç yerde okudum ama anlayamadım hazırladıktan sonra 1 gün bekliyecek anladığım kadarıyla ayrıca sadece akşamları kullanabileceğim sizce yeterli olur mu bana bir de losyonla minoxil arasında ne kadar zaman süresi olmalı beklettikten sonra yıkayım minoxil mi sürmeliyim ? Ayrıca krem olayına girmek istemiyorum şimdilik sınava az bir sürem var çok vaktim yok tavsiyelerimize ihtiyacım var herkese teşekkür ederim...

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanıcı adından daha 19 yaşında olduğunu anlıyorum.

Minoxa, miracle losyona şimdiden başlamamaya çalış. Hatta bırak minoxu.

Azalderm, acnelys(tretin de olabilir), ketoral kremleri kullan. Hemen kendine bir dermarol edin hafta da bir falan onu uygula, ketakonazol içerikli bir şampuan kullan. Başlangıç için birkaç ay biotinde kullanabilirsin.

Savaşın başında en büyük silahlar kullanılmaz. Aman diyim.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Evet 19 yaşındayım forumda benim yaşımda olup kullanan gördüm sanki ama sizde haklısınız kesinlikle.ön bölgem sağ taraf ağırlıklı seyreldi ve inceldi hacimsizleşti çok zor şekil verebiliyorum ama sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum dediğiniz kremlerin kullanılışı ve yapımı hakkında bilgi verebilir misiniz dermaroller sanırım eczanelerde yok internetten sipariş edebilirim değil mi ?cevabınız için çok teşekkür ediyorum

Alıntı Ceri96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet 19 yaşındayım forumda benim yaşımda olup kullanan gördüm sanki ama sizde haklısınız kesinlikle.ön bölgem sağ taraf ağırlıklı seyreldi ve inceldi hacimsizleşti çok zor şekil verebiliyorum ama sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum dediğiniz kremlerin kullanılışı ve yapımı hakkında bilgi verebilir misiniz dermaroller sanırım eczanelerde yok internetten sipariş edebilirim değil mi ?cevabınız için çok teşekkür ediyorum
    Sadece 100 ml lik solüsyona 2 kutu aldactone at sabah akşam 1.5 ml uygula durumunu gözlemle sisteme karışabilen küçük miktarı tolere edeceğini düşünüyorum çünkü spironoılactone vücutta idrar reseptörlerinede bağlandığından yüksek miktarda elemine oluyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle hocam bende sizin yorumunuzu bekliyordum dediğiniz şekilde uygulama yapacağım minox işini bırakayım mı yani ?

Alıntı Ceri96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam bende sizin yorumunuzu bekliyordum dediğiniz şekilde uygulama yapacağım minox işini bırakayım mı yani ?
    Zaten günde bir uyguluyorsun devam et rejimi bozma şimdi onu bırakır sadece losyon uygularsın minox kayıpları aklını karıştırır. Devam et minoxada eski kullandığın kadar zaten losyon farkını ortaya koyacak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Abi çok teşekkür ederim eve geçtiğimde şimdiki halimi çekerim ileriki zamanlarda da fotoğraf atacağım dermarol öneriyor musunuz sizde? bir de minoxa dutasterid atmam yersiz mi olur ve losyonla arasına ne kadar süre koymalıyım

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sınava hazırlanıyorsun hayatın çok düzensizdir yaşadım o dönemleri bilirim ama elidnen geldiğince stresten uzak dur güzel kardeşim sürekli saç derine saç tellerini kırmayacak şekilde masaj yap haftada bir dermaroller kullan üzüm pekmezi ve zerdeçal tüketmeye bak hem sınav döneminde zihnini açar hemde pekmez ve zerdeçalın beraber saça büyük faydası moralini hep yüksek tut sınav döneminde ben saçımla uğraşmamak sürekli taramamak için 5 numaraya vuruyordum hep bunuda yapabilirsin ..

Aynen kardeşim hayatım düzensiz sınava az kaldı stresimde var tabii bir de saç olayı çıktı takıntılı biri değilim normalde ama çevremdekilerin söylemesi moral bozuyor işte ama sizinde önerilerinizle umarım ilerleme kaydederim..

Sorularıma tam cevap alamadım yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar