Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
66 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Natrumin????

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bankadan 1 trilyon kredi çekmeye gittim, notunuz yeterli değil veremeyiz dediler, bu şampuanı kullandığımi söyledim direkt verdiler krediyi. Artık ben de zengin bir 'kodaman'ım.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Perişan etmişsiniz arkadaşı bir daha siteye miteye uğrayamaz herhalde
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Perişan etmişsiniz arkadaşı bir daha siteye miteye uğrayamaz herhalde
    Zaten reklamı atar bir daha uğramazlar istersen şampuana senfoni bestele hem sonra arkadaşın dediklerinin yanında bizim dediklerimiz ne ki ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    iyi yaptın ustat ben kek gıbı aldım 80 tl bayıldım evde duruyor sacma sapan bırsey ısteyen varsa gonderebılırım bedava yoksa cope atacagım

Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi yaptın ustat ben kek gıbı aldım 80 tl bayıldım evde duruyor sacma sapan bırsey ısteyen varsa gonderebılırım bedava yoksa cope atacagım
    Ürün kötüde değildir belki amacımız bu değildi siz deneyin tabi ki ve yazın deneyiminizi olumlu ya da olumsuz ama arkadaş reklamı yalan dolan atıp geçiyor buda terbiyesizlik yani.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    kullanılacak gbı degıl gercekten kahverengı cıkolata bıldgın katı az katı sıvı

arkadaşlar yaptığınız büyük terbiyesizlik ben tavsiye etmek için üye olmuştum zaten şu an saçlarımla bir sorunum yok. soyadımla da dalga geçmişsiniz. hakkımı helal etmiyorum. ne saygısız insanlar var..

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullanılacak gbı degıl gercekten kahverengı cıkolata bıldgın katı az katı sıvı
    bioxcinin şampuanına benziyormuş o zaman
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı ezgikodaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yaptığınız büyük terbiyesizlik ben tavsiye etmek için üye olmuştum zaten şu an saçlarımla bir sorunum yok. soyadımla da dalga geçmişsiniz. hakkımı helal etmiyorum. ne saygısız insanlar var..
    Herkes sizin gibi mükemmel etkiler görmüş neden rahatsız etti ki sizi ? sizde sedefi geçirip saç çıkarmış bir arkadaşımızda da benzinde tasarruf yapmış ayrıca yalan söylüyorsanız bizde helal etmiyoruz varsa koyun öncesi sonrası fotolarınız bekliyoruz ezgi hanım....

öncesi resmi yok yapmak zorunda da değilim kullandım istediğinizi yapabilirsiniz ben tavsiye ettim zorla mı aldırdım

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon