Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
47 sonuçtan 41 ile 47 arası

Konu: Mucize losyon miracle (diane35 aldactone) losyon kullananlar

Arkadaşlar miracle losyon ile ilermee gösterdim , yazın çok kötü kokula yaptığı için bi süre ara verdim.Sonra niyeti bozup oral Androcur - proscar aldım.Androcur günlük 100mg aldım , 1 ay geçti.Saçım x3-4 kat daha fazla dökülmeye başladı , ufak bi çekme yapıyorum 10 tane tel geliyor.iyice açıldı üstler komple..Psklolojim bozuldu.Daha önce böyle oral kullanıp çözüme ulaşan var mı ? Androcure inatla devammı etmeliyim yoksa bırakmalımıyım..Çünkü bir ay aha kullanırsam kel aynak gibi kalıcam.İnanılmaz hızlı dökülüyo 20 gündür.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gqn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar miracle losyon ile ilermee gösterdim , yazın çok kötü kokula yaptığı için bi süre ara verdim.Sonra niyeti bozup oral Androcur - proscar aldım.Androcur günlük 100mg aldım , 1 ay geçti.Saçım x3-4 kat daha fazla dökülmeye başladı , ufak bi çekme yapıyorum 10 tane tel geliyor.iyice açıldı üstler komple..Psklolojim bozuldu.Daha önce böyle oral kullanıp çözüme ulaşan var mı ? Androcure inatla devammı etmeliyim yoksa bırakmalımıyım..Çünkü bir ay aha kullanırsam kel aynak gibi kalıcam.İnanılmaz hızlı dökülüyo 20 gündür.
    Dökülmenizin sebebi androcurun hormonlarınızı alt üst etmesidir bırakın onu hem de 100 mg çok çok fazla günde. Proscar ile devam edin en fazla, topikal olarak da sitedeki tedavilere yönelebilirsiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    100mg oral androcuru hemen bırak arkadaş transeksüel mi olmak istiyorsun? Hızlı çıkış istiyorsan 1.5 mm dermastamp + minox (azelaik asit) kullanın. Androcuru çöpe atma miracle losyonun içine katarak topikal kullanabilirsin illa kullanacağım diyorsan.

Dostum 10 yıllık minox kullanıcısıyım , uzun dönem ara verdim tekrar başladım fakat hiç tepki vermedi.Bi süre sonra artık madde tesir etmiyor olsa gerek..Fakat dökülmem durmayacak gibi , androcuru bırakıp tekrar miracle losyona yöneleyim bakalm.

SaçımınDoktoru Üyesi
    dermaroller-stamp ile minox bambaşka tepki veriyor. 3 ay dene söylediğimi. Maddi durumun varsa günde 100mg RU58841 kullan minox ile emin ol 3 ayda çıkış yakalarsın.

Yeni Üye
    [IMG][/IMG]
    hocalar hergun lavaboya yastiga bir suru boyle sac kiriklari düşüyor miracle losyon kulaniyorum nedir bunun aciklamasi

Arkadaşlar Daha Dün Losyonu Yaptım Yanında Ne Kullanayım Yardımcı Olucak Var mı ?

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345