Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
75 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Avodart - androcur + diane 35 losyonu düşünüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla ilaç kullanmak özellikle de oral ilaç kullanmak herkesin kendi bileceği iş.

Kullanan arkadaşlara saygım sonsuz. Eğer istediğiniz sonucu aldıysanız ne mutlu sizlere.

Ama tavsiyem bu ilaçları alırken mutlaka gerekli testleri yaptırıp doktor kontrolünde kullanın.

Eğer ciddi bi etki görürseniz de bırakın derim.

Aslında eminim yan etkisi daha az olsa, şiddetle karşı çıkan arkadaşlar da kullanırdı bu ilacı.

Tabii unutmamak lazım, bu bir seçim meselesi. Ve hani Mario Puzo der ya, insanlar yaptıkları seçimlerin sonuçlarına katlanmak zorundadır diye.

Çoğu araştırma ve üretilen fikirler bu forumu çok değerli kılıyor. Ve emeği geçen herkese de sonsuz minnettarız.

Miracle çok güzel bir losyon. Hiç kimse bunu inkar edemez. Ben yazın bir ay kullandım, bunu yanında günde 2 kez minox da sürdüm. Geçen yıl minoxu bırakınca yaşanan dökülmeyi anlatamam. o yüzden benim gibilere minox şart. Ama söylemeye çalıştığım yazın bu iki losyonu kullanınca kafada inanılmaz bir basınç oluşuyordu. Öyle ki, 3 saate kalmadan kafamı yıkamak istiyordum. bu basınç ve taşikardi olayı yüzünden miracleye devam etmedim. onun yerine b2 dimmere başladım. Her neyse. bu da son zamanlarda o basınca neden oluyor.

Acaba asıl sorun 2 güçlü losyonu birlikte kullanmak mıdır? Olabilir..

Benim şuan için düşündüğüm şey şu, Androcur'u 4'e bölüp kullanmak, her gün 12.5mg, ve 2 günde bir Yarım novaldex. Yani novaldexi de 2 ye bölmek. İlaçları hem idareli hem de daha az yan etkisiz kullanmayı denemek.

Tabii o zaman da Miracle'nin dediği şeye geliyoruz, daha az yan etkili olan şey daha az etki eder saça..

Öyle mi? Lütfen dengeli bir muhakeme yapalım. Kimseyi kırmaya gerek yok burada. Değmez de zaten. Nasıl ki insanlar proscar'ı bölerek kullanıyor. Biz de androcuru böyle kullanmayı denesek?

1 hap dört gün gitse, bunun saça getirisi olmaz mı? Hava ile temas etmesi etkinliğini yitirmesine sebep olur mu? Bu ve bunun gibi sorular için cevabı olan deneyimli arkadaşlar birkaç kelam ederse sevinirim.

Saygılar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kazablanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında eminim yan etkisi daha az olsa, şiddetle karşı çıkan arkadaşlar da kullanırdı bu ilacı.

Tabii unutmamak lazım, bu bir seçim meselesi. Ve hani Mario Puzo der ya, insanlar yaptıkları seçimlerin sonuçlarına katlanmak zorundadır diye.

Çoğu araştırma ve üretilen fikirler bu forumu çok değerli kılıyor. Ve emeği geçen herkese de sonsuz minnettarız.

Miracle çok güzel bir losyon. Hiç kimse bunu inkar edemez. Ben yazın bir ay kullandım, bunu yanında günde 2 kez minox da sürdüm. Geçen yıl minoxu bırakınca yaşanan dökülmeyi anlatamam. o yüzden benim gibilere minox şart. Ama söylemeye çalıştığım yazın bu iki losyonu kullanınca kafada inanılmaz bir basınç oluşuyordu. Öyle ki, 3 saate kalmadan kafamı yıkamak istiyordum. bu basınç ve taşikardi olayı yüzünden miracleye devam etmedim. onun yerine b2 dimmere başladım. Her neyse. bu da son zamanlarda o basınca neden oluyor.

Benim şuan için düşündüğüm şey şu, Androcur'u 4'e bölüp kullanmak, her gün 12.5mg, ve 2 günde bir Yarım novaldex. Yani novaldexi de 2 ye bölmek. İlaçları hem idareli hem de daha az yan etkisiz kullanmayı denemek.

Tabii o zaman da Miracle'nin dediği şeye geliyoruz, daha az yan etkili olan şey daha az etki eder saça..

Öyle mi? Lütfen dengeli bir muhakeme yapalım. Kimseyi kırmaya gerek yok burada. Değmez de zaten. Nasıl ki insanlar proscar'ı bölerek kullanıyor. Biz de androcuru böyle kullanmayı denesek?

1 hap dört gün gitse, bunun saça getirisi olmaz mı? Hava ile temas etmesi etkinliğini yitirmesine sebep olur mu? Bu ve bunun gibi sorular için cevabı olan deneyimli arkadaşlar birkaç kelam ederse sevinirim.

