Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
75 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Avodart - androcur + diane 35 losyonu düşünüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi cgr159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    muzdarip ben artık gerçekten sıkılmaya başladım andracur olayını göstererek iyi mi yaptım yoksa kötü mü bilemedim açıkçası.. Herkes kendinden sorumludur.. Ben sadece bilgilendirme amaçlı paylaştım ama gerçekten yorumlar hoş değil.. Ben salak yada gerizekalı değilim durduk yere oral andracur kullanayım.. denemediğim şey kalmadı hadi onu geçtim üstüne maddi külfetide var bu işin..

Neyse adminlerden ricam lütfen konuyu kapatın ve andracur meselesi burada kapansın ..

Konuda "işte deve işte hendek" denilmiş güzel bir şekilde her açıdan bakılan bir anektod olarak değerli ancak çok örnek alınmaya başlanırsa kaldırılabilir. Ben yine de bu yola yönelimin çok çok düşük olduğunu ve olacağını düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuda "işte deve işte hendek" denilmiş güzel bir şekilde her açıdan bakılan bir anektod olarak değerli ancak çok örnek alınmaya başlanırsa kaldırılabilir. Ben yine de bu yola yönelimin çok çok düşük olduğunu ve olacağını düşünüyorum.
    Forum sahibi sizsiniz bana laf düşmez .. Yalnız bu konuya yorum yazcak arkadaşlarımdan ricam lütfen kırıcı yada kullanmış gibi cok bilmişlik yapmazlarsa sevinirim.. Ben anlatırken ne olduysa adam gibi anlatıyorum kimseyi kırmadan karşı taraftanda aynı olayı bekliyorum .. Ben tedavimin sonuna geldim artık 2 günde 1 25mg alıyorum nolvadex ile beraber ilerde yan etki durumu ile ilgili yine soran olursa cevaplarım ..

Ama yine de şahsi kanaatim konunun kapanması yönünde ..
    Konu cgr159 tarafından (07.11.2015 Saat 01:59 ) değiştirilmiştir.

Alıntı cgr159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum sahibi sizsiniz bana laf düşmez .. Yalnız bu konuya yorum yazcak arkadaşlarımdan ricam lütfen kırıcı yada kullanmış gibi cok bilmişlik yapmazlarsa sevinirim.. Ben anlatırken ne olduysa adam gibi anlatıyorum kimseyi kırmadan karşı taraftanda aynı olayı bekliyorum .. Ben tedavimin sonuna geldim artık 2 günde 1 25mg alıyorum nolvadex ile beraber ilerde yan etki durumu ile ilgili yine soran olursa cevaplarım ..

Ama yine de şahsi kanaatim konunun kapanması yönünde ..
    Bende androcur+nolvadex tedavime başladım 6.gün oldu.Benim sorum bu ilaçların yanında başka birşey kullanıp kullanmadığınla ilgili.Minoxil e devam ediyorum ilave olarak dermaroller almayı düşünüyorum.Senin tedavinde dermaroller varmı.Tedavi sonucuna göre bilgilendirme yapacağım.

Ben andracur nolvadex dışında ek tedavi uygulamadım.. Zaten gerek de görmedim andracur tek başına yetti ..

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ek tedavi de uyguluyorum şuan 45 gün felan oldu bu sure zarfında berbere gitmemistim. Dün akşam tras olmak için gittim arkadaşim hemen farketti ama heralde minox felan biraz aşağıya kaymış ki kaşın üstü ile sakaklarin kenarları da killanmis mecbur oralara ağda yaptık. Onceden spot ışıklı bi aynada sacimin dibi bembeyaz gözükürken şimdi minik minik kıllar belli oluyor. Ve kimi görsem ne kullaniyosan devam et saçların gurlesmis tarzı şeyler söylüyor. Allah utandirmasin emegimizin karşılığını inşallah alırız. Eğer bu ilacı kullandiktan sonra yarım saat içinde malum organda bi uyuşma hissederseniz bilin ki androcur yapıyor. Libido da çok düşüyor göze alan girsin bu riske. Geçmiş olsun herkese.

roket yakıtına çakmak gazı bu iyiydi dostum

Moderatör
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu androcur'un yan etkilerine baktım da..
    Arkadaş siz sapık mısınız ne yapıyorsunuz allah aşkına?
    Sperm sayısında azalmaya bir nebze eyvallah.jinekomastiye de aynı şekilde. Ama hafif yan etkiler arasında anemi var. Tüm diyeceklerim bu kadar
    boğaz patlatıyoruz kullanmayın diye ben mi sapığım
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boğaz patlatıyoruz kullanmayın diye ben mi sapığım

Pirana hocam kullananlara dedim zaten onu

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Androcur cok sakat valla takviyeyle bile iş yapamazsınız
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon