Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: kopartılan saçın çıkmaması

arkadaşlar tedaviye başlayalı 50 gün geçti.Alnımın orta yerinde 3-4 tane çok cılız saç çıkmaya başladı.Aslında saçda değil tüy ,kopardığım saçın kalınlığının neredeyse onda biri kadar.Peki bunları nasıl normal saç haline getireceğim.ru dan çok beklentim var.5 gr spariş verdim ama o da ancak 2 ay yeter bu süre yeterli olmaz diye düşünüyorum.imzamdaki tedaviye ek olarak önereceğiniz bir şey var mı?
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı binbang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kaç günde çıkıyor ortalama.İlkbaşta ince çıkıp daha sonra mu toparlıyor yoksa yüzeye gelenek ve sonrası hep normal kalınlıkttamı çıkıyor?
    yok önce ince çıkıyor. ama sürdüğüm ilaçlar hep oraya geliyor yani direk alında olduğu için çok iyi besleniyordur .

Beyaz saçları koparanlar hep geri çıktığını söylerler gerçi beyaz saçlarda hep güçlü olur genelde.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12