Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kafein saç uyarici

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkisi birbirinin etkisini azaltıyor bu yüzden işe yaramama ihtimali var.
    gerçekten mi? kötü oldu bu. yalnız minoxil de bırakılmaz ki.

filozof
    Guest
    Minoxtan 4saat sonra uygulanirsa sikinti olmaz diye dusunuyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saf kafein tozunu nerden bulabiliriz

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kafein losyonda kaç mg kafein var? aspirin forte 50 mg kafein içeriyormuş aszixi onunla yapmayı düşünüyorum kaç mg kafein etki verir bilen var mıdır
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Davines şampuan nasıl acaba?

Yeni Üye
    Kami Hocam öncelikle iyi akşamlar diliyorum sabitlenmiş olan cafein losyon konusunda odtulu adlı üye de sizin sormuş olduğunuz soruya yakın bir soru sormuş ancak miracle hoca aspirinin çözüldüğünü ancak içindeki cafeinin çözülmediğini söylemiş belirtmek istedim
    Saygılarımla..

Yeni Üye
    Kimyasal Adı: Kafein
    Kimyasal Formülü: C8-H10-N4-O2
    Moleküler Ağırlık: 194.2 g / mol
    Renk: Beyaz.
    pH (% 1 çözücü / su): 6.9 [Nötr.]
    Çözünürlük: Ürün, yağ ve su içinde eşit olarak çözünür; log (yağ / su) = -0.1.
    Kafein, oda sıcaklığında (2 g / 100 mL) suda orta derecede çözünür, ancak kaynar suda (66 g / 100 mL) çok çözünür. Ayrıca etanol (1.5 g / 100 mL) içinde orta derecede çözünür. Bu ise, zayıf bazik (pKa bir = ~ 0.6) o protonlanması için güçlü bir asit gerektirmektedir.

Yeni Üye
    10 ml saf kaynayan suda 3 gram kafeini çözüp losyona ekleyebilirsiniz

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Flyout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kami Hocam öncelikle iyi akşamlar diliyorum sabitlenmiş olan cafein losyon konusunda odtulu adlı üye de sizin sormuş olduğunuz soruya yakın bir soru sormuş ancak miracle hoca aspirinin çözüldüğünü ancak içindeki cafeinin çözülmediğini söylemiş belirtmek istedim
    Saygılarımla..
    sağ olum hocam aspirini kullanmıyorum artık
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    ben alpecin şampuan kullandım.. saçımı döktü. bıraktım. ilk kullanımda normal m?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Members who have read this thread: 10