8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Dermaroller Beslenme,Emu Oil,Kabak Çekirdeği Yağı,Masaj, Saç Dökülmesinde Başarı

miracle
    Guest

Dermaroller Beslenme,Emu Oil,Kabak Çekirdeği Yağı,Masaj, Saç Dökülmesinde Başarı

Bu arkadaşımız Sağlıklı besleme, masaj, dermaroller, emü oil, saw palmetto,ve kabak çekirdeği yağı gibi ürünlerle saçların güzel bir ilerleme sağlamış açıkcası çok umut verici. Şimdi kendisinin yorumunu, tedavilerini ve paylaştığı resmi ekliyorum.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Adsız.jpg
Görüntüleme: 174
Büyüklüğü:  192.3 KB (Kilobyte)
ID:	1591

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  blog_comparison.jpg
Görüntüleme: 189
Büyüklüğü:  30.3 KB (Kilobyte)
ID:	1592

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resimleri ben mi büyütemedim ? büyümüyor mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben de büyütemedim. Dolayısıyla yazıları okuyamadım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kaynak yabancı mı? Sayfa Türkçeyse orjinal linkini verebilir misiniz?

miracle
    Guest
    Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaynak yabancı mı? Sayfa Türkçeyse orjinal linkini verebilir misiniz?
    türkçe değil kaynak link : 12 months and BOOM!! Non-traditional methods baby!!

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam benim şahsi kanaatim burada asıl etkiyi Dermaroller ile sağlamış bu kısa saçlara,,Ama diğerleri de yan destek tedavi niyetine,, O tedaviden dermaroller harici bir etmeni çıkarsa belki çok fark olmayabilir..Ama sadece dermarolleri çıkarıp diğerleriyle devam etse eminim bu sonucu alamazdı,,Bana öyle geliyor..!!!

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam benim şahsi kanaatim burada asıl etkiyi Dermaroller ile sağlamış bu kısa saçlara,,Ama diğerleri de yan destek tedavi niyetine,, O tedaviden dermaroller harici bir etmeni çıkarsa belki çok fark olmayabilir..Ama sadece dermarolleri çıkarıp diğerleriyle devam etse eminim bu sonucu alamazdı,,Bana öyle geliyor..!!!
    Doğruluk ihtimali var ama sadece dermaroller ile başarı yakalamış örnekler bulmalıyız karşılaştırma ve fikir edinmek için.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğruluk ihtimali var ama sadece dermaroller ile başarı yakalamış örnekler bulmalıyız karşılaştırma ve fikir edinmek için.
    Hocam sadece dermaroller ile başarı yakalamış örnek veriyim size.Benim 2bucuk sene onceki halim. Saçlarım aşırı derecede açılmıştı. Yani azıcık uzattigimda bile iyice belli oluyordu seyrelme,hatta uzatamiyordum dahi. Sonra 1 numara kestirdim ve istisansiz aksatmadan her gün 15 dakika dermaroller uyguladim.Ama oyle boyle degil kendime eziyet eder derecede uyguluyordum,aciyi falan umursamadan..Tam 2 ay sonra falan saçlarim kisacik oldugu halde yogunlasmayi farkettim ve de dur bakiyim bi uzatayim dedim.Uzattigimda resmen aylardir boyle minox falan kullanmış gibiydi saçlarim. maalesef ki o zamanlar bu forum yoktu, ve fotograf çekmek, ilk hali son hali diye kaydetmek aklımın ucindan dahi geçmedi.
    Saçlar duzeldikten sonra uzattım ve bir daha randımanlı bir şekilde dermaroller kullanamadim..Çünkü kısa kestirmek istemiyordum artık. o yüzden minoxile başladım ve bu zamanlara kadar gitgide seyrelir bir şekilde idare etmeye çalıştım.Minoxilden fayda görmedim açıkçası. Zaten 2 sene sonra burada miracle losyon falan derken dermaroller iyice çıktı tedaviden. Şu an kisacik kestirsem ve bu losyonla dermarollerı her gün kafayı delerek kullansam, alacagim güzel sonuçları hayal bile edemiyorum. Ama gel gör ki surekli 1-2 numara kafayla gezdikten sonra insanın bi hevesi kalmiyor. Bu da böyle bir anektodum olsun
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas