Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Finasteride ve Dutasteridenin prospektüsünde yazan BÜYÜK YAN ETKİ

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam adaçayında finasterid olduğunu senden duyuyorum. finasterid üretilen bir madde ve adaçayının doğal olduğu düşünülürse pek mümkün görünmüyor.
    Anlaşılması için dedim finasiterid var derken etkisi var demek istedim ar enzimini inhibe eden herşey öyle yada böyle finasterid etkilidir buna yeşil çay adaçayı yakıotu vs hepsi dahildir yüksek miktar a vit. bile androjen mekanizmasını bozabiliyor. Erkek çocuğa hamile bir bayan yüksek miktarda fitoöstrojen içeren soya vs ve bol yeşil sevze tüketebiliyor hanımlar pek sıkıntı çıktığını duymadık. 6 ay vs abartılı arkadaşlar nereden çıkardınız bunu radyoaktif maddemi içiyorsunuz ? Sadece ilişki ile fötüse sperm sıvısı ile bir miktar finasteride geçebileceği ve bununda cinsiyet gelişimine etki edebileceği belirtiliyor. 5 mg proscar alan birisi için sürekli bir cinsel ilişki de bu risk oluşabilir ama uygun doz topikalde sorun çıkması tekrar söylüyorum adaçayı ile eşdeğer...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer:
    • Eşiniz (partneriniz) gebeyse veya gebe kalmayı planlıyorsa PROSCAR kullanırken prezervatif yada başka bir bariyer metodu kullanmalısınız. Çünkü spermanızda çok küçük bir miktarda ilaç bulunur ve bu ilaç erkek bebeğinizin cinsiyet organlarının normal gelişimine etki edebilir.

Arkadaşlar evli olanlar ve çocuk yapmayı düşünenler için çokkk büyük tehlike bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz?
    Ne kullanıyorsun ofçasof tedavi olarak ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad saw palmetto yada xpecia gibi yan etkisinin daha düşük olduğu söylenen ürünler kullanmak mantıklı olur mu ? konuyla alakasız biraz ama ben bu tarz bir ürün denemek istiyorum
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Banned
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuan finasteride+rogaine foam dutasteride karışımı(sabah normal köpük-akşam rogaine-dut karışımı)kafam esersede medobiocomplex-e+1-2 gün sonra bepanten-evigen-bemiks ampüllerini kullanmayı düşünüyorum.

Acaba bu riskler miracle losyon icin de gecerlimi sonucda konusulan konu dogacak bi cocugun hayatiyla alakali bi konu

Çok çekinen çocuk yapacağı zaman bırakır olur biter kendi kendinize fener tutup korkutuyorsunuz gebelik varsa finas alıyorsanız korunacaksınız bu kadar. Öyle kirece tuza amonyağa 6 ay yatırmayacaksınız vücudu çernobil reaktörünü yutmadınız...

Yeni Üye
    6 ay gerekli sebep ise bilimsel çalışma olmadığı için spermlere verdiği zarar bilinmiyor hızını etkileye bilir vb...6 ay diyorlar doktorlar bildiğim bu kadar
    Konu karxxx tarafından (09.01.2015 Saat 11:23 ) değiştirilmiştir.

Alıntı karxxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ay gerekli sebep ise bilimsel çalışma olmadığı için spermlere verdiği zarar bilinmiyor hızını etkileye bilir vb...6 ay diyorlar doktorlar bildiğim bu kadar
    Sperm testlerinde ileri hareket diye de bir ölçüm de var ben 2 kere 3 ay aralıkla ölçtürdüm losyona başladığımdan beri daha iyiye gitmişti test sonuçları hepsi zaten iyiydi ancak sonra bir daha yaptım yine gayet sağlıklıydı. Çekinen arkadaşlarımız test yaptırıp görebilir mevcut durumunu tıp teknolojimiz müsait buna 6 ayı beklemek gerekmiyor tabi isteyen beklesin ihtiyaten test vs varken gerek var mı hala bilemiyorum...

Yeni Üye
    yok hocam dediğim o deyil o birtanesi yani fin yada dut sperme verdiğim tahribat bilinmiyor araştırma yok yani mevcut klasik testlerle bilemeyiz 6 ayda sanırım doktorların atması ama şu var organlar genelde 6 ayda kendini toplar bu sebeple denmiş ola bilir sıkıntılı işler ya herkese sabır versin Allah ..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12