Sayfa 1/5 123 ... SonSon
45 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxili devre dışı bırakmak

Minoxili devre dışı bırakmak

Formda kullanılan losyonları (mucize bir buluş olmadığı)sürece uzun süre kullanıcaz bu kesin. Ama bu uzun sürede minoxile ne kadar bağlı kalınır sizce? Ayrıca minoxla dökülmesi artanlar da var. Maddi külfeti de ortada zaten. Ama miracle losyon öyle değil. Minox a göre daha etkili formun geneli için varılan sonuç bu şu an için. Tabi minox un içindeki dut un etkisi tartışılmaz. Diyeceğim o ki; minox u hiç kullanmadan dut U miracle losyonla kullanan var mı? Bunun etkisi nasıl olur? Miracle losyonda diğer karışımlarla dut uyumlu olur mu? Amaç minoxili devre dışı bırakmak.

Dutas ya da finas saç incelmesi yaşayan ve alopesi durumu sürekli stabil zayıflıkta seyreden kişilere çok uygun olsada hem agresif hemde uzun soluklu dökülme de ne spiroya ne de c.a ve esradiole rakip olamazlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dutas ya da finas saç incelmesi yaşayan ve alopesi durumu sürekli stabil zayıflıkta seyreden kişilere çok uygun olsada hem agresif hemde uzun soluklu dökülme de ne spiroya ne de c.a ve esradiole rakip olamazlar.
    Yani üstad ben minoxile bir türlü ısınamadım. Bu minoxil yıllardır var ama iyi sonuç alan miracle losyon kadar yok. O zaman miracle zaten tek başına yeterliyse minoxile bu kadar bağlanmamak gerek. dediğiniz gibi dut ve finas rakip olamıyorsa tek başına kullanmak gerek. Sizin sonuçlar da ortada zaten

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Oksijen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Formda kullanılan losyonları (mucize bir buluş olmadığı)sürece uzun süre kullanıcaz bu kesin. Ama bu uzun sürede minoxile ne kadar bağlı kalınır sizce? Ayrıca minoxla dökülmesi artanlar da var. Maddi külfeti de ortada zaten. Ama miracle losyon öyle değil. Minox a göre daha etkili formun geneli için varılan sonuç bu şu an için. Tabi minox un içindeki dut un etkisi tartışılmaz. Diyeceğim o ki; minox u hiç kullanmadan dut U miracle losyonla kullanan var mı? Bunun etkisi nasıl olur? Miracle losyonda diğer karışımlarla dut uyumlu olur mu? Amaç minoxili devre dışı bırakmak.
    olmaz mi. hatta forumda dianeyle dutasi birlikte kullanan bir tek benim. Ilk 2 ay çok iyi gibiydi. Ama şu an bitik durumda saçlar,aşırı gerileme var. O yuzden en iyi sonucu aldığım 5 ay onceki tedaviye döndüm.Yani miracle losyona.Spiro ile diane'den daha iyi sonuç alamadim dutas'la. Minoxla daha iyi olabilir dutas, ama losyonda olmuyor
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minoxu çıkartmayı düşünebilirsiniz fakat burada ki sıkıntı minox gibi saç çıkartıcı bir ürün yok maalesef. Bunu kullanmamaızın nedeni de zaten bir an önce sonuç almak.

Yoksa saçını korumak isteyen bir kişinin minox kullanmasına gerek yok.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxu çıkartmayı düşünebilirsiniz fakat burada ki sıkıntı minox gibi saç çıkartıcı bir ürün yok maalesef. Bunu kullanmamaızın nedeni de zaten bir an önce sonuç almak.

Aynen öyle.Minox manyak bir tetikleyici
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Iyi de aynı etkiyi zaten miracle losyon yapmıyor mu? Saç çıkartmada miracle tek başına yeterli değil midir diyorsunuz

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmaz mi. hatta forumda dianeyle dutasi birlikte kullanan bir tek benim. Ilk 2 ay çok iyi gibiydi. Ama şu an bitik durumda saçlar,aşırı gerileme var. O yuzden en iyi sonucu aldığım 5 ay onceki tedaviye döndüm.Yani miracle losyona.Spiro ile diane'den daha iyi sonuç alamadim dutas'la. Minoxla daha iyi olabilir dutas, ama losyonda olmuyor
    Sizin saçınızın gerileme sebebi olarak miracle içindeki dutas olduğunu mu düşüyorsunuz ? siz en başta sadece miracle losyonla saç çıkışı gözlemlediniz mi?

Minoxidil güçlü bir etkendir yanlış anlaşılmasın zamanla gücü tükenir sadece ama bazı kişilerde stabil olarak sürekli fayda da sağlayabiliyor bu dökülme tipine göre değişiyor (genelde homojen orta ve az şiddetlide) şayet minoxil deriyi tahriş vs etmiyorsa kullanılmasını tavsiye ederim. Ancak kullanacak olanlar zaman zaman şok dökülmeler yaşayabilir bunuda hatırında tutsun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxidil güçlü bir etkendir yanlış anlaşılmasın zamanla gücü tükenir sadece ama bazı kişilerde stabil olarak sürekli fayda da sağlayabiliyor bu dökülme tipine göre değişiyor (genelde homojen orta ve az şiddetlide) şayet minoxil deriyi tahriş vs etmiyorsa kullanılmasını tavsiye ederim. Ancak kullanacak olanlar zaman zaman şok dökülmeler yaşayabilir bunuda hatırında tutsun.
    Üstad benim vurgu yapmak istediğim de bu işte. Minoxilin geri dönüşleri iyi olduğu durumlar olabilir ama az bırakınca Başladığından daha geriye gidenler var.farklı formlarda bu ifade edilmiş. dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan da olmamak gerek. Benim mesela saçım hiç bu kadar dökülmezdi minox tarumar etti. Beyaz saçlar dökülmez derler benim beyaz saçlar bile elime geliyor. Eğer miracle ile saç çıkışı yakalanıyorsa minoxil devre dışı kalmalı

Sayfa 1/5 123 ... SonSon