5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Lavanta saçlara iyi geliyormu

Lavanta saçlara iyi geliyormu

Arkadaslar ibrahim saracoglundan oğrendim kendiside kullaniyormus sizce denemeye değermi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Arshavin37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ibrahim saracoglundan oğrendim kendiside kullaniyormus sizce denemeye değermi
    İşe yararligini henüz test etmedim ama emilimi mükemmel

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Arshavin37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız saraçoğlu sadece bunu (lavantayı)kullanıyor ve tavsiye ediyor görebildiğim kadar,tek başına yeterli olmadığı kendi saçlarından belli,destek tedavi olarak elbette faydalı bir bitki.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Lavanta piyasadaki bir cok sac bakiminda kullanilan ürünün etken maddeleri arasinda. Ancak bende tek basina ise yaradigini düsünmüyorum, NY universitesinde 84 kisi üzerinde yapilan arastirmada bu kisiler 7 ay boyunca her gece saclarina (lavanta,jojoba,uzum cekirdegi vs gibi) yaglarla masaj yapmislar ve %44'ünde yeni sac olusumu gözlenmis.ancak bu gibi durumlarda bence doz da onemli tüm siseyi bosaltip masaj yapmak yerine birkac damla karistirip beklettikten sonra yikamakta fayda var.
    People are weird.

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız saraçoğlu sadece bunu (lavantayı)kullanıyor ve tavsiye ediyor görebildiğim kadar,tek başına yeterli olmadığı kendi saçlarından belli,destek tedavi olarak elbette faydalı bir bitki.
    saclarindan belli kismina cok güldüm ^.^
    People are weird.