Sayfa 1/4 123 ... SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: medobiocomplex-e kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

medobiocomplex-e kullananlar

Medobiocomplex-e nasıl bir ürün kullananlar tecrübelerini paylaşabilir mi?Eczanelerde falan bulunan bir ürün mü ya da internetten güvenilir nereden alınabilir?Saç için vitamin desteği olarak önerebileceğiniz alternatif başka ne var?

Genel anlamda üretilmiş multivitaminlerin içine her şeyden azar azar koy mantigiyla yapildigi icin metabolizmaya olumlu katkisi olsa bile saça yönelik extra bişey veremez çok fazla bu yüzden saça yönelik bi tablet daha mantıklı sanırım.Sadece biotin almak yerine bu sekilde biotin+vitamin kapsuller daha mantikli.Ben gunde 1 finas kullaniyorum bunda da saw palmetto falan var tek cekincem ikisi ayni anda agir olmaz mi?

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel anlamda üretilmiş multivitaminlerin içine her şeyden azar azar koy mantigiyla yapildigi icin metabolizmaya olumlu katkisi olsa bile saça yönelik extra bişey veremez çok fazla bu yüzden saça yönelik bi tablet daha mantıklı sanırım.Sadece biotin almak yerine bu sekilde biotin+vitamin kapsuller daha mantikli.Ben gunde 1 finas kullaniyorum bunda da saw palmetto falan var tek cekincem ikisi ayni anda agir olmaz mi?
    Xpecia yı gündemine alabilirsin hemşire dahil bir kaç çok olumlu geri dönüşleri oldu bana.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sadece biotin yerine bu tabletler daha mantikli aslinda cunku bunlar da min. 2-2.5 mg biotin iceriyor ki o da yeter.Xpeciada isoflovan olmasi biraz acaba dedirtiyor bana zaten proscar iciyorum yan etki ihtimalini artirabilir.Hatta medobio icin bile supheliyim onda da isoflovan olmasa da saw palmetto ayni sekilde var

Up! Yardım lütfen.Sizce xpecia+fin veya medobio+fin kombinasyonu cok mu ağır olur,bunlari daha önce kullanmış arkadaşlar buyrunuz tecrubeleriniz

Banned
    ben kullanıyorum açıkcası biotine bence gerek yok

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3-4 ay kullandım. Hatta şimdide elimde kalanları miracle losyona kattım. Siz bilirsiniz, dökülmeye doğrudan ve tek başına bir etkisi yok. Destek olarak vitamin almak istiyorsanız içeriği iyi hazırlanmış. Kutusunu alırsanız şampuanıyla birlikte satılıyor, şampuanıda güzel.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 2 ay kadar xpecia kullanmayı düşünüyorum sen finas kullanmana rağmen yan etki görmemiştin sanırım ? bence deneyebilirsin
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Bu arada şunu belirteyim icinde avantadan verdikleri şampuan fena da değil ha ben novocrin placentadan memnun olurdum simdi elimde hem placenta hem de medobicomplexin icinden cikan sampuani var dermoskin.rasgele kullaniyorum dermoskin kullandigim gun sanki daha dolgun duruyor saclar biotinden sanırım.Psikolojik de olabilir onumuzdeki aylarda daha net yazarim.İcinde biotin saw palmetto ve yesil cay varmis.Ama icindekiler diye her sampuanda olan ayrintili bilgi liste seklinde yok bu dezavantaj yani icerigini bilemiyorsun.
    Konu Tıbbiyeli tarafından (23.02.2015 Saat 00:49 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fin+medo kullandım ben, min+dut'tan birkaç ay önce fakat istediğim sonucu alamadım ancak şampuanı çok iyi.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon