Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Zigavus Sarımsaklı Şampuan Kullanıcı Yorumları

Banned
    şampuanlardan pek de birşey beklemeyin

Banned
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampuanlardan pek de birşey beklemeyin
    Valla benim 3 gündü saç dökülmesi kalmadı.Yalnız seyreklikler var. o yüzden minoxidil kullanıyorum. Minoxidil yüzünden dökülme başladı.Bakalım 6 ay sonra durum ne olacak.

Ben yıllar önce ilk çıktığında kullanmıştım gerçekten süperdi.Ama sonraki aldığım saç dökünce şaşırdım. İlk aldığımın kutusu duruyordu içeriğine baktım değişmiş. Hatta ilk aldığım yurt dışı üretimiydi diğerleri türkiyede üretilmeye başlanmış ve içeriği değişmiş. Eczacıma eski üretimlerden sordurttum ama nafile bende bıraktım.

filozof
    Guest
    saç çıkarma potansiyeli yok besleyici olabilir

Boş ürün,içinde bazı etkenlerin olduğu ürünlere yönelmek daha mantıklı,sarımsağın safi hiçbir şeye faydası yok kaldıki özü şampuanı bilmemnesi.En kaliteli kastamonu sarımsağını sıkıp o sattıkları kutuya koyacaksın yine bu paraları etmez.içinde % kaç sarımsak olduğu belli değil birde çin sarımsağı koymuşlardır ucuz olsun diye.5 lira maliyeti yok 30-40 liralara satıyorlar
    Defne sabunu

SaçımınDoktoru Üyesi
    şampuana lafım yok ama saçı çok yağlandırıyor.
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar merhaba;

N11 sitesinde 3 adet Zigavus şampuanı 39 lira.Bu sitedeki ürünlerin sahte olma ihtimali var mıdır? Bu şampuanı denemek istiyorum? Sahte olmasından dolayı şüphe ediyorum.

http://urun.n11.com/sac-bakim-seti/z...adet-P57080528
    Konu okansa tarafından (09.02.2016 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;

N11 sitesinde 3 adet Zigavus şampuanı 39 lira.Bu sitedeki ürünlerin sahte olma ihtimali var mıdır? Bu şampuanı denemek istiyorum? Sahte olmasından dolayı şüphe ediyorum.

Zigavus Extra Plus 250 Ml Sarımsaklı Şampuan 3 Adet 708 - n11.com
    kardeş alıpta paranı heba etme o be türevleri şampuanlardan birsey olmaz şampuandan medet ummayın hele ki Türk malı şampuanlardan tamamen uzak durun deneme bile ben çok denedim öle şampuanlar keşke hiç denemeseydim

Bu şampuan 4 ay kullandım bıraktım.Saçımı seboreik dermatit yaptı.Saçımda aşırı derece yağlanma aşırı derece kaşıntı aşırı derece kepek vardı kepekler büyük büyüktü.Şakak diplerimin saç kökünde kepek kabuk yapmıştı resmen ama uzun süre kullandım.Sonra bıraktım saç dökülmesi konusunda pek birşeyini görmedim doğrusu ama saçımıda dökmedi.Saçıma verdiği zarar çoktu seboreik dermatit.Ketoral kullanıyorum 1 aydır yavaş yavaş düzeldi.Saçtaki kepek %15 indi,yağlanma %25 indi,kaşıntı %10 indi uzun süre kullandıktan sonra böyle sonuçlar vermeseydi kullanmaya devam ederdim.

Yeni Üye
    20 yaşındayım, 2014'de belirli bir süre kullanmıştım ancak daha sonra bırakmak zorunda kalmıştım. 2016 başında yeniden kullanmaya başladım ancak bu sefer saçımda feci derecede kaşıntı ve sivilce yaptı.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon