10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle losyonu Şampuanla birleştirme..

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Miracle losyonu Şampuanla birleştirme..

Arkadaşlar bildiğimiz gibi aramızda sampuana doğum kontrol hapı kırıp kullananlar var bende bunlardan bir tanesiyim şampuanım bitince aklıma miracle losyonun çok çok düşük doz elsevde eritip elsevide şampuana karıştırsak nasıl olur yada hapları direk olarak şampuana atsak bi sonuç elde edebilirmiyiz..? @Miracle hocam nasıl olur ?

Şampuan bana göre hiçbir şekilde çözüm değil. İçerisine ne koyarsan koy yeterince zararlı madde var. Ben 2 aydır saçıma hiç şampuan sürmedim. dökülmem sıfır. saçlarım gayet de canlı. şampuan kullanmamanı tavsiye ederim.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangi şampuana katacaksın peki ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi şampuana katacaksın peki ?
    parjak sarımsak özlü bi şampuan kimyasal yok sanırım içinde onu kullanmayı düşünüyorum..

Alıntı FelipeMelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampuan bana göre hiçbir şekilde çözüm değil. İçerisine ne koyarsan koy yeterince zararlı madde var. Ben 2 aydır saçıma hiç şampuan sürmedim. dökülmem sıfır. saçlarım gayet de canlı. şampuan kullanmamanı tavsiye ederim.
    bu kullanacağım şampuanda kimyasal madde yok diye biliyorum ben. bende dökülme arttı bu aralar..

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum aslında bende ne zamandır düşünüyorum,,lakin şampuana direk hapların tozlarını attığın zaman homojenize bir karışım sağlayamıyosun,,beyaz partiküller gidip şampuanın en dibine yapışıveriyor,,,yani doğum kontrol hapları falan şampuanda çözülmüyor,,,yoğunlukları çok farklı,,,Bu edavilere başlamadan hemen önce DALİN BEBE ŞAMPUANINA 2 kutu doğum kontrol hapı ezerek katmıştım,,lakin tüm beyaz toz gidip şampuanın en dibine tortu olaraka çökeliyodu,,o kadarda sert çalkalamama rağmen...
    Ama aklıma şu geliyor,, Hani şu DOĞUM KONTROL HAPININ JEL ŞEKLİNDE olanları var,,,yoğunluğu şampuanın yoğunluğuyla aynı,,ondan mesela 3-4 kutu mesela DERMODAY şampuanımıza katsak 1,5-2 ay çok rahat kullanırız,,,Gerekiyorsa Jel doğum kontrolün sayısınıda arttırabiliriz...

Payitahtın dediklerinin her harfine katılıyorum. Birde şu var arkadaşlar yıkama rejimi ile tedavi aynı mı ? Saçını ne zaman yıkarsın ne zaman fayda alırsın devamlı düzenli mümkün mü bu ?? Birde şampuanla ne gerek var geniş cilde göze temas ettireceksiniz...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jel doğum konrtol hapı mantıklı bence şampuan saçta illaki yıkama sonrasında baya kalıyordur o yüzden katılabilir
    ama konuyu görünce aklıma ilk önce bu miracle losyonu gargara olarak kullanabilir miyiz demek gelmedi değil
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum aslında bende ne zamandır düşünüyorum,,lakin şampuana direk hapların tozlarını attığın zaman homojenize bir karışım sağlayamıyosun,,beyaz partiküller gidip şampuanın en dibine yapışıveriyor,,,yani doğum kontrol hapları falan şampuanda çözülmüyor,,,yoğunlukları çok farklı,,,Bu edavilere başlamadan hemen önce DALİN BEBE ŞAMPUANINA 2 kutu doğum kontrol hapı ezerek katmıştım,,lakin tüm beyaz toz gidip şampuanın en dibine tortu olaraka çökeliyodu,,o kadarda sert çalkalamama rağmen...
    Ama aklıma şu geliyor,, Hani şu DOĞUM KONTROL HAPININ JEL ŞEKLİNDE olanları var,,,yoğunluğu şampuanın yoğunluğuyla aynı,,ondan mesela 3-4 kutu mesela DERMODAY şampuanımıza katsak 1,5-2 ay çok rahat kullanırız,,,Gerekiyorsa Jel doğum kontrolün sayısınıda arttırabiliriz...
    tortu konusunda haklısın dostum jel şeklinde çok daha mantıklı dediğin gibi..

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Payitahtın dediklerinin her harfine katılıyorum. Birde şu var arkadaşlar yıkama rejimi ile tedavi aynı mı ? Saçını ne zaman yıkarsın ne zaman fayda alırsın devamlı düzenli mümkün mü bu ?? Birde şampuanla ne gerek var geniş cilde göze temas ettireceksiniz...
    hocam kesinlikle yıkama rejmi ile tedavi aynı değil fakat şuan başka bir tedavi uyguladığım için ve doğm kontrol haplı şampuanım bittiği için bunu düşündüm acaba olabilirmi diye birde etki etmesi daha uzun bi vadeye yayılacağı için etkinin kalıcılığıda daha uzun vadede olur diye düşündüm yanılıyorda olabilirim..

Ve şampuanın tortu konusunda bi fikrim var az bir miktar elsevin içerisinde hapları eritip onu şampuana karıştırsak acaba nasıl bir etki alırız hocam?