Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Askerde min dut ve miracle losyon

Ya arkadaslar.normal.şişesinde.gotururn birşey olmaz arkadaşlar.karton.karton.kacak.sigara getirdiler. Zaten.acemiye bingekmeye 2-5 bin arasi asker geliyor arayamiyorlar bile

filozof
    Guest
    Dostum on ihtimalde dokuz para sikintisi olmadikca istedihin tedaviyi uygulayabilirsin benim19 gun kaldi sana tavsiyem ne yap et en kotu ihtimal3 gunde bir sacini yika.

Moderatör
    Alıntı _SPARTACUS_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende böle bi konu accaktim keskin bende şubatta gitcek gibiyim daha tam belli değil ama sonuçta gtcez ve tecrübeli arkadaşlar yol gösterirse bu konuda çok iyi olur saçlar kendini toplamaya başladi şükür ama askerde napcaz acemide tm hazirlayamayiz ama nasi sokabiliriz içeri şampuan şişesine yada tras losyonuna katsak bunu içeri sokabilir miyiz askerliğini yapan asker olan tecrübeli arkadaşlar yardimci olursa çok iyi olur.
    Acemi birlik kimisi 1 ay yapıyor kimisi 3 ay.Onun için gittiğin yerde üst devrelerden mutlaka toprağın cıkar ve rica edersin.Onlar nizamiye nöbetcisi komutanları ve askerleri iyi tanırlar.Toprağına sölersin sana bir ayar çeker.Usta birliğinde pek önemsemıyorlar aslında.Elektronık alet(radyo,telefon vb) ve yiyecek sokmuyorlar genelde.Şampuan sprey jole elbise tarzi eşyalari sokabılırsın rahatlıkla.Dediğim gibi elseve bu iş için uygun.Çarşı zamanı 2 tane kavanoz alırsın losyonu oluşturup bi kuaförcü ye emanet edersin.3-4 saat sonra süzüp elseve kutularına katıp içeri sokabılırsın.Şafak azaldıkca duruma birşey demezler ortamıda kurmuş olursun zaten.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selamlar ,

Bu soruya şu anda askerde olan ve tedaviye başlayan biri olarak cevap vereyim.Öncelikle kastamonu 5.Jandarma alayından herkese selamlar.

Askerde mecburi bere yada kep takma zorunlulugu var.Bas açık sekılde dolaşırsan ceza alıyorsun buradaki alayda.

Ben min-dut tedavısıne basladım fakat bere takınca rahatsızlık verıyor.sımdılık tedavıyı bıraktım.Usta bırlıgıne gecınce baslayacagım min-dut tedavısıne.Belkı orada bına ıcınde fılan olursak kep takma zorunlulugu yok.

Miracle losyona baslamadım askerıyede cunku tıkanıklık fılan yaptıgında ugrasacak vakıt yok burada.Hazırlamnasınada ayrı zaman lazım
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Kullanimina musaade ediyorlar genel olarak anladigim kadariyla insallah bizde kullanabiliriz bakalim

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum on ihtimalde dokuz para sikintisi olmadikca istedihin tedaviyi uygulayabilirsin benim19 gun kaldi sana tavsiyem ne yap et en kotu ihtimal3 gunde bir sacini yika.
    posta kutun domus filozof bi el atıver

SaçımınDoktoru Üyesi
    bende seneye gidecegim ne yapilabilir kesmek zorundami kalacagiz bir sure

Sayfa 2/2 İlkİlk 12