5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Regaine Schaum(Rogaine Foam) / Almanya

Yeni Üye

Regaine Schaum(Rogaine Foam) / Almanya

Bu konuyu Rogaine Foam'ın Almanya versiyonu olan Regaine Schaum'undan insanların haberdar olması için açmak istedim.

REGAINE® MÄNNER: Mittel gegen Haarausfall - REGAINE®

Önceki seneler Almanya'da sadece deri spreyi versiyonu olan Regaine satılıyordu. Kısa bir süre önce köpük versiyonunu da üretmeye karar verdiler. Şu an Almanya'daki bütün eczanelerde satılmakta. Bizim için asıl avantaj olan şey ise ülkenin Almanya olması. Türk milleti olarak Amerika'ya nazaran Almanya'ya daha çok tanıdığımız bulunuyor. Bu sebeple getirtme olanağımız daha fazla. Mesafe de daha yakın olduğu için kargo ile de daha çabuk elimize ulaşabilir. Tabii ki gümrükte takılma riski Amerika ile aynı olma şartıyla.

İnternet üzerinden nasıl alabileceğimize gelirsek;

Google'a "versandsapoteke" kelimesini yazdığınızda karşınıza Almanya'da internet üzerinden satış yapan online eczaneler gelecektir. Bunlara teker teker bakıp ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Dönem dönem hepsinde indirimler oluyor. Ben Almanya'da satış yapan sitelere açıkçası daha çok güveniyorum. Yasaları bu tarz konularda çok sıkı ve yaptırımları çok sert.

Kişisel olarak ben Versandapotheke mycare | Günstige Online Apotheke adresinden daha önce alışveriş yaptım. Ordaki bir tanıdığıma kargo ile gönderip Türkiye'ye geldiğinde kendisinden aldım.

Sizlere de tavsiye ediyorum. Ben Almanya'nın Amerika'dan daha iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nedirki bu ? bildiğimiz minoxidil mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    *az önce yanlis yazmisim.

Almanya yasalarindan dolayi ROGAIN satmiyor, kendi ürettikleri bir ürün REGAIN. Rogaine Foam ile ayni özellikleri kutulari bile ayni.
    Konu adriano10 tarafından (06.08.2014 Saat 13:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlis yazim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Libert sen saç kazandınmı peki bu tedavi ile ?

Yeni Üye
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bildiğimiz Pfizer firmasının ürettiği Rogaine. Pfizer Almanya'da farklı bir isim ile üretim yapıyor. Kutuları dahil bütün içeriği aynı. Fayda bakımından Amerika'dan alınanlardan eksik ya da fazla değil.