Saygılar.
    ben hemen hemen 2 aydır 50 mg kullanıyorum daha saçım üzerinde bi etkisini görmedim hocam 12.5 mgla neler olur bilemem denemen lazım , nolvadexde kullanmadım hiç jinekomasti belirtisi yok çünkü östrojen saç için faydalı sonuçta gereksiz yere inhibe etmeye gerek yok bence sende eğer kullanıcaksan nolvadexi jinekomasti belirtisi görürsen kullan gereksiz yere ilaç alma

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kazablanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Saygılar.
    Başka bir forumda arkadaş bir konu açmış. Çocuğun sorunu saplantılı bir şekilde birine karşı cinsel istek duymasiymis. Araştırmaları sonucunda androcuru keşfetmiş ve bu sorununu bir üroloğa danışarak bu ilacı alma konusunda fikir almış. Doktor 1/8 şeklinde önermiş ama çocuk direk 50 mg almış gerisini bende bilmiyorum eğer havadan dolayı vs etken maddenin gitmeyeceğini bilsem 12.5 mg'ın bile çok çok etkili olacağını söyleyebilirim. Ben 2. kutunun yarisindayim hem losyona katiyorum hemde günlük 50 mg oral alıyorum. 2 ay önce keldim şimdi saç sorunum kalmadı her yer kapandı saçimda açıklık yok ama yeni yeni çıktığı için tam bir dolgunluk olduğunu söyleyemem şöyle ki 2 aylik surecte 2 kere yanlari ve arkalari kestim saglikli bir sekilde uzadiklari icin diger bolgeler geri kaliyor. Hepsi uzarsa ki bunun için biraz daha zaman lazım o zaman tam olarak sağlıklı saçlara kavuşurum Allahın izniyle. Bu arada tedavim imzamda var çok karışık o yüzden etki edenin hangisi olduğunu net olarak söylemem imkânsız. Geçmiş olsun herkese.

Fotoğraf �� paylaşmanız mümkün mü 2 ay öncesi ve şimdiki hali için

Alıntı silvershadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf �� paylaşmanız mümkün mü 2 ay öncesi ve şimdiki hali için
    Kendi konum var 15 gundur koyucam fırsat bulamadım bu haftasonu koyarim inşallah. Ama bu öyle bisey ki 15 gün bile çok farkettiriyor sanki daha da iyi şuan.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi konum var 15 gundur koyucam fırsat bulamadım bu haftasonu koyarim inşallah. Ama bu öyle bisey ki 15 gün bile çok farkettiriyor sanki daha da iyi şuan.

İnanmayın koymayacak

Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanmayın koymayacak
    Forumda tanıdık 2 kişiye whatsaptan gönderdim yanı isim gücüm yok niye burda insanları kandırmak için vakit harciyim ki bak misal 1 haftadır kredi işim var yoğunluktan dolayı 5 dk bankaya uğrayıp isimi halledemedim sen düşün ama sana inat bu haftasonu resimleri koyucam

SaçımınDoktoru Üyesi cgr159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes bir yorum yapmış buradan tekrar söylüyorum bu ilacı kullanacak tüm arkadaşlara ..

Arkadaşlar ilacın yan etkisi olduğu apaçık ortada ama ben kendi adıma cok yan etki görmediğimi söyledim hala da öyle .. Yaklaşık 6-7 ay gibi bir süre 50mg kullandım nolvadex ile beraber .. Saçlarımı eski haline kavuşturdum cok şükür .. Fotoğraf paylaşmamı isteyen varsa özelden yazsın forumda bu konuyla ilgili fotoğraf paylaşmıyorum tepkilerden dolayı ..

Gelelim son olaya bazı arkadaşlarım 12.5 mg andracur + nolvadex ile sonuç almaya calısıyorlar gördüğüm kadarıyla.. Onlara sadece şunu söyleyeyim öyle bir düşünceniz varsa bakın ben 7 ayda sonuç aldıysam siz 1.5 yılda sonuç alırsınız yani süre uzar anlamına gelir ..

Velhassılkelam sonuç olarak bu ilacı kesinlikle önermiyorum bu andracura özel bişey değil ben genel olarak oral ilac önermem herkesin bedeni farklıdır .. Ama kullanacak varsa tekrar söylüyorum bende olmayan sizde de olmayacak diye bir kural yok herkes bunu deneyip görebilir .. Karar sizin arkadaşlar ..

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Ayrıca bir arkadaşımız da dün bana özelden yazıp, aldactone kullandığını ve terleme, titreme kalp krizi geçireceğini sanma tarzında hislere neden olan etkilerden bahsetti. Ancak o bu etkileri aldactone ile yaşamış. Korkmadım desem yalan olur,

Zaten şu önümüzdeki 2 ay zihinsel olarak çok aktif olmam gerek. Meslek icabı diyelim. Ama sonrasında bir 1/4 oranında deneyeceğim. belki de 1/8 olur. Eğer vücut kötü reaksiyon göstermezse 1/2.

Tabii ki hiçbir dış güzellik sağlığımızdan önemli olamaz. Ama işte biz kendimizin doktoru olarak vücudumuzu dinleyeceğiz.

Herkese başarılar dilerim.

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon