6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Umut var mı? Tedavi işe yarar mı?

Yeni Üye

Umut var mı? Tedavi işe yarar mı?

Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum ve saç dökülmesi tedavisi hakkında fazla bir bilgim olmadığından yardımınıza ihtiyacım var. Sizce tedavi ile saçlarımı geri kazanma şansım var mı? Var ise nasıl bir tedavi görmeliyim. Teşekkürler.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi WP_20150122_20_04_45_Pro.jpg‎  

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba. Benim tavsiyem tedaviye 1 sene tanımanız yönünde. Miracle losyon ve minox-dutas karışımıyla başlayabilirsiniz.

http://www.sacimindoktoru.com/basari...ac-cikisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/basari...nvincible.html

Bu arada yaş kaç? Dökülmeniz hala devam ediyor mu? Daha önce tedavi için herhangi birşey kulladınız mı?
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Yeni Üye
    Yaşım 32. Dökülme az da olsa devam ediyor. Yaklaşık 5 yıl önce 1 yıl kadar propecia kullanmıştım. Olumlu sonuçlar alsam da yan etkileri nedeniyle bırakmıştım. 4 yıldır herhangi bir şey kullanmıyorum

Dermaroller ile lahmacun arkadaşımın önerisi ile 6 ayda çok iyi kozmetik ilerleme sağlayacağınızı düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi

Aldactonla zeyrteci cıkarsak

Miracle losyonda aldactonla zeyrteci cıkarsak bunlar buyùme hormonunuda durduruyor sanki bu benim görùsum. birdakine azelik ketoral diana35 ve dutasterid'den yapmayı dùsùnùyorum

Alıntı Kral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonda aldactonla zeyrteci cıkarsak bunlar buyùme hormonunuda durduruyor sanki bu benim görùsum. birdakine azelik ketoral diana35 ve dutasterid'den yapmayı dùsùnùyorum
    Aldactone büyümeyi azaltmaz kesinlikle hatta progestin benzeri olması ile büyüme uyarıcı etkisi bile olduğunu düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .