Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: gunde en az150_200 arasi sac dokulmesi:( miracle hocam yardim edebilir misiniz

gunde en az150_200 arasi sac dokulmesi:( miracle hocam yardim edebilir misiniz

Selamlar. Tedavim miracle losyon +minox dutas karisimi dermoroller in olduğu zengin bir tedavi. Fakat son 10 gundr inanilmaz derecede sacim dokuluyor. Miracle losyonu yedirirken lavoboda en az 50 sac, hakeza minoxuda yedirirken ayni.sekilde. ilklerde kalin saclar dökülüyordu su an ince saclarda dokuluyor. Ve sac derim cok kurudu ve sacim cok gucsuzlesti. Nerede yanlis yapiyorum anlam veremiyorum. Gunde 2 kere miracle 1 kerede minox dutas kullaniyorum. Belirli bi sampuanim yok zeytinyagli sabunla yikiyorum saclarimi ve haftada bi konozolla yikiyorum. Gercekten pskolojim bozuk duruma geldi ikide bir saçımı cekistiryorum ve her defasinda 2ser 3 er geliyor ne yapmaliyim bana bir yol gosterin arkadaslar

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20150107_193205.jpg
Görüntüleme: 120
Büyüklüğü:  744.7 KB (Kilobyte)
ID:	1513
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20150107_193154.jpg
Görüntüleme: 117
Büyüklüğü:  764.7 KB (Kilobyte)
ID:	1514 bunlar sakak kisimlarinda cikan siyah ufak tuyler, miracle losyonun ufakliklari ve bana umut veren ufakliklar sizce bunlar gercek sac olur mu

Minox'un şok dökülmesi olabilir bence. Tedaviye sabırla devam edin dökülme revizyondan sonra duracaktır diye düşünüyorum. Ayrıca yine sabırla devam ederseniz o tüyler zamanla saç formuna dönüşebilir. Kendimden örnek veriyorum.

Zayıf çıkışlar oluyor doğal olarak bunların ömrü kısa ve çabuk dökülebiliyorlar bu nedenle kaygılanmayın tedaviye devam edin genel durum bir yerde sabitlendiğinde ve daha ileriye gitmediğinde şayet memnun değilseniz hala doz artışı yaparsınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zayıf çıkışlar oluyor doğal olarak bunların ömrü kısa ve çabuk dökülebiliyorlar bu nedenle kaygılanmayın tedaviye devam edin genel durum bir yerde sabitlendiğinde ve daha ileriye gitmediğinde şayet memnun değilseniz hala doz artışı yaparsınız.
    Miracle hocam bende hafif bir seboreik dermatit olayi mevcut, su an sac koklerim cok kuru gibi ve saclarim amiyane tabiriyle saman gibi bununda etkisi olabilir mi acaba

Minoxu da tedavi ile başladın ? ne kadar oldu minox kullanalı ? Şayet onada bu tedavi ile başladıysan kesinlikle minox dökülmesi yaşıyorsun ama iyi haber şu ki bu geçici olup sonra fazlasıyla güçlü çıkar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Minox ve tedaviyi ayni anda basladim.minoxu sadece gece yatmadan once kulkllaniyorum. Peki miracle hocam losyon icin ek takviyeler yapmali liyim. Cok sukur bende yan etki yapmadi. Ve soyle de birsey belirteyim. Suzme isini adabiyla yapamadim. Suzerken bircogu disariya akti bu anektoduda paylasayim

Alıntı ikinoktase Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minox ve tedaviyi ayni anda basladim.minoxu sadece gece yatmadan once kulkllaniyorum. Peki miracle hocam losyon icin ek takviyeler yapmali liyim. Cok sukur bende yan etki yapmadi. Ve soyle de birsey belirteyim. Suzme isini adabiyla yapamadim. Suzerken bircogu disariya akti bu anektoduda paylasayim
    Minoxtan %99 devam edin.

Banned
    Şampuan kullan bence.

Hangi sampuan? Sampuanlar bizim gibi sac dokulmesi yasayanlar aciisndan pek tercih edilmiyor

Sayfa 1/2 12 SonSon